Kimora Lee Simmons Čistá hodnota

Kolik stojí Kimora Lee Simmons?

Čistá hodnota Kimora Lee Simmons: 200 milionů dolarů

Čistá hodnota Kimora Lee Simmons: Kimora Lee Simmons je americká modelka, autorka a podnikatelka v oblasti módy, která má čistou hodnotu 200 milionů dolarů. Poprvé se stala známou tím, že se provdala za podnikatele hip hopu Russell Simmons . Rozvedli se v roce 2009.

Počáteční život a kariérní začátky: Kimora Lee Simmons Leissner (rozená Perkins), známá profesionálně jako Kimora Lee Simmons, se narodila v St. Louis, Missouri, 4. května 1975. Je afroamerické, korejské a japonské tradice.

Poté, co byla její matka škádlená pro její výšku (do deseti let měla výšku téměř 6 stop), ji jako jedenáctiletou zapsala do třídy modelingu. Podepsala smlouvu o modelování s Chanel a mentorovala ji ikonický designér Chanel Karl Lagerfeld. Lagerfeld se nechal inspirovat Kimorou a nazval ji Tváří 21SvatýStoletí, „volající po rasovém začlenění do módy. Pokračovala v modelování pro mezinárodní módní značky jako Fendi, Valentino, Emanuel Ungaro, Christian Dior, Roberto Cavalli, Kenzo, Anna Sui a Yves Saint Laurent.

Podnikání a podnikání: V roce 1998 byl Kimorin manžel v té době, Russell Simmons, vedoucím městské městské pánské značky Phat Farm. Vytvořil dámskou značku s názvem Baby Phat od Kimory Lee Simmons, která se konala pod záštitou Phat Fashions. Kimora se stala návrhářkou Baby Phat a vytvářela oblečení podle toho, co by chtěla nosit. Poté byla jmenována prezidentkou a kreativní ředitelkou značky v roce 2000. V roce 2001 dosáhla Baby Phat hrubého výdělku tržeb ve výši 30 milionů dolarů a do roku 2002 dosáhly značky Phat Farm a Baby Phat zisku 265 milionů dolarů. Společnost Kellwood získala Phat Fashions v roce 2004 za 140 milionů dolarů, ale Kimora zůstala jako prezidentka a kreativní ředitelka. Pod jejím vedením rozšířila značku na širokou škálu produktů, včetně džínoviny, doplňků, šperků, plavek a parfémů. V roce 2006 byla jmenována prezidentkou Phat Fashions a nakonec společnost opustila v roce 2010.

I po opuštění společnosti si však ponechala vlastnictví všech licenčních práv na své kolekce vůní a kosmetiky. Mezi parfémy patří „Baby Phat Goddess“ (2005), „Golden Goddess“, „Seductive Goddess“, „Baby Phat Fabulosity“, „Luv Me“ a „Baby Phat Dare Me“. Byly prodávány v obchodních domech po celé Americe, jako jsou Sears a Macy's. V roce 2019 oznámila, že znovu získala Baby Phat.

Mezi další podniky společnosti Kimora patří společnost Simmons Jewelry Company, která prodávala šperky pod značkami Phat Farm a Baby Phat. V roce 2006 také uzavřela partnerství se společností Sanrio Ltd. při zahájení řady „Kimora Lee Simmons pro Hello Kitty“, prodávané v Neiman Marcus. Další kolekce Hello Kitty byla vydána společností Zales Corporation v roce 2008. V roce 2006 také uzavřela partnerství se společnostmi Sephora a Macy's při zahájení své vlastní kosmetické značky KLS Cosmetics. Pokračovala ve vztahu s Macy, která v roce 2010 uvedla svou módní kolekci KLS s obchodním domem, a se značkou Kouture by Kimora, která byla exkluzivní pro Macy's. V roce 2011 Kimora uzavřela partnerství se švýcarskou společností pro péči o pleť Makari deSuisse, aby zahájila cíl zaměřený na péči o pleť proti stárnutí směrem k multietnickým ženám. Na luxusní trh vstoupila uvedením své vysoce módní kolekce KIMORA LEE SIMMONS, distribuované prostřednictvím společností Bloomingdales, Lord & Taylor a Farfetch.

V roce 2012 převzala Kimora pozici prezidenta a kreativního ředitele pro osobní nákupní web JustFab. Společnost řídila do roku 2015. Pod jejím vedením JustFab vyrostla v prominentního hráče v oblasti služeb předplatného módy.

John Sciulli / Getty Images

Kariéra v televizi a další projekty: První televizní role Kimory v televizi byla „One World Music Beat“ v roce 1998. V roce 2004 poté uspořádala syndikovanou talk show „Life and Style“, produkovanou společností Sony Pictures Television. Mezi další televizní projekty, kterým se Kimora věnuje, patří její E! show „Kimora: Life in the Fab Lane“, která měla premiéru v roce 2007 a vysílala se 7 sezón „Kimora: House of Fab“, která měla premiéru v roce 2013 v síti Style Network a byla porotkyní první sezóny reality Tyry Banks soutěžní show „Amerika je dalším topmodelem“.

Mezi další projekty, na kterých pracovala, patří její kniha „Fabulosity: What It Is and How to Get It“ z roku 2006 a hudební videoklipy pro umělce jako Ginuwine, Usher a Jay-Z. Kromě toho produkovala show „Def Poetry Jam“ na Broadwayi, která jí v roce 2003 vyhrála cenu Tony za speciální divadelní událost.

Osobní život: Kimora se provdala za Russella Simmonsa v prosinci 1998. Společně mají dvě dcery, Ming Lee Simmons (nar. 2000) a Aoki Lee Simmons (nar. 2002). Rozešli se v roce 2006 a svůj rozvod dokončili v roce 2009. V létě roku 2008 navázala vztah s hercem Dijmonem Hounsou a v roce 2009 jim porodila syna Kenzo Lee Hounsou.

Kimora se provdala za Tima Leissnera v únoru 2014 a v roce 2015 jim porodila syna Wolfe Lee Leissnera. Leissner byl mnoho let partnerem ve společnosti Goldman Sachs. Odstoupil ze společnosti Goldman v důsledku nechvalně známého korupčního podvodu v Malajsii 1MDB, který banku stál pokuty a další náklady přes miliardu dolarů. V roce 2018 se Leissner přiznal k obvinění z praní peněz a souhlasil, že zapomene na příjem ve výši 43,7 milionu dolarů. Leissner údajně pomohl podvodnému umělci Jho Low bilk Malajsii ze 4,5 miliard dolarů v letech 2009 až 2014. Postupem času Leissner a partner vydělali na tomto poplatku poplatky ve výši 200 milionů dolarů.

Nemovitost : V roce 2006, krátce po oddělení od Simmonsa, zaplatila Kimora za sídlo o rozloze 13 000 čtverečních stop v Beverly Hills 8,5 milionu dolarů. O několik let později, po koupi nového mnohem většího sídla v Beverly Hills, začala Kimora pronajímat tuto nemovitost až za 55 000 $ měsíčně.

V roce 2014, krátce po svatbě, Kimora a Tim zaplatili 19 milionů dolarů za byt v New Yorku.

V roce 2017 zaplatili 25 milionů dolarů za dům o rozloze 20 000 čtverečních stop v Beverly Hills na téměř 4 akrech. Bohužel Tim a Kimora v lednu 2021 odložili toto sídlo za 16 milionů dolarů, což je ztráta 9 milionů dolarů.

Kimora Lee Simmons Čistá hodnota

Kimora Lee Simmons

Čistá hodnota: 200 milionů $
Datum narození: 4. května 1975 (45 let)
Rod: ženský
Výška: 6 ft (1,83 m)
Profese: Módní návrhářka, modelka, podnikatel, herec, televizní producent
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse