Čistá hodnota Kimberly Guilfoyle

Kolik stojí Kimberly Guilfoyle Worth?

Čistá hodnota Kimberly Guilfoyle: 25 milionů $

Plat Kimberly Guilfoyle

8 milionů $

Čistá hodnota a plat Kimberly Guilfoyle: Kimberly Guilfoyle je americký právník a osobnost kabelového zpravodajství, která má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Ona je možná nejlépe známá pro bytí bývalý co-hostitel 'The Five' a 'Outnumbered' na Fox News Channel. Je nejvyšší představitelkou kampaně Trump. Je také pozoruhodná tím, že byla bývalou manželkou politika Demokratické Kalifornie Gavin Newsom . Vzali se v letech 2001 až 2006. V roce 2018 začala chodit Donald Trump ml .

Časný život: Kimberly Guilfoyle se narodila 9. března 1969 v San Francisku v Kalifornii. Vyrůstala v Mission District v San Francisku a ve Westlake v Daly City v Kalifornii. Její matka Mercedes byla Puerto Rican speciální pedagog. Je smutné, že zemřela na leukémii, když měla Kimberly pouhých jedenáct let. Její otec Anthony Guilfoyle se narodil v Ennis v hrabství Clare v Irsku a emigroval do Spojených států v roce 1957, ve věku 20 let. Přestože ještě nebyl občanem USA, byl povolán v roce 1958 a sloužil čtyři roky v armádě. Stal se stavebním dělníkem a poté realitním investorem až do své smrti v roce 2008.

Kim absolvovala magna cum laude na University of California Davis. Juris Doctor získala na Právnické fakultě Univerzity v San Francisku v roce 1994. Během studia na právnické fakultě se věnovala modelování pro Victoria's Secret a Macy's a také jako stáž v kanceláři okresního advokáta v San Francisku. Guilfoyle později studovala na Trinity College v irském Dublinu, kde publikovala výzkum v oblasti práv dětí a práva Evropského hospodářského společenství.

Kariéra v právu: Guilfoyle krátce pracoval jako prokurátor v San Francisku po právnické fakultě, o práci však přišla v roce 1996, kdy nový okresní prokurátor Terence Hallinan propustil 14 městských žalobců. Poté se přestěhovala do Los Angeles, kde strávila čtyři roky prací zástupkyně okresního právníka. Zde pracovala na případech dospělých a mladistvých pro případy domácího násilí, narkotik, únosů, loupeží, žhářství, sexuálních útoků a vražd. Za svou práci získala několik ocenění, včetně prokurátora měsíce. V roce 2000 byla znovu přijata do kanceláře okresního prokurátora v San Francisku jako asistentka D.A. Guilfoyle si vysloužil odsouzení, když stíhal Jamese Hammera v případě People v. Noel a Knoller z roku 2002. Případem byl pokus o vraždu druhého stupně, který zahrnoval zbití psa. Jak Guilfoyle, tak případ získal mezinárodní pozornost. V roce 2008 se Guilfoyle stal členem asociace právníků La Raza.

Média a televize: Guilfoyle se přestěhoval do New Yorku v lednu 2004, aby hostil program „Both Sides“ v Court TV. Pracovala také jako právní analytička společnosti „Anderson Cooper 360“. Guilfoyle se připojil k Fox News v roce 2006 jako hostitel víkendové show „The Lineup“. Přehlídka byla zrušena o rok později. Zůstala pravidelným přispěvatelem do Fox News a později byla v roce 2011 vyzdvižena jako hostitelka The Five, kde zůstala až do roku 2018. V roce 2014 začala pravidelně hostovat „Outnumbered“, dokud se show neusadila na stálém hostiteli . Guilfoyle se také začal každý týden objevovat v opakujícím se segmentu „Je to legální?“ na „O'Reilly Factor“, dokud nebyla show zrušena v roce 2017. Guilfoyle vydal v roce 2015 příručku „Making the Case: How to Be Your Own Best Advocate“. Každý čtvrtek byla také hostem rozhlasové show Kilmead and Friends Briana Kilmeada. Kimberly také hostovala jako „Hannity“, „On the Record“, „Justice with Judge Jeanine“ a „Fox and Friends“. Ačkoli v červnu 2017 podepsala s Foxem dlouhodobé prodloužení smlouvy, ze sítě odešla v červenci 2018.

Getty

Politická kariéra: V prosinci 2016 zprávy ukázaly, že Guilfoyle byl považován za tiskového tajemníka Donalda Trumpa. Místo toho byl vybrán Sean Spicer, přední pracovník této úlohy. V roce 2018 opustila práci ve Fox News, aby pracovala na America First Policies, Trump Super PAC. V roce 2020 bylo oznámeno, že Guilfoyle je členem finančního výboru Výboru pro vítězství Trumpa. Kampaň Trump vyplácí společnosti Guilfoyle ročně 180 000 dolarů prostřednictvím soukromé společnosti manažera kampaně Parscale Strategy. Guilfoyle převzal široké poradní role. V kampani Trump 2020 Guilfoyle řídil divizi fundraisingu, která platila prominentovi Somersovi Farkasovi za získání peněz.

Osobní život: Guilfoyle se oženil s Gavinem Newsomem, tehdejším městským dozorcem v San Francisku v roce 2001. V roce 2003 byl Newsom zvolen starostou San Franciska a Guilfoyle se stala první dámou v San Francisku. Když se vzali, dostala jméno Kimberly Guilfoyle Newsom. Jejich manželství na pobřeží bylo napjaté a v lednu 2005 společně podali žádost o rozvod. Rozvod byl dokončen 28. února 2006.

Guilfoyle se oženil s dědicem nábytku Ericem Villencyem v květnu 2006. 4. října 2006 se jim narodil syn Ronan Anthony. V červnu pár oznámil rozchod. Jejich rozvod byl dokončen později v tomto roce.

V květnu 2018 vyšlo najevo, že Guilfoyle chodil s Donaldem Trumpem Jr. poté, co byli spatřeni společně na akci. Trump Jr. byl oddělen od jeho manželka Vanessa v době, kdy. Guilfoyle je dlouholetým přítelem rodiny Trump.

Dne 4. července 2020 New York Times uvedl, že Guilfoyle měla pozitivní testy na COVID-19 v Jižní Karolíně, než se měla zúčastnit Trumpovy akce na Mount Rushmore. Vrátila se do New Yorku. Donald Trump Jr. i její syn měli negativní test na COVID-19.

Nemovitost : V roce 2015 zaplatila Kimberly 3,5 milionu dolarů za třípokojový byt v legendární budově Beresford na Manhattanu. V říjnu 2020 uvedla tento byt na prodej za méně než 5 milionů dolarů.

Čistá hodnota Kimberly Guilfoyle

Kimberly Guilfoyle

Čistá hodnota: 25 milionů $
Plat: 8 milionů $
Datum narození: 9. března 1969 (52 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 1 v (1,57 m)
Profese: Právník, novinář, herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse