Kevin Gates Čistá hodnota

Kolik stojí Kevin Gates?

Čistá hodnota Kevina Gatese: 1 milion dolarů

Čistá hodnota Kevina Gatese: Kevin Gates je americký rapper a zpěvák, který má čistou hodnotu 1 milion dolarů. Po letech spolupráce s řadou známých hudebníků se Kevin Gates po vydání svého debutového alba proslavil jako sólový umělec. Album ilustrovalo talent Kevina Gatese a jeho hluboké a smysluplné texty, které se zabývají tématy jako deprese a chudoba. Často také hovoří o svých zkušenostech s vězením, protože byl mnohokrát zatčen za různé trestné činy.

Časný život: Kevin Gates se narodil 5. února 1986 v Louisianě, ačkoli se jeho rodina krátce nato přestěhovala do Baton Rouge. Gatesova výchova nebyla vždy příjemná, protože jeho otec nebyl součástí jeho života a od raného věku upadl do zločinu. Gates byl poprvé zatčen ve věku 13 let, i když se mu na krátkou dobu podařilo navštěvovat komunitní školu. Jeho otec zemřel krátce poté, co se s ním Gates znovu připojil jako dospívající.

Ranná kariéra: Kevin Gates projevil zájem o hudbu od mladého věku a do Dead Game Records se zapsal v roce 2007. Spolu s postavami jako Boosie a Webbie dal Kevin Gates Baton Rouge na mapu, co se týče hip-hopu. Boosie se nakonec stal jedním z nejvýznamnějších rapperů z tohoto města a Kevin Gates těžil ze spolupráce s ním na mnoha písních. Jeho kariéra se zastavila v roce 2008, kdy byl uvězněn, ale v roce 2011 se objevil s magisterským titulem v psychologii a nově nalezeným odhodláním uspět v hudebním světě.

Jeho první mixtape po vydání, Udělejte jim Em Believe , získal pozornost nahrávací společnosti Lil 'Wayne, Young Money Entertainment, a Gates byl brzy podepsán jako součást řídícího křídla (ne jako rapper). Gates se však této zkušenosti naučil, jak v budoucnu provozovat vlastní nahrávací společnost.

Průlom: Do roku 2013 Gates založil nahrávací společnost Association Breadwinners 'Association a prostřednictvím této nové společnosti vydal další mixtape. Brzy následoval další mixtape a obě tato vydání fungovala dobře, pokud jde o jejich kritický příjem a popularitu. Tento nárůst popularity přiměl Gatesa zahájit čtyřměsíční putovní kampaň po celých Spojených státech. Rapper však brzy zažil další neúspěch, když byl znovu uvězněn. Ačkoli se rýsoval čas ve vězení, vydal v roce 2014 další mixtape.

Debutové album a pozdější práce: V roce 2015 vydal Kevin Gates svůj 13. mixtape a jeho fanoušci prosili o něco víc. V roce 2016 by vydání Gatese odpovědělo na jejich prosby vydáním jeho prvního studiového alba, Zlepšení . Album mělo značný úspěch a vyvrcholilo u čísla dva na Plakátovací tabule Top 200 a prodej přes 110 000 kusů v prvním týdnu. Od roku 2016 vydal Kevin Gates další mixtapes a několik EP.

Obchodní podnikání: Kromě rapu projevoval Kevin Gates v průběhu let silný podnikatelský duch. Kromě založení vlastní nahrávací společnosti vytvořil také energetický nápoj.

Legální problémy: Kevin Gates byl zatčen ve věku 13 let, když cestoval v ukradeném autě. V roce 2003 byl zatčen poté, co po hádce několikrát bodl jednotlivce mimo kino. V roce 2016 působil tři měsíce ve vězení za to, že během koncertu nakopal fanouška na pódiu.

Kevin Gates Čistá hodnota

Kevin Gates

Čistá hodnota: 1 milion $
Datum narození: 5. února 1986 (35 let)
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse