Čistá hodnota v Keni Moore

Kolik stojí Keňa Moore Worth?

Čistá hodnota Keni Moore: 800 tisíc dolarů

Čistá hodnota Keni Moore: Keňa Moore je americká televizní herečka a modelka, která má čistou hodnotu 800 000 $. Pravděpodobně je nejlépe známá tím, že je členkou reality show Skutečné manželky z Atlanty .

Časný život: Keňa Moore se narodila v Detroitu v Michiganu 24. ledna 1971. Její rodiče, Patricia Moore a Ronald Grant, byli v době narození jen teenagery. Poté, co ji její matka ve třech dnech opustila, ji vychovala babička jejího otce Doris Grantová a její teta. Keňa nikdy nemluvila se svou matkou nebo otcem.

Moore začal s modelingem ve věku 15 let a v lednu 1992 byla krycí dívkou pro chicagskou společnost Johnson Publishing Company Ebony Man časopis. Byla také modelkou kosmetické řady Ebony Fashion Fair. Poté, co v roce 1989 absolvovala střední školu Cass Technical High School, navštěvovala Moore státní univerzitu Wayne, kde se specializovala na psychologii a komunikaci. Na počátku 90. let začala soutěžit v soutěžích krásy. V roce 1993, ve věku 22 let, Keňa vyhrála soutěž Miss Michigan USA. Poté soutěžila v soutěži Miss USA a Miss Universe. Byla druhou afroameričankou, která vyhrála Miss USA. Na Miss Universe se umístila na pátém místě, ale její umístění bylo zastíněno počtem diváků, kteří vypískali, když byla vyhlášena.

Herecká kariéra: Keňa přeměnila svou průvodní kariéru na úspěšnou televizní kariéru a hostovala v show jako The Fresh Prince of Bel-Air, Martin, Sparks, Living Single, The Steve Harvey Show, a Rodičovská kapuce , mezi ostatními. Objevila se také v malých rolích v mnoha filmech: Čekání na výdech z roku 1995, Osvoboď nás od Evy, Oblak 9, Vím, kdo mě zabil, a mnoho dalších. Moore také se objevil v hudebních videích pro Jermaine Dupri, Nas, Shai a Tupa v roce 1990.

Producent a další podniky: Od roku 2007 Keňa vyrábí a režíruje a v roce 2008 založila vlastní společnost Moore Vision Media. Její společnost zatím vytvořila jeden celovečerní erotický thriller s názvem Důvěrník z roku 2010. Keňa je také připočítána jako producentka / režisérka filmu Uvězněné haitské noci . Převzala produkci a dokončila film poté, co projekt ztratil režiséra. Objevila se také ve filmu.

Moore vydala svou knihu, Hra, získejte! V roce 2007 uvedla na trh značku produktů péče o vlasy v roce 2014. Vydala také DVD cvičení s názvem Tábor kořisti v Keni Moore .

Byl tlumený / Getty Images

Kariéra reality TV: V květnu 2012 Keňa Moore potvrdila, že se připojí k obsazení Skutečné manželky z Atlanty . Ve funkci nahradila dlouholetou členku obsazení Sheree Whitfieldovou. Na Skutečné manželky z Atlanty „Keňa byla často středem dramatu a kontroverzí. Členové obsazení nikdy neví, co od ní mohou očekávat, a často jsou s ní v rozporu kvůli svým činům a poznámkám.

Kromě její práce na Skutečné manželky z Atlanty , Keňa byla také soutěžící o splátce roku 2015 Celebrity učeň kde pokračovala v potížích, zejména s Skutečné manželky z Beverly Hills člen obsazení, Brandi Glanville.

Osobní život: Keňa se provdala za podnikatele a majitele restaurace Marca Dalyho v červnu 2017. V dubnu 2018 oznámili, že čekají své první dítě, a Moore porodila dceru Brooklyn Doris Daly 4. listopadu 2018. Moore říká, že jejich dcera je pojmenována po místě, které potkala její manžel Marc, Brooklyn (samozřejmě), a Doris je po její zesnulé babičce. Keňa a Marc Daly se rozešli počátkem roku 2020. O rozchodu začala v epizodě z 9. března 2020 Skutečné manželky s tvrzením, že našla „sextingové“ zprávy v Marcově telefonu od jeho ex.

Finanční problémy: V průběhu let se kolem finanční situace Keni točilo několik pověstí. Téma bylo na RHOA diskutováno a dokonce o něm žertovalo. Hlavní důkazy o problémech Keni se objevily v červnu 2013, kdy byla vystěhována ze svého sídla v Roswellu v Georgii za 4000 $ měsíčně. Keňa zjevně několik měsíců neplatila nájem. Keňa odpověděla tímto prohlášením: „Můj bývalý majitel Conya Dillon Weems je ztělesněním pomstychtivé, chladnokrevné a zlé osoby.“

Čistá hodnota v Keni Moore

Keňa Moore

Čistá hodnota: 800 tisíc dolarů
Datum narození: 24. ledna 1971 (50 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 9 v (1,77 m)
Profese: Herec, filmový producent, model, autor
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse