Čistá hodnota Kenana Thompsona

Kolik stojí Kenan Thompson Worth?

Čistá hodnota Kenana Thompsona: 13 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Kenana Thompsona: Kenan Thompson je americký herec, hlasový herec a komik, který má čistou hodnotu 13 milionů dolarů. Thompson je nejlépe známý svou prací s komediálním seriálem „Saturday Night Live“. Je nejdéle sloužícím členem této ikonické série v historii. Po zahájení herecké kariéry na počátku 90. let získal Kenan nejprve proslulost poté, co se zúčastnil komediálního seriálu All That.

Poté hrál ve svém vlastním sitcomu spolu s Kelem Mitchellem, než se poprvé objevil v ‚SNL '. Mimo svou televizní kariéru je Thompson známý pro filmy jako „The Mighty Ducks“, „Good Burger“ nebo „Fat Albert“. Za své úspěchy na ‚SNL 'získal Thompson cenu Primetime Emmy.

Časný život: Kenan Thomspon se narodil 10. května 1978 v Atlantě ve státě Georgia. Kenan, vychovaný po boku dvou sourozenců, začal hrát ve věku pěti let. Během tohoto období začal hrát v inscenacích církevního divadla a v řadě místních her.

Kariéra: Kenan začal profesionálně jednat ve velmi mladém věku. Jedna z jeho prvních hlavních rolí byla v CNN „Real News for Kids“. Poté si rezervoval hlavní roli ve filmu „All That“ před vznikem filmu „Kenan & Kel“. Zatímco Thompson ještě chodil na střední školu, debutoval ve filmu „D2: The Mighty Ducks“. Na konci 90. let se Thompson objevil také v seriálech jako „Sister, Sister“, „Sabrina, the Teenage Witch“ nebo „The Amanda Show“.

Jak Kenanova kariéra postupovala, zarezervoval si další role ve filmech jako „Good Burger“, „Fat Albert“, „Heavyweights“, D3: The Mighty Ducks, „Love Don't Cost a Thing“, Barbershop 2: Back v podnikání, „Moje šéfova dcera“ a „Hadi v letadle“. Thompson je také uznávaným hlasovým hercem, protože si rezervoval periodickou roli v seriálu Fox „Sit Down, Shut Up“. Objevil se jako „Greedy Smurf“ ve dvou filmech „The Smurfs“. V roce 2019 si rezervoval další významnou hlasovou roli ve filmu Playmobil: The Movie. V roce 2020 hrála Thompson další významnou hlasovou roli ve filmu Trolls World Tour.

V roce 2009 také vyjádřil postavu LeBrona Jamese v sérii reklam Nike. Působil také v několika reklamách pro lístkový web Fandango a působil jako mluvčí Universal Parks & Resorts.

Mimo „Saturday Night Live“ se Thompson objevil v řadě televizních pořadů. Patří mezi ně „Psych“, „ICarly“ a „Victorious“. V roce 2015 se Kenan objevil v epizodě „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“. V roce 2019 působil jako porotce v komediálním soutěžním seriálu Bring the Funny. V roce 2020 bylo oznámeno zahájení „Kenan Show“. V roce 2020 působil Kenan jako hostující soudce ve filmu „Amerika má talent“.

(Foto David Livingston / Getty Images)

V roce 2003 se Kenan přidal k obsazení filmu „Saturday Night Live“. Tato nová role by definovala celou jeho kariéru. Předtím posílal několikrát konkurzní pásky do „SNL“ a pokaždé, když ho producenti odmítli, prohlašoval, že je příliš mladý. První dva roky byl Thompson uváděným hráčem. V roce 2004 vydal Kenan Thompson komediální album s názvem „Dobré časy“.

V roce 2005 byl povýšen na repertoárového hráče. Zůstal ústřední součástí seriálu již více než 18 sezón a nyní je nejstarším členem obsazení. Thompson je známý tím, že portrétuje řadu celebrit, a je docela talentovaný, pokud jde o dojmy. Odmítl však v roce 2018 dělat jakékoli další dojmy z černých žen s odvoláním na potřebu „SNL“ najmout více barevných žen.

Mnoho pozorovatelů a kritiků komentovalo důležitost Thompsona v obsazení „SNL“. Je zvláště chválen za schopnost komediálně reagovat na různé situace. Hlavní autor Brian H. Tucker poznamenal, že aby byl parodie zábavný, stačí do scénáře napsat slova „Kenan Reacts“. Různí kritici uvedli, že Thompson je osoba, na kterou se zbytek obsazení „spoléhá“, aby se úspěšně zasmál. Jeden mediální zdroj označoval Kenana jako „lepidlo“, které drží pohromadě obsazení „SNL“.

V roce 2020 bylo oznámeno, že Thompson se podílel na řadě připravovaných filmů. Patřilo mezi ně „Clifford velký červený pes“, „Spinning Gold“ a restart „Home Alone“.

Vztahy: V roce 2011 se Kenan Thompson oženil s modelkou Christinou Evangeline. V roce 2014 přivítali na světě své první dítě. V roce 2018 přivítali na světě další dítě.

Sobotní noční plat : V sezóně je 21 epizod. Členové obsazení prvního ročníku vydělávají 7 000 $ za epizodu, což odpovídá přibližně 147 000 $ za sezónu. Členové obsazení v druhém roce vydělávají 8 000 $ za epizodu, což odpovídá přibližně 168 000 $ za sezónu. Pokud se člen obsazení dostane do své páté sezóny, vydělá 15 000 $ za epizodu. To odpovídá 315 000 USD za sezónu.

Ti, kteří jsou v SNL o tři roky déle, vydělávají nejvyšší platy, protože tito lidé jsou považováni za rozhodující pro úspěch show. Tito veteránští komici vydělávají 25 000 $ za epizodu, což se rovná 525 000 $ za rok. Kenan je v pořadu od roku 2003, což je delší běh než jakýkoli jiný herec v historii. Z tohoto důvodu je jeho plat téměř jistě nad rámec standardních částek, které jsme již uvedli. Věříme, že Thompsonův plat SNL je pravděpodobně 2–3 miliony USD ročně. Abych to uvedl na pravou míru, Will Ferrell během svého vrcholu v roce 2001 vydělal v SNL rekordních 370 000 $.

Čistá hodnota Kenana Thompsona

Kenan Thompson

Čistá hodnota: 13 milionů $
Datum narození: 10. května 1978 (42 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Profese: Komik, herec, hlasový herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse