Kel Mitchell Čistá hodnota

Kolik stojí Kel Mitchell Worth?

Čistá hodnota Kel Mitchell: 3 miliony dolarů

Čistá hodnota Kel Mitchell: Kel Mitchell je americký herec, komik, rapper, scenárista, producent, parodista, tanečník a hudebník, který má čistou hodnotu 3 miliony dolarů. Snad nejlépe známý svou rolí v Nickelodeonově komediální komedii Všechno Kel Mitchell se také prosadil jako talentovaný filmový a hlasový herec. Kel Mitchell se navíc objevuje v různých reality show a herních show.

Časný život: Kel Johari Rice Mitchell se narodil 25. srpna 1978 v Chicagu ve státě Illinois. Zatímco vyrůstal na jižní straně po boku dvou sester, Kel Mitchell chodil na střední školu do dramatických kurzů.

Kariéra: Kel Mitchell poprvé získal proslulost poté, co se objevil v Všechno , rezervace hlavní, opakující se role od první do páté sezóny. Seriál získal řadu ocenění a plodil různé spin-off a pokračování. Kel Mitchell je známý pro svou spolupráci s Kenan Thompson , počínaje sérií Kenan a Kel , který probíhal od roku 1996 do roku 2000. Jedna skica z Všechno také vytvořil celý film s názvem Dobrý burger , kde si opět zahráli Kel Mitchell a Kenan Thompson. Oba herci se také objevili v show jako Sister, Sister, The Steve Harvey Show, Cousin Skeeter, a Sabrina, mladá čarodějnice .

V roce 1999 Kel Mitchell hrál Neviditelného chlapce v komedii Benho Stillera o superhrdinech Mystery Men . I s hvězdným obsazením Mystery Men obdržela průměrné recenze a ukázala se jako obrovský kasovní propadák, který při rozpočtu 68 milionů dolarů vygeneroval pouhých 33 milionů dolarů.

Kel Mitchell je také známý pro svou hlasovou práci, zejména v seriálu Clifford, velký červený pes . V seriálu, on vyjádřil charakter T-Bone. On také vyjádřil charakter holandský v Disney XD Motorcity . Další role během 2000s zahrnoval co-hosting pozice v Dance 360 a vystoupení v Jeden na jednoho a sázky Vezměte dort . V roce 2006 se objevil v Jako Mike pokračování Stejně jako Mike 2: Streetball .

(Foto: Timothy Hiatt / Getty Images pro Nickelodeon)

Poté, co se na serveru MySpace rozšířila fáma, která tvrdila, že Kel Mitchell zemřel, se herec ve filmu z roku 2007 zúčastnil role Honeydripper . Poté napsal a produkoval film Dance Fu předtím, než se objevil v různých detroitských divadelních produkcích. Kel Mitchell získal další proslulost pro své vystoupení v G4 Attack of the Show!

Kel Mitchell se po celou dobu své kariéry nadále objevoval na dětských představeních, zejména si rezervoval periodickou roli v PBS Zvědavý George a hostující role v Nickelodeonu Sam & Cat . Mitchell se také objevil jako rapper v sitcomu Nickelodeon Hra Shakers . Kromě toho se objevil na výstavách jako The Tonight Show s Jimmym Fallonem, Double Dare, a Tanec s hvězdami .

Kel Mitchell v současné době hostí Tails of Valor, show, která se dívá na skutečné příběhy služebních zvířat, která pomáhají lidem v nouzi. Mitchell je také výkonným producentem pro restart Všechno , který debutoval v roce 2019, si v pořadu zarezervoval také periodickou roli.

Vztahy: V roce 1999 se Kel Mitchell oženil s Tyishou Hampton-Mitchell, i když se rozvedli v roce 2005. Kel Mitchell se poté v roce 2012 oženil s rapperem Asia Lee a pár měl později spolu dítě. Mitchell a jeho manželka později získali cenu za svou show, Back House Party .

Osobní život: Kel Mitchell je křesťan, i když se neobrátil až později v životě. Je také mluvčím Black College Expo a působí jako pastor mládeže pro Christian Food Christian Center.

Kel Mitchell Čistá hodnota

Kel Mitchell

Čistá hodnota: 3 miliony dolarů
Datum narození: 25. srpna 1978 (42 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Herec, komik, hudebník, tanečník, filmový producent, scenárista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse