Keira Knightley Čistá hodnota

Kolik stojí Keira Knightley Worth?

Čistá hodnota Keira Knightley: 80 milionů $

Čistá hodnota Keira Knightley: Keira Knightley je britská herečka, která má čistou hodnotu 80 milionů dolarů. Ona je nejlépe známá pro její hlavní role ve filmech jako „Bend It Like Beckham“, franšíza „Piráti z Karibiku“, „Láska skutečně“ nebo „Pýcha a předsudek“.

Časný život: Keira Christina Knightley se narodila v Teddingtonu v Londýně v Anglii 26. března 1985. Její rodiče, Sharman Macdonald a Will Knightley, byli oba divadelními herci. Měla se jmenovat „Kiera“, ale její matka při registraci své dcery napsala jméno „Keira“ chybně. Knightley byla díky svým rodičům zavedena do divadla a baletu ve velmi mladém věku, což jí pomohlo podnítit zájem o herectví. Poprvé požádala o agenta, když jí byly tři roky, inspirovaná tím, jak oba rodiče měli agenty, a svého vlastního agenta přijala, když jí bylo šest. Začala hrát v místních amatérských produkcích, včetně inscenace „After Juliet“, kterou napsala její matka. Knightley krátce studovala rok na Esher College, kde studovala umění, historii a anglickou literaturu, ale nechala se soustředit na svou hereckou kariéru.

Kariéra: Jako dítě se Knightley objevila v malých televizních rolích a reklamách - její první vystoupení na obrazovce, ale v epizodě show „Screen One“ z roku 1993. Mezi její další rané role patří vystoupení v televizních filmech Innocent Lies (1995), The Treasure Seekers (1996), Coming Home (1998) a Oliver Twist (1999). Když jí bylo dvanáct let, byla Knightley obsazena jako Sabé, služebná a návnada Padmé Amidaly (hraje ji mladá Natalie Portman), ve filmu „Hvězdné války: Epizoda I - Skrytá hrozba“ (1999).

První hlavní vedoucí role Knightleyho byla ve filmu Walt Disney Productions „Princess of Thieves“ (2001), kde hrála dceru Robina Hooda. Poté se objevila ve filmech „Díra“ (2001), v minisérii „Doktor Živago“ (2002) a ve filmu „Čistá“ (2002). Její průlom v hlavním proudu nepřišel, dokud si v roce 2002 nezahrála ve sportovním komediálním filmu „Bend It Like Beckham“. Smash hit vydělal přes 76,7 milionů dolarů a pomohl jí získat větší celosvětové uznání. Díky jejímu zvýšenému obrazu po filmu „Bend It Like Beckham“ získala Knightley hlavní roli Elizabeth Swann ve fantasy filmu „Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly“ (2003). Navzdory nízkým očekáváním pro film, to skončilo otevření jako číslo 1 u pokladny, a byl jedním z nejvyšších grossing produkcí toho roku. Knightley si zopakovala roli Elizabeth Swannové ve filmech Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) a Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) a v hlavních rolích ve filmu Piráti z Karibiku: Dead Men Tell No Tales '(2017).

(Tim P. Whitby / Getty Images)

V roce 2003 byl Knightley členem hvězdného obsazení britského romantického komediálního filmu Love Actually, vedle dalších velkých jmen jako Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Emma Thompson, Alan Rickman a Rowan Atkinson. Poté si zahrála ve filmech „Král Artuš“ (2004), „Bunda“ (2005), „Domino“ (2005) a „Pýcha a předsudek“ (2005). Za roli ve filmu Pýcha a předsudek byla Knightley nominována na cenu pro nejlepší herečku na Zlatých glóbusech i na Oscarech. V roce 2007 hrál Knightley ve filmech „Silk“ a „Atonement“, obě dobová dramata. Z těchto dvou byla úspěšnější „Atonement“, která získala nominaci na nejlepší herečku na BAFTA i na Zlatý glóbus. Mezi další filmy, ve kterých se Knightley objevil, patří například „Vévodkyně“ (2008), „Poslední noc“ (2010), „London Boulevard“ (2010), „Nikdy mě nenechat jít“ (2010), „Nebezpečná metoda“ (2011), „Hledám přítele na konec světa“ (2012), „Anna Karenina“ (2012), „Jack Ryan: Shadow Recruit“ (2014), „Laggies“ (2014), „The Imitation Game“ (2014), 'Everest' (2015), 'Collateral Beauty' (2016), 'Colette' (2018), 'The Nutcracker' (2018), 'The Aftermath' (2019), 'Official Secrets' (2019) a 'Misbehavior' (2020). Její první hudební film „Begin Again“ byl uveden v roce 2013. V něm Knightley hraje jako písničkář po boku Jamese Cordena a Marka Ruffala. Její hlas je uveden na šesti stopách původního soundtracku filmu.

Kromě filmového herectví se Knightley pustila také do světa divadla. Debutovala ve West Endu v prosinci 2009 v londýnském Comedy Theatre v inscenaci komedie The Misanthrope. V roce 2011 se vrátila do londýnského Divadla komedie, tentokrát v rámci oživení filmu „Dětská hodina“ Lillian Hellmanové. V roce 2015 debutovala na Broadwayi v inscenaci Therese Raquin s divadelní společností Roundabout Theatre Company v New Yorku.

Mimo herectví pracoval Knightley jako tvář mnoha reklamních kampaní. Mezi značky, se kterými spolupracovala, patří Asprey, Shiatzy Chen, produkty péče o vlasy Lux a Chanel (jako tvář parfému Coco Mademoiselle).

Osobní život a filantropie: V roce 2001 začala Knightley chodit s hercem Del Synnottem. Setkali se při natáčení filmu „Princezna zlodějů“. Poté, co se rozešli v roce 2003, v letech 2003 až 2005 měl Knightley vztah s hercem Jamie Dornanem. Poté, od roku 2005 do prosince 2010, chodila s Rupertem Friendem, jejím představitelem filmu „Pýcha a předsudek“. V únoru 2011 začala Knightley chodit s hudebníkem Jamesem Rightonem. Vzali se v květnu 2013 a mají spolu dvě dcery.

Knightley je jednou z tváří Amnesty International. Podpořila je v kampani na podporu lidských práv. Mezi další organizace, které podporovala, patří charita Comic Relief, WaterAid, American Library Association, Oxfam, Women's Aid, SMA Trust a uprchlická agentura OSN UNHCR.

Keira Knightley Čistá hodnota

Keira Knightley

Čistá hodnota: 80 milionů $
Datum narození: 26.03.1985 (36 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec, model, hlasový herec
Národnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Keiry Knightleyové

  • Piráti z Karibiku: Na konci světa 5 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse