Čistá hodnota Keenen Ivory Wayans

Kolik stojí Keenen Ivory Wayans Worth?

Čistá hodnota Keenen Ivory Wayans: 65 milionů $

Čistá hodnota Keenen Ivory Wayans: Keenen Ivory Wayans je americký komik, herec, spisovatel, producent a režisér, který má čistou hodnotu 65 milionů dolarů. Je členem rodiny bavičů Wayanů a mnoho z jeho filmů zahrnuje buď film, nebo některé z jeho rodinných příslušníků.

Časný život a kariérní začátky: Keenen Ivory Desuma Wayans st. Se narodil v Harlemu v New Yorku 8. června 1958. Jeho matka Elvira Alethia byla žena v domácnosti a sociální pracovnice a jeho otec Howell Stouten Wayans pracoval jako manažer supermarketu. Má devět sourozenců. Navštěvoval Seward Park High School a získal inženýrské stipendium na Tuskegee University. Jeden semestr před maturitou však opustil školu, aby se soustředil na komedii.

Během svého prvního vystoupení v komediálním klubu The Improv v New Yorku se Wayans setkal s hercem / režisérem Robertem Townsendem. Townsend učil Wayanse o komediálním průmyslu a dokonce jel společně do Los Angeles, když se Wayans v roce 1980 přestěhoval do Kalifornie. Oba pokračovali ve společné spolupráci, dokonce se podíleli na scénáři a tvorbě filmu ve filmu „Hollywood Shuffle“ z roku 1987. Během tohoto raného období své kariéry měl Wayans také herecké role v televizních seriálech jako „For Love and Honour“ (1983) a „Hill Street Blues“. Úspěch filmu „Hollywood Shuffle“ pomohl Wayansovi získat finanční prostředky na jeho film „I'm Gonna Git You Sucka“ z roku 1988, který režíroval i hrál.

Getty

Kariéra: Jak jeho popularita a proslulost rostla, Fox Broadcasting Company oslovila Wayans a nabídla mu svou vlastní show. Chtěl udělat show podobnou komediální show „Saturday Night Live“, ale s obsazení barevných lidí a odvážnějším a neuctivým obsahem. Wayans tedy vytvořil komediální show „In Living Color“, která probíhala v síti Fox Network od roku 1990 do roku 1994. V této show se objevilo mnoho členů jeho rodiny, včetně Damona Wayansa, Kim Wayanse, Shawna Wayanse a Marlona Wayanse a připisuje se mu nejen zahájení kariéry, ale také kariéra herců jako Jim Carrey, David Alan Grier, Jamie Foxx, Alexandra Wentworth a Kim Coles. Jennifer Lopez také začala svou show jako tanečnice 'Fly Girl'.

Wayans také hrál a režíroval šíleně úspěšnou franšízu Scary Movie a napsal, produkoval, režíroval nebo hrál ve filmech „White Chicks“, „Hollywood Shuffle“, „I'm Gonna Git You Sucka“, „A Low Down“ Dirty Shame ',' Mo Money ',' Blankman ',' The Wayans Brothers ',' My Wife and Kids ',' Dance Flick ',' Little Man ',' Happy Endings ',' Major Payne ', and' New Girl „, abychom jmenovali jen několik úspěšných rodinných televizních a filmových projektů.

V letech 1997 až 1998 hostil svoji talk show „The Keenan Ivory Wayans Show“ a byl také výkonným producentem show. Od roku 2014 do roku 2015 působil jako porotce v seriálu reality show „Last Comic Standing“. Wayans vyhrál Primetime Emmy Award v roce 1991 za film „In Living Color“ a byl také nominován na dalších pět Primetime Emmy za stejnou sérii. V roce 2004 získal dvě ceny BET Comedy Awards za film „White Chicks“ za vynikající režii a vynikající psaní. Byl také nominován na ceny Razzie Awards a The Stinkers Bad Movie Awards pro „Littleman“ i „White Chicks“.

Osobní život: Wayans se oženil se svou ženou Daphne v červnu 2001 a spolu měli pět dětí. Pár je však od roku 2004 rozvedený. ​​Rovněž byl romanticky spjat s herečkou Brittany Danielovou.

Nemovitost : V roce 2007 zaplatil Keenan za dům v kalifornské Tarzaně 2,6 milionu dolarů. V listopadu 2020 uvedl tento dům na prodej za 3,2 milionu dolarů.

Čistá hodnota Keenen Ivory Wayans

Keenen Ivory Wayans

Čistá hodnota: 65 milionů $
Datum narození: 8. června 1958 (62 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,91 m)
Profese: Herec, filmový režisér, scenárista, filmový producent, komik, televizní producent, televizní režisér
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse