Čistá hodnota Katt Williamsové

Kolik stojí Katt Williams Worth?

Čistá hodnota Katt Williamsové: 1,5 milionu dolarů

Čistá hodnota a plat Katt Williamsové: Katt Williams je americký komik, rapper a herec, který má čistou hodnotu 1,5 milionu dolarů. On je široce uznávaný pro jeho práci na improvizované show 'Wild' n Out 'a pro jeho výkony ve filmech jako' Norbit '(2007), ale je pravděpodobně nejlépe známý pro jeho roli jako postava Money Mike v komedii' 'Pátek poté další '(2002).

Počáteční život a kariérní začátky: Katt Williams se narodil jako Micah Sierra Williams v Cincinnati ve státě Ohio 2. září 1971, ale přezdívá se jí „Katt“. Williams byl vychován v Daytonu ve státě Ohio politicky a sociálně aktivními rodiči. Williams si ve škole vedl dobře a získal vynikající známky a spoustu akademických vyznamenání. Ve věku 13 let se emancipoval od svých rodičů a přestěhoval se na Floridu, kde se živil jako pouliční prodavač.

Nejprve začal hrát komedii ve svém rodném městě Cincinnati, v sousedství Evanstonu. Použil by vstup komiků, aby se dostal do klubů, přestože byl nezletilý. V pozdním mladistvém věku se přestěhoval do San Franciska, kde zdokonalil svůj standup v místních nočních klubech.

Kariéra v komedii: Jako sólový komik v San Francisku během pozdních 90. let vystupovala Katt na některých významných místech, včetně Hollywood Park Casino, The Icehouse a The Improv. V důsledku svého standupu se stal základem standupových programů BET, jako je „Comic View“. Jako sólový komik nastudoval hereckou kariéru riffu na témata, jako je Michael Jackson, středoamerická evangelizace, uvěznění Marthy Stewartové a celá řada ironií zabývajících se rasou v Americe. V průběhu let si získal široké a věrné pokračování, zejména u mladých afroamerických mužů.

Jeho první komediální speciál „Katt Williams Live: Let a Playa Play“ byl vysílán v roce 2006 a jeho druhý speciál (jeho první pro HBO) byl vysílán také v roce 2006 s názvem „The Pimp Chronicles, Pt. 1. ' Úspěch hlavního proudu dosáhl svým výjimečným filmem „American Hustle“ v roce 2007, který měl kritický úspěch a pozitivní přijetí. Jeho třetí speciální komedie - a druhý speciální HBO - „It's Pimpin 'Pimpin' byl vydán v roce 2008 a je počátkem Williamsova předvádění materiálu političtější povahy. V roce 2008 se Williams také vydal na komediální turné, které Billboard označilo za nejlepší z roku 2008.

Po čtyřleté pauze od standupu se Williams v roce 2012 vrátil k standupu se svým třetím komediálním speciálem HBO Kattpacalypse. V roce 2013 se vydal na turné „Growth Spurt“ a vydal svůj čtvrtý komediální speciál HBO „Katt Williams: Priceless: Afterlife“, který režíroval legendární režisér a producent Spike Lee. Williams vydal v roce 2018 svůj první komediální speciál Netflix pro online streamovací službu „Great America“. Byl natočen v Jacksonville na Floridě.

Getty

Filmová a televizní kariéra: Williamsův herecký debut byl v roce 2002 v americkém policejním procedurálním dramatickém televizním seriálu „NYPD Blue“. Poté získal proslulost v improvizačním seriálu MTV „Wild 'n Out' jako součást obsazení od 1. do 4. sezóny a objevil se v hudebním videu „Wild' n Out' Nicka Cannona k písni „Gigolo' v roce 2003. Další televize Projekty od Williamse zahrnují několik vystoupení jako postava Bobbyho Shawa v sitcomu ABC „Moje žena a děti“ a působil také jako šéfkuchař komedie Central Roast of Flavour Flav. V roce 2018 získal cenu Emmy za vynikajícího hostujícího herce v komediálním seriálu za své vystoupení v pořadu „Atlanta“.

Williams si svůj debut na velkém plátně užíval v komediálním filmu „Christmas After Stone“ z roku 2002, kde hrál roli Money Mike. On také hrál vedlejší postavy ve filmech jako 'Ganked' (2005), 'Norbit' (2007), 'The Perfect Holiday' (2007), 'Internet Dating' (2008), 'Lonely Street' (2008) a 'První neděle '(2008).

Právní záležitosti a incidenty: Williams má za sebou historii konfrontačního chování při živých vystoupeních, což má za následek předčasné ukončení koncertů. Také byl několikrát zatčen. Byl zatčen na mezinárodním letišti v Los Angeles v listopadu 2006 poté, co byla v jeho kufříku nalezena ukradená zbraň, a nakonec se nedopustil žádného napadení počtu přestupků nesoucích skrytou střelnou zbraň. Byl odsouzen k tříletému zkušebnímu období. Podruhé byl zatčen v červnu 2011 v souvislosti s údajným útokem na řidiče traktoru a potřetí v listopadu 2012 na základě obvinění z podezření z útoku smrtící zbraní poté, co na palubě svého muže údajně zbil láhev s lahví zájezdový autobus.

Osobní život: Williams byl krátce součástí Nation of Islam, zatímco žil v San Francisco Bay Area. Nyní však během standup show často nosí kříž jako symbol své křesťanské víry. Je otcem osmi dětí, dvou biologických dětí a šesti adoptovaných dětí. Jeho syn Micah Stephen Williams je herec nejlépe známý svou rolí na show Disney Channel „Good Luck Charlie“.

Čistá hodnota Katt Williamsové

Cat Williams

Čistá hodnota: 1,5 milionu $
Datum narození: 2. září 1973 (47 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Komik, herec, rapper, filmový producent, scenárista
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse