Kate Price

 Kate Price 1 $ Milión
: 1 milion dolarů
Datum narození 22. května 1978 (44 let)
Místo narození Brighton
Rod ženský
Výška 5 stop 4 palce (1,626 m)
Profese Zpěvák, Modelka, Autor, Spisovatel, Skladatel, Podnikatel, Herec, Model, Nahý Glamour Model, Filmový producent
Národnost Spojené království

💰 Porovnejte Katie Price

Co je Katie Price?

Katie Price, AKA Jordan, je anglická celebrita a bývalá glamour modelka, která má čisté jmění 1 milion dolarů. Katie Price získala uznání jako glamour modelka na konci 90. let pod pseudonymem Jordan. Od té doby se objevila v mnoha televizních reality seriálech, včetně 'Jsem celebrita... Dostaň mě odtud!' a 'Celebrity Big Brother', stejně jako její vlastní seriály 'Jordan', 'Katie & Peter' a 'Katie Price: My Crazy Life.' Jako nominální autor Price publikoval několik románů, autobiografií a knih pro děti.

Katie Price začala s modelingem jako dítě a když jí bylo 13 let, byla najata jako modelka pro řadu dětského oblečení. Fotograf bohužel trval na tom, aby modelovala ve spodním prádle, a ukázalo se, že je to ve skutečnosti usvědčený pedofil. Nebyl to zrovna příznivý způsob, jak začít její profesionální kariéru. Poté, co v 16 letech opustila školu, kde byla mistryní v plavání, obnovila svou kariéru modelky. Tentokrát byla úspěšnější a objevila se v několika britských publikacích, včetně vysoce známého šíření na třetí straně, sekci topless glamour modelek bulvárního deníku 'The Sun'. Počínaje rokem 1996 se stala stálicí na třetí straně a v různých časopisech, jako je FHM, Nuts, Maxim, British Playboy a Loaded. Od té doby se také objevila na obálce Playboye v USA a ve Vogue a Esquire. Psala sloupky, vydala knihy o svém životě, objevila se v různých reality show, moderovala programy, uvedla na trh oblečení a řadu péče o vlasy a pokračovala v modelingu.filmy vstupující do kin v roce 2016

Price měl mnoho vysoce propagovaných osobních vztahů. Byla třikrát vdaná, včetně zpěváka Petr André (2005-2009), profesionální bojovník Alex Reid (2010-2011) a stavitel a striptér na částečný úvazek Kieran Hayler, kterého si vzala v roce 2013. Je veřejně známo, že Hayler podváděla Price a svět spekuloval o osudu jejich manželství zatímco Price váhal, zda s ním kvůli jejich dětem zůstane nebo ne. V červnu 2014 Price řekla 'Mirror' (zprávy o celebritách), že měla pocit, že dluží svým dětem dát Hayler druhou šanci, i když také řekla, že usmíření nakonec nebylo úspěšné.

 1. Bankrot
 2. Raný život
 3. Kariéra modelky
 4. Televizní kariéra
 5. knihy
 6. Business Endeavours
 7. Hudební kariéra
 8. Manželství a vztahy
 9. Právní a zdravotní problémy

Bankrot

Na vrcholu své kariéry v polovině roku 2000 přesáhl Katiino jmění 40 milionů dolarů. Je úžasné, že během následující dekády Katie profoukla většinu svého jmění. V červnu 2019 byly její finance v tak špatném stavu, že byla nucena podat návrh na restrukturalizaci konkurzního dluhu, kterou britský soud schválil. Desítky věřitelů se údajně postavily do fronty, aby požadovaly splacení dluhů, které dluží paní Price. Podle svého konkursního uspořádání bude splácet to, co dluží, v poněkud snížené výši. Také prý dlužila miliony na daních.

 Foto z článku s názvem'Katie Price '

Getty

Raný život

Katie Price se narodila jako Katrina Infield 22. května 1978 v Brightonu v Anglii jako jediné dítě Amy a Raye. Je italského, anglického a španělského původu. Když byly Price čtyři roky, její otec rodinu opustil a její matka se později znovu provdala za stavitele Paula Price. Z nového sňatku má staršího nevlastního bratra Daniela a mladší nevlastní sestru Sophie. Price získala vzdělání na Blatchington Mill School v Hove, kde vynikala v plavání. Kromě toho si v dětství pěstovala vášeň pro jízdu na koni.

kolik je diddy čisté jmění

Kariéra modelky

Price začala svou modelingovou kariéru jako dítě a ve 13 letech se stala modelkou pro řadu oblečení. Její průlom nastal v roce 1996, kdy začala vystupovat v britských novinách The Sun pod pseudonymem Jordan; brzy se stala známou svými pravidelnými vystoupeními na straně 3 novin. Cena se dále objevila v publikacích jako Daily Star, FHM, Nuts, Maxim, Vogue, Esquire a britské vydání Playboye. Jako modelka se proslavila svými chirurgicky vylepšenými prsy.

Televizní kariéra

Od počátku roku 2000 je Price pravidelně v televizi, zejména v reality, dokumentárních a herních pořadech. V letech 2002 až 2004 byla námětem tří dokumentů Channel 4: „Jordan: The Truth About Me“, „Jordan: The Model Mum“ a „Jordan: You Don't Even Know Me“. Následně zahájila franšízu „Katie & Peter“ na ITV2, která zaznamenávala domácí životy Price a jejího tehdejšího manžela Petera Andreho. Pořady v seriálu zahrnovaly „Když Jordan potkal Petera“, „Jordan a Peter: Manželství a chaos“, „Katie a Peter: Deníky dítěte“ a „Katie a Peter: Státy“. Price po rozvodu s Andrem zahájil sérii „What Katie Did Next“. Přehlídka byla v průběhu let několikrát přejmenována, nejprve jako „Katie“ a poté jako „Katie Price: My Crazy Life“.

Mezi jejími dalšími významnými televizními vystoupeními Price soutěžila ve třetí a deváté sezóně reality show o přežití 'Jsem celebrita... Dostaň mě odtud!' Objevila se také v takových herních show jako „Celebrity Juice“, „Deal or No Deal“, „Safeword“, „Reality Bites“, „The Crystal Maze“ a „Celebrity Masterchef“. V roce 2015 se Price stal vítězem 15. sezóny britské verze „Celebrity Big Brother“. Mezitím v letech 2015 až 2018 byla pravidelnou panelistkou v talk show „Loose Women“.

 Foto z článku s názvem'Katie Price '

Getty

knihy

Price vydal velké množství knih, z nichž prvních 14 bylo duchem napsaných Rebeccou Farnworthovou. Mezi jejími tituly jsou autobiografie „Being Jordan“, „A Whole New World“, „Love, Lipstick and Lies“ a „Reborn“. Mezi její romány patří „Anděl“, „Křišťál“, „Safír“, „Santa Baby“ a „Ve jménu lásky“. Price má také dvě dětské knižní série: „Perfektní poníci“ a „Mořské panny a piráti“.

kolik stojí cheech marin

Business Endeavours

Jako podnikatelka má Price řadu doplňků výživy, které byly kritizovány za to, že jsou příliš drahé a zbytečné. Má také parfém s názvem Stunning a řadu jezdeckého oblečení s názvem KP Equestrian.

Hudební kariéra

Ačkoli není zpěvačka, Price vydala v létě 2010 singl s názvem „Free to Love Again“. Dříve spolupracovala se svým tehdejším manželem Peterem Andre na jeho studiovém albu „A Whole New World“ z roku 2006.

Manželství a vztahy

Price má za sebou několik romantických vztahů a manželství. Se svým bývalým přítelem Dwightem Yorkem měla v roce 2002 své první dítě; dítě, Harvey, se narodilo slepé a později mu byl diagnostikován autismus a Prader-Williho syndrom. V roce 2005 se Price provdala za svého prvního manžela, zpěváka a televizní osobnost Petera Andreho, se kterým se setkala v reality show 'Jsem celebrita... Dostaň mě odtud!' Pár měl syna jménem Junior a dceru jménem Princess. Price v roce 2009 potratila a později v roce se s Andrem rozvedla. Dále chodila s MMA bojovníkem a hercem Alexem Reidem, kterého si vzala na začátku roku 2010. Pár se rozešel na začátku roku 2011 a rozvedli se v roce 2012. Price se na začátku roku 2013 provdala za jejího třetího manžela Kierana Haylera. Měli syna a dceru. před rozvodem v roce 2021 kvůli Haylerově mimomanželské aféře. Než byl rozvod dokončen, Price byl krátce zasnouben s Krisem Boysonem.

Od roku 2008 se Price dostal do mnoha střetů se zákonem, většinou v souvislosti s dopravními nehodami. Byla jí udělována častá varování a zákazy řízení z různých důvodů, mimo jiné za nesprávné ovládání vozidla, překročení rychlosti, nezastavení na červenou, řízení v opilosti a porušení podmínek předchozích zákazů. Na jaře roku 2018 byl Price v Jižní Africe přepaden, okraden a údajně znásilněn; následně se psychicky zhroutila a pokusila se zabít. Následující rok dostala pokutu a zákaz omezování za to, že křičela na ženu na školním hřišti. Kvůli jejím mnoha problémům vyhlásila Price na konci roku 2019 bankrot.

roy jones jr čisté jmění za rok 2015
Články Katie Price

Veškeré čisté jmění je vypočítáno na základě dat čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou poskytnuty, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od celebrit nebo jejich zástupců. I když pilně pracujeme na zajištění toho, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže.

* ?Katie Price      Název statistik celebrit