Kate McKinnon Čistá hodnota

Kolik stojí Kate McKinnon Worth?

Čistá hodnota Kate McKinnon: 9 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Kate McKinnon: Kate McKinnon je americká herečka a komička, která má čistou hodnotu 9 milionů dolarů. V průběhu let se McKinnon proslavila svými výkony na různých skečových představeních, často vytvářejících veselé dojmy z významných osobností. Poté, co se Kate proslavila na „The Big Gay Sketch Show“, se přestěhovala do „Saturday Night Live“, kde zůstává od roku 2020. McKinnon se rychle stal oblíbeným fanouškem SNL.

Kromě své komediální práce se Kate v průběhu let objevila v řadě významných filmů. Během své kariéry byla nominována na osm cen Primetime Emmy. Podařilo se jí vyhrát jednu Emmy v roce 2016 a druhou v roce 2017. McKinnon je také známá svou láskou ke kočkám a má segment nazvaný „Whiskers R We“ na „Saturday Night Live“, který tuto skutečnost zdůrazňuje.

Časný život: Kathryn McKinnon Berthold se narodila 6. ledna 1984 v Sea Cliff v New Yorku. Vychovávaná po boku mladší sestry v rodině ze střední třídy, otec Kate zemřel, když jí bylo 18 let. Během svého mládí se McKinnon zamilovala do hudby a naučila se hrát na několik nástrojů, včetně klavíru, violoncella a kytary. Od mladého věku se také ponořila do herectví a dojmů. Jednou z jejích nejranějších vzpomínek na vystoupení byla během páté třídy, kdy se před svými spolužáky anglickým přízvukem vydávala za anglickou královnu.

Po absolvování střední školy v roce 2002 navštěvovala Kate Columbia University. Vystudovala divadlo a spoluzaložila vlastní komediální skupinu, kterou nazvala Tea Party. Jedním z jejích zaměření během jejích vysokoškolských let byla hudební komedie komedie. Objevila se také na mnoha univerzitních představeních a připojila se ke komediální skupině, která se specializovala na žerty.

Kariéra: Kariéra Kate začala vážně, když se přidala k obsazení seriálu The Big Gay Sketch Show. V příštích třech sezónách byl McKinnon řádným členem obsazení. Během tohoto období také vystupovala živě v New Yorku a začala svou dabingovou kariéru. Některé její rané dabingové koncerty v tomto okamžiku zahrnovaly animované seriály jako „The Venture Bros.“, „Robotomy“ a „Ugly Americans“.

Do roku 2009 byla Kate široce uznávanou komičkou a získala cenu NewNowNext za nejlepší komiks. Následovaly další nominace na ceny, než se prosadila svou hlasovou hereckou kariérou. Kate doposud vyjádřila postavy na výstavách jako „Simpsonovi“, „Rodinný chlap“, „Magický školní autobus“ nebo „Přírodní kočka“.

V roce 2012 se McKinnon přidal k obsazení filmu „Saturday Night Live“. Ačkoli začínala jako hlavní hráčka, do roku 2013 byla povýšena na centrální pozici. Také v roce 2013 byla McKinnon nominována na cenu Emmy za nejlepší herečku ve vedlejší roli v kategorii komedie. V posledních několika letech následovalo více nominací na ceny a Kate byla obzvláště chválena za komediální písně. V roce 2016 nakonec získala cenu Emmy za práci s SNL a stala se tak první členkou obsazení od Dany Carveyové před 23 lety.

Během svého působení v pořadu „Saturday Night Live“ se Kate proslavila svými dojmy z celebrit. Rok 2016 se stal obzvláště pozoruhodným rokem, protože to bylo, když poprvé začala dělat dojem na Hillary Clintonovou (ženu, kterou velmi obdivovala). Udělala také dojmy z politických osobností, jako je Kellyanne Conwayová a Elizabeth Warrenová. Mimo politické osobnosti mnoho fanoušků zná Kate pro její veselé dojmy Justin Bieber . V průběhu let se také ujala rolí nespočetných dalších osobností, včetně Shakiry, Bella Hadid, Ellen DeGeneres , Iggy Azalea a mnoho dalších.

Pokud jde o filmovou práci, jedna z nejpozoruhodnějších rolí McKinnona přišla v roce 2016, kdy vyjádřila postavu v neuvěřitelně populárním animovaném filmu Finding Dory. Ten rok také hrála v restartu hry „Ghostbusters“. Předtím se objevila ve filmech jako „Balls Out“, „Ted 2“ nebo „The Angry Birds Movie“. Kate je také známá tím, že hraje ve filmech jako „Špión, který mě vyhodil“ a „Včera“.

McKinnon také pracoval značně za kamerou. Se svou sestrou Emily Lynne vytvořila webovou sérii s názvem Notary Publix. V roce 2019 se Kate spojila se svou sestrou, aby uvedla zvukovou sérii Audible „Heads Will Roll“.

Potvrzení značky: Kate McKinnon v průběhu let doplnila svůj příjem řadou značek. V roce 2015 se objevila v sérii reklam na nový Ford Focus.

Vztahy: McKinnon je gay a vyšla v roce 2020 během 77. Zlatého glóbu. Kate osobně poděkovala Ellen DeGenedersové za to, že ji podporovala a bylo „méně děsivé“ přijmout její pravé já, zatímco sledovala sitcom „Ellen“. Během svých vysokoškolských let chodila McKinnonová s Bari Weissovou, budoucí novinářkou. Další pozoruhodný vztah přišel, když chodila s fotografkou a herečkou Jackie Abbott.

Sobotní noční plat : Zatímco McKinnonův přesný plat SNL nebyl nikdy veřejně zveřejněn, můžeme přijít s přesným odhadem se známými fakty: V sezóně je 21 epizod. Členové obsazení prvního ročníku vydělávají 7 000 $ za epizodu, což odpovídá 147 000 $ za sezónu. Členové obsazení druhého ročníku vydělávají 8 000 $ za epizodu, což odpovídá 168 000 $ za sezónu.

Pokud se člen obsazení dostane do své páté sezóny, vydělá 15 000 $ za epizodu, což odpovídá impozantním 315 000 $ za sezónu. Nejvyšší plat, kterého lze v SNL dosáhnout, je pro lidi, kteří tam jsou extrémně dlouhou dobu, nebo pro jednotlivce, kteří jsou pro show velmi důležití. Tito vysoce vydělávající jedinci vydělají 25 000 $ za epizodu, což se rovná 525 000 $ za rok. Je pravděpodobné, že plat Kate McKinnonové je na horním konci tohoto spektra.

Kate McKinnon Čistá hodnota

Kate McKinnon

Čistá hodnota: 9 milionů $
Datum narození: 6. ledna 1984 (37 let)
Rod: ženský
Profese: Komik, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse