Čistá hodnota Kat Dennings

Kolik stojí Kat Dennings?

Čistá hodnota Kat Dennings: 25 milionů $

Čisté jmění a plat Kat Dennings: Kat Dennings je americká herečka, která má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Ona je možná nejlépe známá pro její roli v sitcomu CBS „2 Broke Girls“, který běžel šest sezón od roku 2011 do roku 2017. Poplatky za syndikaci z přehlídky jsou zdaleka největším zdrojem příjmu Kat během její dosavadní kariéry.

Kat Dennings se narodila jako Katherine Litwack v Bryn Mawr, PA v červnu 1986. Jako nejmladší z pěti dětí byla Kat Denningsová doma a maturovala ve věku 14 let. Poté se s rodinou přestěhovala do Los Angeles, CA kariéru v herectví na plný úvazek. Zpočátku si její rodiče nemysleli, že její sen být herečkou je dobrý nápad. V reklamách začala pracovat ve věku 10 let. V roce 2000 se objevila v epizodě Sex ve městě. Objevila se v populárních televizních pořadech Beze stopy, CSI, CSI: NY a ER. Dennings byl také ve filmech The 40 Year-Old Virgin, Big Momma's House 2, The House Bunny a Thor.

Syndication licenční poplatky : 2 Broke Girls probíhaly od roku 2011 do roku 2017. Během svého běhu show vyprodukovala 138 epizod během šesti sezón. V červnu 2012 byla série poprvé prodána do publikování za tehdejší rekordní poplatek 1,7 milionu $ za epizodu. TBS získala práva poté, co překonala nabídku několika dalších sítí. Předchozí rekord za epizodu činil 1,5 milionu dolarů, které „Modern Family“ vydělala v roce 2010 z USA. V době, kdy 2 Broke Girls ukončily svůj běh, vysílalo 138 epizod. Při 1,7 milionu USD za epizodu viděla TBS více než 235,6 milionů USD za práva na první běh syndikace. Tato práva se obnoví zhruba po deseti letech. Jako hvězdy přehlídky vydělaly Beth a Kat Denningsové 150 000 $ za epizodu za kus. To je v průběhu série zhruba 20 milionů dolarů. Jsou také malým počtem kapitálových bodů na výstavě, což je každý opravňuje k procentu ze syndikačních zisků přehlídky. Během celého trvání syndikačního běhu show Kat a Beth každý vydělá na syndikačních licenčních poplatcích ze série přibližně 50 milionů dolarů. Show spolutvůrce Whitney Cummings pravděpodobně vydělá zhruba stejnou částku.

Osobní život : Dennings byl romanticky spojován s jejím představitelem Thora Tomem Hiddlestonem a bývalým představitelem 2 Broke Girls Nickem Zanem. Chodila se zpěvákem Joshem Grobanem v letech 2014 až 2016. Kat je také vášnivou videoblogerkou, která zveřejnila videa na YouTube. Ona byla jmenována do mnoha seznamů pro její dobrý vzhled, včetně People's 24 Beauties at 25 a Maxim's Hot 100 List of the Most Beautiful Women na světě.

Čistá hodnota Kat Dennings

Kat Dennings

Čistá hodnota: 25 milionů $
Datum narození: 13. června 1986 (34 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,64 m)
Profese: Herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse