Čistá hodnota rodiny Kardashianů

Kolik stojí Kardashian Family Worth?

Čistá hodnota rodiny Kardashian: 2 miliardy dolarů

Čistá hodnota rodiny Kardashian: Rodina Kardashianů je americká rodina, která má dohromady čistou hodnotu přes 2 miliardy dolarů. Rodina Kardashianů je arménské národnosti na straně patriarchy Roberta Kardashiana a holandská, anglická, irská, německá a skotská na straně Kris Jennerové. Robert Kardashian a Kris Houghton se vzali 8. července 1978. Známý je především zastupováním O.J. Simpson v procesu vraždy své exmanželky Nicole Brown Simpsonové a jejího přítele Rona Goldmana. Mají čtyři děti: Kourtney se narodila v roce 1979, Kim v roce 1980, Khloe v roce 1984 a Rob Jr. v roce 1987. Robert a Kris se rozvedli v roce 1991. Zůstali blízkými přáteli až do své smrti v roce 2003 na rakovinu jícnu.

V dubnu 1991, jen měsíc po právoplatném rozvodu s Robertem Kardashianem, se Kris provdala za olympijského desetibojaře, sportovce Bruce Jennera. Bruce vyšel jako transgender žena v roce 2015 a nyní je Caitlyn Jenner. Kris a Caitlyn mají dvě dcery: Kendall narozenou v roce 1995 a Kylie, narozenou v roce 1997.

Rodina byla uvedena na E! televizní seriál „Keeping Up with the Kardashians“ (a jeho různé spinoffy) od října 2007. Podle odhadů rodiny v roce 2010 vydělala 65 milionů $. Podepsali smlouvu s E! udržet show v éteru po dobu dalších tří let v roce 2012 za 40 milionů dolarů. Říká se, že vydělali 10 milionů dolarů za sezónu show. V březnu 2020 měla premiéru 18. sezóna seriálu „Keeping Up With the Kardashians“.

Čistá hodnota Podrobnosti:
Robert Kardashian sr čisté jmění : 30 milionů dolarů
Zesnulý Robert Kardashian se narodil v Los Angeles v roce 1944. Navštěvoval University of Southern California, kde se setkal s O.J. Simpsona a spřátelil se s ním. Kardashian byl vodcem fotbalového týmu, který O.J. Simpson byl nedílným členem. Kardashian šel na právnickou školu na univerzitě v San Diegu. Advokátní praxi vykonával deset let, než v roce 1973 založil obchodní publikaci „Radio & Records“. Tuto publikaci prodal se značným ziskem v roce 1979. Kardashian také přišel s myšlenkou hrát hudbu jako výplň v kinech. Tato myšlenka se ukázala být zisková a na základě této premisy založil společnost s názvem Movie Tunes. Robert Kardashian se poté spojil se svým starým přítelem z vysoké školy, OJ Simpsonem, a založil společnost pro mražené jogurty s názvem Juice, Inc. Nakonec založili společnost produkující hudební video s názvem Concert Cinema. Během této doby se rodina Kardashianů a Simpsonů extrémně sblížila a mezi oběma domácnostmi vznikl pocit loajality. OJ byl tak blízko Roberta Kardashiana, že sloužil jako nejlepší muž na jeho svatbě. Poté, v roce 1994, Simpson údajně zavraždil svou bývalou manželku Nicole Brown Simpsonovou a její přítel Ron Goldman a Simpson se obrátili na svého starého přítele ze školy, aby se zúčastnil procesu vraždy. Robert zemřel 30. září 2003.

Čistá hodnota Kris Jenner: 170 milionů dolarů
V roce 2007 měla Kris Jenner nápad. Setkala se s Ryanem Seacrestem a dala mu nápad na reality show, která by představovala Kris a její děti. Přetvářela své dívky jako vlivné osobnosti. Kris dostal nápad na show od producentky Deeny Katz, která byla přátelská s Jenner a jejími dětmi a viděla zábavnou hodnotu v show zaměřené na její excentrický klan. Seacrest měl vlastní produkční společnost a poslal kameramana, aby zachytil rodinu v jejich přirozeném prostředí domácího života. Zkontroloval záběry a rozhodl se s projektem pokročit, přičemž jako inspiraci měl na paměti oblíbenou show MTV „The Osbournes“. Odtamtud se zrodilo „Keeping Up with the Kardashians“. Přehlídka byla vyzvednuta E! Jenner se stal výkonným producentem. Přehlídka zdůrazňuje drama, které přináší smíšená rodina celebrit a mnoho dětí podobného věku. Zaměřuje se také na obchodní podnikání a osobní život dětí Kardashian a Jenner. Debutující 14. října 2007 se film „Keeping Up with the Kardashians“ přidal k jednomu z nejdelších amerických televizních seriálů. Kris slouží jako manažerka pro různé snahy svých dcer a je částečným vlastníkem společností Kylie Cosmetics (10%) a KKW Beauty (8%). Jenner v listopadu 2019 prodala polovinu svého podílu ve společnosti Kylie Cosmetics v hodnotě 30 milionů dolarů. Její 8% podíl ve společnosti KKW má hodnotu 80 milionů dolarů.

Čistá hodnota Kourtney Kardashian : 45 milionů dolarů
Kourtney Kardashian je nejstarší dítě Kris Jenner a Robert Kardashian. Objevila se v televizním seriálu z roku 2005 Filthy Rich: Cattle Drive, na kterém si vydělala peníze na charitu po boku George Foremana III a Brittny Gastineau. Kourtney začala chodit Scott Disick v roce 2006. Setkali se na house party přítele Joea Francise v Mexiku. Pár měl po celou dobu natáčení seriálu vztah znovu a znovu. Kourtney porodila svého prvního syna Masona Dasse Disicka 14. prosince 2009. Masonovo narození bylo natočeno a vysíláno během 4. sezóny filmu „Keeping Up with the Kardashians“. 8. července 2012 porodila Kourtney své druhé dítě, dceru Penelope Scotland Disick, a 14. prosince 2014 své třetí dítě, syna Reign Aston Disick, k Masonovým 5. narozeninám. V roce 2015 pár oznámil, že se rozcházejí.

(Foto: ANGELA WEISS / AFP) (Foto: ANGELA WEISS / AFP přes Getty Images)

Kim Kardashian West čistá hodnota : 900 milionů dolarů
V roce 2003 Kim Kardashian vytvořila sexuální pásku se svým tehdejším přítelem Rayem J. V roce 2007 došlo k úniku této sexuální pásky s názvem „Kim Kardashian Superstar“, což vedlo k jejímu slávě (a jejím rodinám). Později v roce 2007 byli Kourtney, její matka Kris, její nevlastní otec Bruce (nyní známý jako Caitlyn) a její sourozenci Kim, Khloé, Rob, Kendall a Kylie najati, aby hráli v seriálu E! reality show „Držet krok s Kardashiany“. Poprvé jsme začali sledovat Kimino čisté jmění v říjnu 2009. Tehdy jsme odhadovali její bohatství na 10 milionů dolarů. V roce 2011 se její bohatství rozrostlo na 20 milionů dolarů. O dva roky později, počátkem roku 2013, měla hodnotu 40 milionů dolarů. Mezi lety 2013 a 2018 Kimovo bohatství jen rostlo. V roce 2015 měla hodnotu 85 milionů $ a v roce 2017 150 milionů $. Od dubna 2020 činí čisté jmění Kim Kardashian 350 milionů $. Čisté jmění Kim jsme zvýšili na 900 milionů $ 29. června 2020, kdy bylo oznámeno, že společnost Coty Inc. získala 20% podíl ve společnosti KKW beauty za 200 milionů $. Tato dohoda dala celkové značce hodnotu 1 miliardy dolarů. Kim si po dohodě ponechala 72% podíl v hodnotě 720 milionů USD.

Kim je samozřejmě vdaná za Kanye West a mají čtyři děti: North, Saint, Chicago a Žalm.

Čistá hodnota Khloe Kardashian : 50 milionů dolarů
V roce 2007 se Khloe a její rodina staly středem reality show s názvem „Keeping Up with the Kardashians“. Sleduje drama, exploity a profesionální pronásledování rodiny Kardashianů. Úspěch seriálu vedl k vedlejším produktům, například „Kourtney and Khloé Take Miami“, které dokumentovaly přesun Kourtney a Khloe na Floridu za účelem otevření jednoho z jejich obchodů s oblečením DASH, a „Khloé & Lamar“. „Kourtney & Khloe Take the Hamptons“ následovali Khloe, Kourtney a Scott Disick ve svém přesunu do Hamptons, aby spolu s vyskakovacím oknem otevřeli obchod New York DASH. Trvalo to jednu sezónu a deset epizod. Khloe se v roce 2009 zúčastnila soutěže „Celebrity Apprentice“.

Khloe Kardashian má dceru True s basketbalistou Tristanem Thompsonem.

Rob Kardashian Jr. čisté jmění : 10 milionů dolarů
Rob Kardashian je talentovaný agent, který byl nedílnou součástí vzniku a úspěchu popové skupiny BG5. Skupina, kterou původně řídila jeho matka Kris, se objevila v televizi na pořadu „Keeping up with The Kardashians“. V roce 2012 působila Kardashian jako jedna z posledních porotkyň Miss USA. Také v roce 2012 se Kardashian zúčastnila představení datování her na Foxu s názvem „Volba“.

Spin-off reality série „Rob & Chyna“ měl premiéru v září 2016. Sledoval vztah Roba Jr. s modelkou Blac Chynou, když se připravovali na své první dítě. Tam bylo šest hodinových epizod a speciální představovat narození jejich dcery Dream, a přehlídka dospěla k závěru, že v prosinci. Rob Kardashian se také objevil v populární televizní herní show „Dancing with the Stars“ během 13. sezóny seriálu. Byl spárován s Cheryl Burkeovou a skončil tak, že se dostal dále než jeho sestra Kim Kardashian během jejího vystoupení v sezóně sedm show. Kardashian se blížil k vyřazení ve čtvrtém týdnu, ale nakonec byl nejvíce vylepšenou tanečnicí a postoupil do finále s Burkem. Cheryl a Rob skončili na druhém místě.

Čistá hodnota Caitlyn Jenner: 100 milionů dolarů
Bruce Jenner, nyní známý jako Caitlyn Jenner, je zlatý olympijský medailista, korporátní mluvčí a televizní televizní hvězda. Caitlyn Jenner je nejlépe známá tím, že je hlasem transgenderové komunity poté, co strávila prvních 65 let svého života jako bývalý desetibojař Bruce Jenner, který získal zlatou olympijskou medaili. Jako Bruce, ona byla vdaná za Kris Jenner od roku 1991 do roku 2015 a má dvě děti: Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Čistá hodnota Kendall Jenner: 45 milionů $
Mimo rodinný televizní seriál je Kendall Jenner velmi vyhledávanou modelkou, která podepsala smlouvu s Wilhelmina Models, když jí bylo 14. V dubnu 2010 se Jenner objevila v seriálu Teen Vogue a v září 2011 chodila pro návrhářku Sherri Hill Týden módy Mercedes-Benz. Podepsala smlouvu s The Society Management v listopadu 2013. V rámci Society Management se Jenner zaměřila na významné značky jako Marc Jacobs, Givenchy, Chanel, Donna Karan, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Fendi, Bottega Veneta, Pucci, Dolce & Gabbana, Balmain, Victoria's Secret, H&M, Oscar de la Renta, Vera Wang, Givenchy, Miu Miu a Dior. Známé publikace, ve kterých se objevila, zahrnují například Vanity Fair, Harper's Bazaar, GQ a různá mezinárodní vydání časopisu Vogue.

Čistá hodnota Kylie Jenner : 700 milionů $
Poprvé jsme začali sledovat Kylieho bohatství v listopadu 2011. V té době jsme odhadovali, že tehdy čtrnáctiletý mladík měl čistou hodnotu 300 tisíc dolarů. V červnu 2013 jsme zvýšili náš odhad na 2 miliony USD. V polovině roku 2014 se její čisté jmění zdvojnásobilo na 4 miliony dolarů. Poprvé překročila 10 milionů dolarů v červenci 2016. Čisté jmění Kylie začalo raketově stoupat kolem poloviny roku 2017. V červnu 2017 jsme stanovili její čisté jmění na 50 milionů dolarů. V červenci 2018 jsme toto číslo zvýšili na 200 milionů $. V polovině roku 2019 jsme odhadli její jmění na 300–400 milionů $, z čehož je velká část papírového bohatství založeného na hodnotě Kylie Cosmetics. Drtivá většina jejího čistého jmění pochází od její společnosti Kylie Cosmetics. V listopadu 2019 Kylie prodala 51% své společnosti společnosti Coty Inc. za 600 milionů $. Ocenění společnosti jako celku na 1,2 miliardy $. Od května 2020 tato hodnota výrazně poklesla. Kylie rozhodně vydělala po zdanění z prodeje zhruba 340 milionů dolarů, ale hodnota jejího zbývajícího 45% podílu ve značce výrazně poklesla.

Kylie má dceru Stormi s rapperem Travisem Scottem.

Čistá hodnota rodiny Kardashianů

Kardashianova rodina

Čistá hodnota: 2 miliardy $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse