Čistá hodnota Kaley Cuoco

Kolik stojí Kaley Cuoco Worth?

Čistá hodnota Kaley Cuoco: 100 milionů $

Plat Kaley Cuoco

1 milion $ za epizodu

Čisté jmění a plat Kaley Cuoco : Kaley Cuoco je americká herečka a zpěvačka, která má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Je třeba také poznamenat, že Kaley byla vdaná za dědice technologického miliardáře Karl Cook od roku 2018. Karl je synem miliardáře Scott Cook kdo založil daňovou softwarovou společnost Intuit. Scott Cook má čisté jmění 3,6 miliardy $.

Kaley Cuoco je pravděpodobně nejznámější díky hraní v sitcomu CBS Teorie velkého třesku. Objevila se také ve filmech jako Cougar Club, Hop, Penthouse, Debating Robert Lee, Killer Movie a další. Měla také herecké role v televizních pořadech, jako Ladies Man, 7th Heaven, Complete Savages, Charmed, 8 Simple Rules a mnoha dalších. Cuoco začala jako modelka a herečka ve velmi raném věku. Bylo jí teprve šest, když hrála ve filmu Quicksand: No Escape. Když jí bylo devět, hrála s Denzel Washington ve filmu Virtuosity. Hrála roli Karin Carterové, unesené oběti entity virtuální reality, kterou zachránil poručík Parker Barnes (Denzel Washington). Velkou pozornost si získala po roli ve filmu Growing Up Brady, kde hrála roli Marshy Brady. Do roku 2004 měl Cuoco role v televizním sitcomu, 8 jednoduchých pravidel, mini seriál o NBC a 10,5 filmu Zločiny z vášně na ABC Family a v Debating Robert Lee. Její současný televizní sitcom CBS Teorie velkého třesku se začal vysílat v roce 2007. Hraje roli Penny, která pracuje v továrně na tvarohové koláče a snaží se proniknout do showbyznysu jako herečka.

Kaley Cuoco se narodila v Camarillo v Kalifornii v roce 1985. Jejími rodiči jsou Jeanne Rose Cuoco, učitelka angličtiny, a Stephen Michael Cuoco, inženýr. Cuoco žije v údolí San Fernando v Kalifornii. Během svého volného času se Kaley věnuje jízdě na koních, hře na bubny, boxu a bowlingu. Ale její oblíbenou zábavou je hraní tenisu. Už od malička hrála tenis. Kaley Cuoco byla jmenována # 77 na seznamu 100 nejsvůdnějších žen FHM-Us v roce 2005 a 21 v roce 2008.

Historie platu Kaley Cuoco Big Bag: Za první sezónu Velkého třesku vydělala Kaley 45 000 $ za epizodu. To pro sezónu vychází na 765 000 $. V sezónách dvě až čtyři se její plat zvýšil na 200 000 $ za epizodu. To je výdělek 14 milionů $ za tu část 70 epizod. Za sezóny pět až sedm vydělala 350 000 $ za epizodu. To je dalších 25,2 milionu $ výdělku. Za sezónu 8, 9 a 10 vydělala 850 tisíc dolarů za epizodu, což znamená za tři sezóny 61 milionů dolarů. Za poslední dvě sezóny, 11 a 12, vydělala Kaley a její hlavní obsazení co-stars každý 1 milion dolarů za epizodu. To je 48 milionů dolarů za dvě sezóny.

Celkově to všechno a jen z původního platu vydělala Kaley 148 965 milionů dolarů. Ale to není vše!

(Foto: Mike Windle / Getty Images)

Licenční poplatky a zbytky : Během pozdějších období přehlídky, kdy bylo obsazení na vrcholu své síly, tři hlavní členové obsazení (Kaley, Johnny Galecki a Jim Parsons) vyjednali dohodu, kde by každý vlastnil 1% backendového kapitálu přehlídky. V prvním roce prodeje syndikace vygenerovala show 1 miliardu dolarů. To znamenalo, že každý ze tří vydělaných a dalších 10 milionů dolarů v prvním roce. Prodej syndikace se pomalu zmenšuje, ale každý z nich by měl v příštím desetiletí vydělat kolem 10 milionů dolarů ročně.

Jako show Screen Actors Guild mají herci Teorie velkého třesku nárok na 80% svých původních výplat v prvním ročníku přehlídky. V podstatě 80% dvojité ponoření. Bylo diskutabilní, že poslední přehlídka získala tak lukrativní dohodu poté, co se SAG a AFRTRA spojily a přijaly reziduální standard AFTRA, který hercům platí sazby v hlavních rolích při představeních. Abychom pochopili rozdíl, pod SAG někdo jako Kaley pravděpodobně vydělal 800 000 $ za epizodu poprvé, kdy se show vysílala v opakováních. Původně tedy vydělala 24 milionů dolarů a poté získala zbytky v hodnotě 19 milionů dolarů.

Čistá hodnota Kaley Cuoco

Kaley Cuoco

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 1 milion $ za epizodu
Datum narození: 1985-11-30
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,68 m)
Profese: Herec, zpěvák, hlasový herec, model, moderátor
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse