Justin Timberlake se rozděluje druhou nocí v T-Mobile Arena

Justin Timberlake má dvě termíny v dubnu v T-Mobile Arena. (Frank Micelotta/PictureGroup)Justin Timberlake má dvě termíny v dubnu v T-Mobile Arena. (Frank Micelotta/PictureGroup) SOUBOR- Na této 23. září 2017, souborové fotografii, Justin Timberlake vystupuje na Poutním hudebním a kulturním festivalu ve Franklinu, Tenn. (Foto Amy Harris/Invision/AP, Soubor) Rockový velikán John Fogerty představuje novou kytaru Gibson zakladateli Centra krizových intervencí Las Vegas Veterans Arnoldu Stalkovi v Encore Theatre ve Wynn Las Vegas. (John Fogerty)

Na dvě dubnové noci tomu můžeme říkat J.T.-Mobile Arena.

Justin Timberlake přidal druhou noc, 15. dubna, na zastávku v Las Vegas na turné The Man of the Woods USA. Timberlake si již rezervoval 14. dubna v T-Mobile a očekává se, že obě show vyprodá. Vstupenky se začnou prodávat v pondělí na axs.com.

The Man of the Woods je něco jako koncepční album, které se má konat 2. února a zaměřuje se na Timberlakeův život mimo pódium. Napsal, že je rodinný muž, ženatý s herečkou Jessica Biel a otec 2letého syna páru, Silas Randall Timberlake .Rodák z Memphisu, který strávil velkou část svého mládí v lesích Tennessee, byla nová Timberlakeova hudba orámována přírodními prvky. V propagačním traileru turné říká, že The Outdoor byl inspirací pro mnoho z těchto písní. To je hlavní myšlenka. Prohlídka bude schopna přivést zvenčí dovnitř. Chci, aby lidé viděli inspiraci, jak to nakonec znělo.

Eso klubů

Sean Christie V úterý byla oznámena nová pozice u MGM Resorts International. Bývalý Wynn las vegas nightlife exec je nyní prezidentem akcí a nočního života MGM. V této nové roli bude Christie dohlížet na všechny noční kluby a denní kluby společnosti a bude také prostředníkem mezi Resorty MGM a Hakkasan Group (která vlastní a provozuje Hakkasan Nightclub and Wet Republic at MGM Grand, Jewel Nightclub ve společnosti Vzduch a 1 dubový noční klub v The Mirage).

Christie byl zařazen Steve Wynn v roce 2006 zahájit provoz nočního klubu Blush ve Wynnu. Otevřel také Society Cafe s hvězdnými kuchaři Kim Canteenwalla a Elizabeth blau a také navrhl vývoj XS, Tryst (nyní Intrigue), Ještě pořád Beach Club a Surrender Nightclub. Christie také pomohla uvést do éry tak prominentních klubových DJs, jako jsou David Guetta, Calvin Harris, Tiesto, Skrillex, Deadmau5 a Avicii.

je carnegie deli stále otevřené

Máme štěstí, že se k nám Sean připojil, řekl prezident MGM Resorts Bill Hornbuckle v prohlášení. Naším závazkem vůči našim hostům je důsledně nabízet vzrušující a zábavné nové důvody k návštěvě. Díky rozsáhlým zkušenostem Seana v pohostinství věříme, že jeho postřehy a perspektivy nám umožní posunout naše nabídky na nové úrovně i do budoucna. Od Christie: Jsem nadšená z možnosti pracovat s Billem a celým týmem MGM Resorts. S projekty, které probíhají po celém světě, MGM Resorts nastavuje standard pro zábavu a pohostinství.

Instrumentální zpráva

Rock skvělý John Fogerty představil novou akustickou kytaru Gibson muži, kterého nazývá svatým, zakladatelem centra krizového intervenčního centra Las Vegas Veterans Village Arnold Stalk , během jeho sobotní večerní show v Encore Theatre. Fogerty předal kytaru po videu Love and War, písně s poctou veteránů, kterou napsal a hrál s Brad Paisley .

Ve čtvrtek navštívil Fogerty centrum Las Vegas Veterans Village Center na adrese 50 N. 21st St. v centru Las Vegas. Středisko poskytuje zdroje pro trvalé nebo dočasné bydlení, poradenství v oblasti duševního zdraví, lékařskou péči, stravování, plánování kariéry a setkání ve 12 krocích.

Přál bych si, abychom našli 100 Arnoldových stonků a měli to jako vzor po celé zemi, řekl Fogerty ve čtvrtek po návštěvě zařízení. Dělá tak skvělou práci.

Během této návštěvy veterán zmínil, že by bylo skvělé mít na kytaru, aby členové mohli hrát, a Fogerty ji následoval.

Leach aktualizace

robert downey jr čisté jmění 2017

Můj přítel a kolega Robin Leach pokračuje v měřeném zotavení z mrtvice, kterou utrpěl loni v listopadu. Dostává péči na Clevelandské klinice v Ohiu, kde mu fyzičtí terapeuti pomáhají znovu získat ztracenou sílu po epizodě 20. listopadu, ke které došlo, když Robin byl na dovolené v Cabo San Lucas. Jak žádal od doby, kdy byl poprvé hospitalizován, Robin nepřijímá karty ani dárky, protože se nadále soustředí na své uzdravení.