Justin Bieber opouští vězení po zatčení pro DUI, závodící v Miami Beach

Popová hvězda Justin Bieber, zobrazená zde v policejním hrnku, byla zatčena ve čtvrtek ráno v Miami Beach na Floridě. Policie tvrdí, že Bieber byl obviněn z odporu proti zatčení bez násilí navíc ...Popová hvězda Justin Bieber, zde zobrazená v policejním hrnku, byla zatčena ve čtvrtek ráno v Miami Beach na Floridě. Policie tvrdí, že Bieber byl kromě drag racingů a DUI obviněn také z odporu proti zatčení bez násilí. Policie také uvedla, že zpěvák řekl úřadům, že požil alkohol, kouřil marihuanu a užíval léky na předpis. (AP Photo/Miami Dade County Jail) R & B zpěvák Khalil Amir Sharieff, zobrazený v tomto policejním rezervačním hrnku, byl ve čtvrtek zatčen s popovou hvězdou Justinem Bieberem za údajné drag-racing na Miami Beach Street. (AP Photo/Miami-Dade County Corrections Department) Dodávka vězňů, o které se věří, že veze popovou hvězdu Justina Biebera, přijíždí do nápravného střediska Turner Guilford Knight ve čtvrtek 13. ledna 2014 v Miami. Bieber a R & B zpěvák známý jako Khalil byli zatčeni brzy ve čtvrtek za údajné drag racing na Miami Beach Street. Policie tvrdí, že Bieber neprošel testem střízlivosti v terénu. (AP Photo/Lynne Sladky) Policejní transportér pro vězně z Miami Beach na Floridě opouští budovu Miami Beach Police, o které se věří, že po svém zatčení, čtvrtek 23. ledna 2014 v Miami Beach, přepravuje popového zpěváka Justina Biebera a zpěváka R&B známého jako Khalil. Bieber a Khalil čelí drag-racing a řízení pod vlivem poplatků. (AP Photo/Wilfredo Lee) Lamborghini vpravo a Ferrari vlevo, údajně zapojené do drag race, jsou ve čtvrtek v Miami Beach na Floridě vystaveny v bezvládné partii. Policie zatkla popového zpěváka Justina Biebera a zpěváka R&B známého jako Khalil za údajné drag-racing na ulici Miami Beach. (AP Photo/Wilfredo Lee) Fotografové žokej na pozici, zatímco ve čtvrtek v Miami Beach na Floridě čekají na policii transport popového zpěváka Justina Biebera. Policie zatkla zpěváka Biebera a R&B známého jako Khalil za údajné drag-racing na ulici Miami Beach. (AP Photo/Wilfredo Lee) Rolls-Royce sjíždí po Pine Tree Drive ve 26. ulici ve čtvrtek v Miami Beach na Floridě. Policie zatkla popového zpěváka Justina Biebera a zpěváka R&B Khalila za údajné drag-racing na Pine Tree Drive. Podle policie Bieber řídil Lamborghini a Khalil řídil Ferrari. Oba vozy byly odtaženy. (AP Photo/Wilfredo Lee)

MIAMI BEACH, Fla.-Když debutoval před pěti lety, Justin Bieber byl srdcař s mopem, čistý střih a okouzlující. Ale řada znepokojujících incidentů ohrozila jeho nevinný obraz a nic víc než jeho čtvrteční zatčení na obvinění DUI.

Policie uvedla, že zatkla Biebera s bledýma očima-páchnoucího alkoholem-poté, co ho policisté uviděli táhnout před úsvitem na obytné ulici lemované palmami, jeho žluté Lamborghini cestovalo téměř dvojnásobnou rychlostí.

Devatenáctiletý zpěvák později přiznal, že kouří marihuanu, pije a bere léky na předpis, říká policie. Na rozdíl od předchozích epizod mu toto zatčení hrozí potenciální vězení.Bieber byl obviněn z DUI, řízení s prošlou licencí a odolávání zatčení bez násilí. Jeho výstřel z vězení z Miami-Dade County ukázal zpěváka usmívajícího se v jasně červené kombinéze pro chovance, s vlasy stále stylově zastřiženými.

Byl zatčen se zpěvákem R & B Khalilem Amirem Sharieffem poté, co policie uvedla, že ve 4:09 ráno závodili po dvou luxusních vozidlech po ulici, přičemž další dvě vozidla byla zřejmě použita k zablokování oblasti.

Policejní prezident Ray Martinez řekl, že zpěvák zpočátku nespolupracoval, když ho policista zastavil. Martinez řekl, že zpěvák měl také propadlý gruzínský řidičský průkaz.

Policie uvedla, že Bieber řídil Lamborghini a Sharieff řídil Ferrari. Oba vozy byly odtaženy. Policie uvádí, že Bieber byl naměřen rychlostí 55 až 60 mph v zóně 30 mph poblíž střední školy, střediska mládeže, golfového hřiště, městské hasičské zbrojnice a malých bytových domů.

Podle zprávy o zatčení měl Bieber pomalé záměrné pohyby a zdálo se, že je ve strnulosti, když mu důstojník nařídil opustit vozidlo. Bieber byl zatčen poté, co opakovaně odmítal položit ruce na své vozidlo, aby ho policista mohl poklepat a hledat zbraně, uvedla zpráva. Píše se v něm, že několikrát nadával na důstojníka a požadoval vědět, proč byl zatčen. V jednom okamžiku Bieber řekl důstojníkovi: Co jsem to udělal- proč jsem mě zastavil?

Bieber neprošel testem střízlivosti v terénu a byl převezen na policejní stanici v Miami Beach pro dýchací přístroj, uvedla policie. Výsledky nebyly zveřejněny.

Myslím, že tento případ bude pokračovat nadějně, jako by pokračoval každý jiný případ, řekl Bieberův zmocněnec Roy Black, mezi jehož další celebrity patří Rush Limbaugh a William Kennedy Smith.

Francois-Henri Pinault čisté jmění

Podle floridského práva jsou lidé mladší 21 let považováni za řízení pod vlivem alkoholu, pokud mají obsah alkoholu v krvi 0,02 procenta nebo více-úroveň, kterou by hvězda 5 stop 9, 140 liber mohla dosáhnout jedním nápojem.

Za první přestupek proti DUI není stanoven minimální trest odnětí svobody a maximálně šest měsíců, pokuta 250 až 500 dolarů a 50 hodin veřejně prospěšných prací. Pro kohokoli mladšího 21 let existuje automatické šestiměsíční pozastavení licence.

Soudce z okresu Miami-Dade stanovil ve čtvrtek odpoledne Bieberovo pouto na 2 500 dolarů. Sharieffův dluhopis byl stanoven na 1 000 $ za poplatek DUI.

Bieber opustil vězení asi hodinu po soudu, vyskakoval oknem svého černého SUV v černé mikině a slunečních brýlích a zamával davům novinářů a mladých dívek, které ho čekaly. V pondělí večer údajně utratil mnohem více peněz v Miami striptýzovém klubu, když klub King of Diamonds tweetoval, že Bieber nařídil 75 000 dolarů na dolarové bankovky. Provozovatel klubu později uznal, že to bylo přehnané, a že zpěvák zůstal jen asi hodinu.

Bieber a jeho velký doprovod byli doprovodeni do uzavřené části klubu. Užili si tanečníky a objednali si velké množství balené vody, ale nebyly jim prodány žádné alkoholické nápoje, uvedl v prohlášení Ricky Disco Rick Taylor.

Bavil se, řekl Taylor. Doufáme, že se znovu vrátí.

Kanaďanovi Bieberovi bylo pouhých 15 let, když byl vydán jeho platinový prodejní debut My World. Zpěvák z Ontaria se umístil na druhém místě v místní pěvecké soutěži o dva roky dříve a podle svých oficiálních webových stránek začal zveřejňovat vystoupení na YouTube. Videa upoutala pozornost talentového agenta a nakonec vedla k nahrávací smlouvě.

Byl postaven jako čistý a okouzlující-dokonce zpíval pro prezidenta Baracka Obamu a jeho rodinu o Vánocích-ale problémy stárly.

Bieber byl obviněn z provinění v Kalifornii, ale nikdy nebyl zatčen ani obviněn. V současné době je vyšetřován ve věci zločinu vandalismu poté, co soused oznámil, že popová hvězda hodila do jeho domu vejce a způsobila škodu za tisíce dolarů.

Soused dříve obvinil Biebera z plivání do obličeje a paparazzo zavolal poslance poté, co řekl, že ho Bieber kopl, ale státní zástupci odmítli v obou případech podat obžalobu. Byl také obviněn z bezohledné jízdy ve svém okolí, ale v říjnu státní zástupci odmítli vznést obvinění, protože nebylo jasné, zda Bieber řídil.

Jeho zatčení v Miami pravděpodobně neovlivní vyšetřování házení vajec, které zahrnovalo téměř tucet detektivů, kteří minulý týden prohledávali Bieberův dům a hledali video dohled a další důkazy, které by mohly být použity k stíhání vandalismu.

Biebera také žaluje bývalý osobní strážce, který říká, že ho zpěvák opakovaně nadával, bil ho do hrudi a dluží mu přes 420 000 dolarů za přesčasy a další mzdy. Případ by měl být vyšetřován v Los Angeles příští měsíc.

Bieberův příjezd na Floridu začátkem tohoto týdne je také vyšetřován. Úřady na předměstí miami města Opa-locka zjišťují, zda zpěvák dostal policejní doprovod, když přistál v pondělí na výkonném letišti Opa-locka.

Policejní doprovod z letiště není neobvyklý, ale musí dodržovat postup, protože zahrnuje městská vozidla, řekl zástupce ředitele města David Chiverton. Správci v tomto případě nepovolili Bieberovi žádný doprovod.

Existuje postup, řekl Chiverton. Tyto věci musí být schváleny, existuje proces.

skutečné hospodyňky z Orange County Gretchen

Navzdory všem jeho právním problémům ho obvinění proti Bieberovi pravděpodobně nevystaví riziku deportace nebo odepření vstupu do USA, uvedl imigrační zmocněnec Ira Kurzban.

Podle amerických imigračních zákonů úřady jednotlivci víza nezruší, pokud tato osoba nebyla odsouzena za násilný zločin nebo nebyla odsouzena na více než jeden rok vězení.

————

Kay hlásil z Miami. K této zprávě přispěli spisovatelé Associated Press Suzette Laboy a Laura Wides-Munoz v Miami, Tony Winton v Miami Beach a Anthony McCartney v Los Angeles.