Julianne Phillips Čistá hodnota

Kolik stojí Julianne Phillips Worth?

Čistá hodnota Julianne Phillips: 30 milionů dolarů

Čistá hodnota Julianne Phillips: Julianne Phillips je americká modelka a herečka, která má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Julianne Phillips se narodila v Chicagu ve státě Illinois a vyrůstala v jezeře Oswego v Oregonu. Pokračovala na Brooks College a poté se přestěhovala do New Yorku, aby zahájila kariéru modelky. Profesionálně začala modelovat na počátku 80. let a podepsala smlouvu s Elite Model Management. V 80. letech se stala jedním z jejich nejúspěšnějších modelů a vydělala až 2 000 $ za den. Její modelingová práce vedla k hereckým nabídkám a pokračovala v projektech jako „Summer Fantasy“, „Odd Jobs“, „Sweet Lies“, „Skin Deep“, „Fletch Lives“, „Midnight Caller“, „The Larry Sanders Show ',' A Vow to Kill ',' Big Bully 'a' Allie & Me ', mimo jiné projekty. Ona je nejvíce široce uznávaná pro její hlavní roli v televizním seriálu, Sisters, a pro její manželství a následný rozvod s, Bruce Springsteen .

Vypořádání rozvodu Julianne Phillips:
Přestože jejich manželství trvalo jen čtyři roky, stalo se to jedno z nejlukrativnějších období jeho kariéry. Poté, co se oženil v letech 1985 až 1989, Bruce Springsteen zaplatil Julianne rozvodovou dohodu ve výši 20 milionů dolarů. Je to považováno za nejdražší rozvod celebrit osady všech dob.

Julianne Phillips Čistá hodnota

Julianne Phillips

Čistá hodnota: 30 milionů $
Datum narození: 6. května 1960 (60 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Profese: Model, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse