Julia Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Kolik stojí Julia Louis-Dreyfus Worth?

Čistá hodnota Julia Louis-Dreyfus: 250 milionů $

Plat Julie Louis-Dreyfuse

500 $ za epizodu

Julia Louis-Dreyfus čisté jmění a plat : Julia Louis-Dreyfus je americká herečka, která má čistou hodnotu 250 milionů dolarů. Julia Louis-Dreyfus je pravděpodobně nejznámější tím, že hrála roli Elaine Beneše v dlouhodobě fungujícím televizním sitcomu „Seinfeld“. Hrála roli Elaine na Seinfeldu devět sezón mezi lety 1989 a 1998.

Časný život: Julia Scarlett Elizabeth Louis-Dreyfus, narozená 13. ledna 1961 v New Yorku, je nejstarší dcerou miliardářského finančníka Gerard Louis-Dreyfus . Gerard je francouzský bývalý předseda skupiny Louis-Dreyfus. Má hodnotu 4 miliardy dolarů. Juliin pradědeček, Léopold Louis-Dreyfus, založil v roce 1851 skupinu Louis-Dreyfus, mezinárodní komoditní a přepravní konglomerát. Juliini rodiče se rozvedli, když jí byla. Její matka se znovu vdala za L. Thompsona Bowlese, děkana lékařské fakulty George Washingtona, a přestěhovala ji do Washingtonu, DC, když měla Julia čtyři roky. Julia strávila dětství pohybem mezi různými státy a zeměmi, včetně Kolumbie a Tuniska, v souvislosti s prací svého nevlastního otce v projektu HOPE. V roce 1979 absolvovala školu Holton-Arms School v Bethesdě v Marylandu.

Ranná kariéra: Navštěvovala Northwestern University, ale před maturitou předčasně ukončila hereckou kariéru. Objevila se v chicagské improvizační skupině The Second City jako součást svého komediálního tréninku. Ve věku 21 let získala místo v obsazení Saturday Night Live poté, co byla objevena při vystoupení s The Practical Theatre Company na jejich zlatém jubileu 50. výročí. V té době byl Louis-Dreyfus nejmladší členkou obsazení v historii show. Zůstala s show v letech 1982-1985. Ve svém třetím a posledním ročníku SNL se během svého jediného roku v seriálu setkala s Larrym Davidem (který by později spoluvytvářel film „Seinfeld“). Poté, co opustila show, se objevila v několika významných filmech, včetně Woodyho Allena 1986 Hannah a její sestry. Objevila se po boku Chevy Chase v roce 1989 ve filmu „Vánoční prázdniny“. Julia se také objevila v několika televizních pilotech, kteří se nikdy nedostali k uskutečnění.

Seinfeld: Louis-Dreyfus se stala domácím jménem na počátku 90. let, kdy se začala objevovat na NBC ‚Seinfeld 'jako Elaine Benes. Objevila se téměř v každé epizodě, mínus tři, devět sezón. Ona se neobjevila v pilotovi, protože její postava původně neměla být v show. Teprve poté, co pilot NBC cítil, že Seinfeld je příliš mužský, požadoval, aby Larry David a Jerry Seinfeld napsali roli pro ženu. Louis-Dreyfus se setkala s všeobecným ohlasem u kritiků za její výkon. Pravidelně vyhrála a byla nominována na prestižní ocenění. V roce 1996 získala cenu Emmy za vynikající herečku ve vedlejší roli v komediálním seriálu poté, co byla sedmkrát nominována. 14. května 1998 se odvysílalo Seinfeldovo finále série, které patřilo k nejsledovanějším televizním událostem v historii.

Imeh Akpanudosen / Getty Images

Imeh Akpanudosen / Getty Images

Život po Seinfeldu: V letech po „Seinfeldu“ Julia zažila to, co média přezdívala „Seinfeldova kletba“ - zrušení pilotů a krátké televizní pořady. Seinfeldova kletba byla obecnou spekulací, že žádný z bývalých herců Seinfeldu už nikdy nemůže dosáhnout této úrovně úspěchu. Odmítla tento fenomén jako směšný, stejně jako Larry David. Julia konečně našla krátkodobý úspěch díky roli hosta v „Arrested Development“ v roce 2005.

Věci se začaly hledat pro Louis-Dreyfuse v roce 2005, kdy byla obsazena do nového sitcomu CBS „The New Adventures of Old Christine“. Byl to vítěz hodnocení a Louis-Dreyfus získala za svůj výkon další Emmy spolu s několika dalšími nominacemi. Přehlídka byla zrušena po pěti sezónách, v květnu 2010.

Dále Julia hrála viceprezidentku Selinu Meyerovou v komedii Veep, která probíhala v letech 2012 až 2019. Přehlídka byla divoce úspěšná a byla jednou z nejpopulárnějších a kriticky nejuznávanějších komedií na HBO. Louis-Dreyfus získala šest po sobě jdoucích cen Emmy za zobrazení viceprezidenta. V roce 2020 bylo oznámeno, že Julia podepsala smlouvu s Apple TV +. V rámci její dohody bude vyvíjet nový obsah a projekty pro Apple TV a pracovat jako výkonná producentka a herečka.

Je Julia Louis-Dreyfus miliardářka?

Technicky v tuto přesnou chvíli Julia není miliardář. Navíc, když nakonec dostane dědictví z otcovského majetku, bude muset peníze rozdělit mezi několik sourozenců a nevlastní matku. V kombinaci s jejím současným čistým jměním, budoucími licenčními poplatky a nemovitostmi je velmi pravděpodobné, že Julia bude mít v určitém okamžiku svého života hodnotu přes 1 miliardu dolarů. Možná ne ohlášené 3 miliardy dolarů, ale dost na to, aby Larry David a Jerry Seinfeld získali doslova peníze. Když se časopis Rolling Stone Magazine zeptal na Juliino budoucí dědictví, popřela zprávy o svém desetimístném čistém jmění, ale uznala, že podnikání jejího otce mělo skutečně hodnotu miliard.

Gerard Louis-Dreyfus zemřel 16. září 2016 ve věku 84 let. Během svého života byl dvakrát ženatý. Jeho první manželství s Juliinou matkou Judith LeFever Bowlesovou trvalo od roku 1959 do roku 1962. V roce 1965 se oženil s Phyllis Blakenshipovou. Měli dvě dcery.

Osobní život: Julia Louis-Dreyfus je vdaná za komika Brada Halla od roku 1987. Setkali se při studiu na Northwestern University a dnes mají spolu dvě děti. V září 2017 byla Louis-Dreyfusovi diagnostikována rakovina prsu. Diagnózu dostala jen jeden den poté, co získala cenu Emmy za roli ve filmu „Veep“, a oznámila to na Twitteru. V říjnu 2018 během vystoupení na pořadu Jimmy Kimmel Live! oznámila, že nemá rakovinu. Pokud jde o její politické přesvědčení, podpořila prezidentské kampaně Al Gora, Baracka Obamy v obou případech a Hillary Clintonové.

Rich Polk / Getty Images

Seinfeld Plat: Za prvních několik sezón „Seinfeldu“ vydělali členové obsazení Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards a Jason Alexander nominální částku peněz za svou práci v pořadu. Úspěšně vyjednali navýšení před sezónou 5 v roce 1993, kdy každý z nich vydělal 150 000 $ za epizodu, zhruba 3,8 milionu $ za sezónu. V květnu 1997 podpořili členové obsazení masivní navýšení v naději na 1 milion dolarů za epizodu. Síť čelila 200 000 USD, poté 400 000 USD. Nakonec obdrželi 600 000 dolarů za epizodu pro finální sezónu přehlídky, která se vyšplhala na zhruba 15 milionů dolarů za kus. To je stejné jako dnes vydělat kolem 24 milionů dolarů. Celkově před inflací vydělali vedlejší členové obsazení přibližně 45 milionů $ základního platu od společnosti „Seinfeld“.

Příjmy syndikace Seinfeld: Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, Julia, Michael a Jason nevydělávají významné částky peněz z „Seinfeldových“ syndikačních obchodů, které v době psaní tohoto článku činily téměř 4 miliardy dolarů. Aby bylo možné vydělat peníze z prodeje syndikace, je třeba mít v show procentní body vlastnictví akcií. Vedlejší obsazení v show nikdy nezískalo backendové body. Dostávají honoráře od doby, kdy se show koná, ale tyto platby se rovnají nanejvýš stotisícům ročně, ne milionům, jak mnozí předpokládají. Naproti tomu Larry David a Jerry Seinfeld vydělali každý v roce 1998 250 milionů dolarů pouze z prodeje syndikace. Dokonce i o celé desetiletí později Larry a Jerry vydělávali nejméně 50 milionů dolarů ročně ze syndikačních bodů. I když jim v roce 1997 byly odepřeny back-endové body, dokázali vyjednat body sdílení zisku z prodeje DVD, což mělo za následek mírné neočekávané návraty, když si lidé kupovali DVD.

Plat Veep: Za poslední sezóny filmu „Veep“ byla Julia vyplacena 500 000 $ za epizodu. Díky dohodám o podpoře a dalším zdrojům příjmů vydělala v posledních letech zhruba 8 milionů dolarů ročně, což je dost na to, aby se stala jednou z pěti nejlépe placených televizních hereček na světě.

Julia Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Julia Louis-Dreyfus

Čistá hodnota: 250 milionů $
Plat: 500 $ za epizodu
Datum narození: 13.01.1961 (60 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Komik, herec, televizní producent, hlasový herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Julia Louis-Dreyfus Výdělky

  • The New Adventures of Old Christine 225 000 $ / epizoda
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse