Soudce Joe Brown Čistá hodnota

Kolik stojí soudce Joe Brown?

Čistá hodnota soudce Joe Browna: 10 milionů $

Čisté jmění a plat soudce Joe Browna : Soudce Joe Brown je americký právník, soudce a televizní osobnost, která má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. On je nejlépe známý pro objevit se na ‚Soudce Joe Brown Show. '

Časný život a kariéra: Soudce Joe Brown se narodil Joseph Blakeney Brown Jr. ve Washingtonu, DC 5. července 1947. Byl vychován v okrese Crenshaw v Los Angeles a absolvoval střední školu Dorsey, kde byl valedictorianem. Získal titul B.A. v politologii v roce 1969 a titul Juris Doctor (J.D.) získal na UCLA v roce 1973. Zatímco chodil do školy, pracoval jako náhradní učitel a byl členem bratrství Alpha Phi Alpha. Následně se stal prvním afroamerickým prokurátorem v historii Tennessee a poté se stal soudcem u státního trestního soudu, který se nachází v Shelby County v Tennessee.

Kariéra: Soudce Joe Brown se dostal do národní pozornosti, když působil jako soudce předsedající odvolání muže obviněného z vraždy Martina Luthera Kinga mladšího, ale nakonec byl kvůli údajné zaujatosti nahrazen jiným soudcem. Bývalá kongresmanka Cynthia McKinney z Gruzie napsala, že Brown jí a Kongresovému černošskému sněmovně řekl, že takzvaná vražedná puška nebyla zbraní, která zabila Martina Luthera Kinga, Jr.

V březnu 2014 Brown vyhrál demokratické primární postavení na pozici okresního právníka okresu Shelby. Prohrál všeobecné volby s úřadující republikánkou Amy Weirichovou o 30 procentních bodů.

„Soudce Joe Brown“: Pozornost soudce Browna během procesu upoutala pozornost soudce Judy. Producenti pořadu „Judge Judy“ ho oslovili v roce 1998 a byl zahájen pořad „Judge Joe Brown“. Na své show se objevil řada celebrit Coolio a Rick James . Přehlídka měla premiéru 14. září 1998 a trvala patnáct sezón a skončila v roce 2013. Soudce Joe Brown byl prvním černochem, který předsedal televizní show v soudní síni, a prvním černochem, který předsedal dlouholeté sérii soudních síní.

(Foto: Carlo Allegri / Getty Images)

Hodnocení „soudce Joe Browna“ začala v posledních několika sezónách svého běhu klesat. V únorovém hodnocení Nielsen z února 2013 se show snížila o 20%. Brownovi bylo řečeno, že jeho plat bude snížen v důsledku poklesu hodnocení, nákladů na reklamu a licenčních poplatků. Brown však odmítl dělat show podle nových podmínek a nakupoval svůj program k jiným distributorům. 26. března 2013 bylo oznámeno, že „soudce Joe Brown“ byl oficiálně zrušen.

Plat : V posledních sezónách seriálu Joe údajně dělal 20 milionů dolarů ročně . Během běhu přehlídky byl soudce Brown druhou nejlépe placenou televizní osobností za „Judge Judy“. Soudce Joe Brown byl druhým nejdelším televizním právníkem po mnoho let před zrušením pořadu. Přehlídka je publikována v USA a vysílá se během dne v Bounce TV. Brownova show se umístila na druhém místě v žánru právní / soudní síně pod „Judge Judy“ v žánru právní / soudní síň. „Soudce Joe Brown“ byl během jeho běhu nejvyšší televizní seriál s mužským arbitrem.

Osobní život: Soudce Brown byl ženatý s Deborah Harronovou v letech 2001-2017. Z prvního manželství má dva syny.

Rozvod a finanční problémy : V březnu 2014 byl Brown zatčen v Memphisu v Tennessee a obviněn z pěti důvodů pohrdání soudem a verbálního zneužívání a odsouzen k pěti dnům vězení během výbuchu slyšení o podpoře dítěte před soudcem soudu pro mladistvé, soudcem Haroldem. Hal 'Horne. Později byl soudcem obvodního soudu propuštěn z vězení. Jeho trest odnětí svobody probíhal od 27. srpna 2015 do 1. září 2015 v nápravném zařízení Shelby County v Memphisu. Během této doby Brown běžel v Demokratické primárce u okresního generálního prokurátora v Shelby County v Tennessee. Někteří popsali Brownův výbuch jako způsob, jak získat publicitu pro svou kampaň, zatímco jiní říkají, že soudce byl pro zamknutí Browna tvrdý, a na tuto úroveň to nikdy nemělo eskalovat. Brown říká, že své činy nelituje a udělal by za daných okolností znovu totéž. Joe také zažil prodloužený a sporný rozvod s bývalou manželkou. Rozvod byl urovnán v roce 2017 poté, co Joe souhlasil, že zaplatí své bývalé 2200 $ měsíčně na podporu. Joe směl mít doma svůj Tennessee, Porsche 911, Range Rover, Land Rover a Jeep. V jednom okamžiku v roce 2013 Joe tvrdil, že má na své jméno pouze hotovost ve výši 163 000 $. Tato částka nezohledňovala ostatní nelikvidní aktiva.

Soudce Joe Brown Čistá hodnota

Joe Brown

Čistá hodnota: 10 milionů $
Datum narození: 5. července 1947 (73 let)
Rod: mužský
Profese: Soudce
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse