Joy Behar Čistá hodnota

Kolik stojí Joy Behar Worth?

Joy Behar Čistá hodnota: 30 milionů dolarů

Joy Behar plat

7 milionů $

Joy Behar Čistá hodnota a plat: Joy Behar je americká komička, spisovatelka, herečka a hostitelka, která má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Ona je možná nejlépe známá pro co-hosting Pohled na ABC. Kromě toho Behar hostil řadu dalších pořadů v různých sítích. Je také častou divadelní herečkou a uznávanou spisovatelkou, jejíž díla obvykle zahrnují politický komentář.

Plat: Joy Behar je vyplácena mzda 7 milionů $ ročně za společný hosting Pohled .

Časný život: Josephine Victoria Occhiuto se narodila 7. října 1942 v Brooklynu v New Yorku. Josephine byla vychována jako jediné dítě rodičů dělnické třídy v římskokatolické italské domácnosti. Po absolvování univerzity Joy navštěvovala Queens College. V roce 1964 promovala s titulem B.A. v sociologii, než získala magisterský titul v anglickém vzdělávání na univerzitě Stony Brook v roce 1966. Během několika příštích let Joy učila angličtinu na střední škole a ve svém volném čase studovala herectví.

Kariéra: V 80. letech se Joy Behar začala věnovat kariéře v zábavním průmyslu. Začala s produkčními kredity Dobré ráno, Amerika než se etablovala jako stand-up komička. Po vystoupení v různých komediálních klubech v 80. letech 20. století brzy následovaly televizní vystoupení na výstavách jako Baby Boom a Živě z královen . Ona nakonec hostil její vlastní talk show s názvem Way Off Broadway .

V 80. a 90. letech Behar také začal rezervovat filmové role ve filmech jako Cookie, toto je můj život , a Tajemství vraždy na Manhattanu, stejně jako vystupování v komediálních speciálech HBO. Její skutečný průlom přišel v roce 1997, kdy se poprvé začala objevovat Pohled jako pravidelný účastník diskuse. Nakonec se stala trvalou spolupořadatelkou, která se proslavila představováním začínajících komiků. V roce 2009 Behar vyhrála cenu Daytime Emmy Award spolu se svými hostiteli pro Pohled .

Ačkoli Behar odešel Pohled v roce 2013, aby se zaměřila na stand-up a psaní scénářů, se k show znovu připojila jako co-hostitelka v roce 2015. Kromě tohoto pohledu Joy Behar moderovala přehlídky jako Larry King živě . CNN později dal Behar její vlastní show s názvem Joy Behar Show , ačkoli to bylo zrušeno po dvou letech. Behar také hostil aktuální televize Joy Behar: Řekni cokoli! a TLC Pozdní noční radost . Mimo televizi se Behar objevil v mnoha divadelních hrách, jako např Vaginové monology a Láska, ztráta a to, co jsem měl na sobě .

Osobní život: V roce 1965 se Joy Behar provdala za univerzitního profesora Joe Behar. Po 14-manželství, během kterého měl pár jedno dítě, se rozvedli v roce 1981. Joy Behar si ponechala Joeovo příjmení a také si ponechala péči o své dítě. Později Joy zahájila vztah se Stevem Janowitzem. Pár se vzal v roce 2011. Joy Behar je známá svou silnou podporou Demokratické strany.

Nemovitost : Joy Behar také významně investovala do nemovitostí. V roce 2016 bylo oznámeno, že Joy Behar prodávala svůj tradiční cedrový dům ve East Hamptonu za 3,8 milionu dolarů. Poté, co prodala svůj dům, koupila další blízký dům za 4,75 milionu dolarů. V roce 2017 Behar údajně utratil 2,4 milionu $ za byt se dvěma ložnicemi v Upper West Side v New Yorku. V roce 2018 dosáhla významného zisku ze své investice poté, co prodala nově zrekonstruovaný byt za 3,28 milionu dolarů.

Joy Behar Čistá hodnota

Joy Behar

Čistá hodnota: 30 milionů $
Plat: 7 milionů $
Datum narození: 7. října 1942 (78 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 5 v (1,67 m)
Profese: Komik, herec, spisovatel, moderátor, hostitel talk show, hlasový herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse