Jon Bones Jones Čistá hodnota

Kolik stojí Jon Bones Jones?

Čistá hodnota Jon Bones Jones: 3 miliony dolarů

Čistá hodnota Jon Bones Jones: Jon 'Bones' Jones je americký umělec smíšených bojových umění, který má čistou hodnotu 3 miliony dolarů. Jon Jones je jedním z nejznámějších bojovníků podepsaných s Ultimate Fighting Championship (UFC). Mnoho pozorovatelů považuje Jonesa za jednoho z největších bojovníků, který kdy vstoupil do osmiúhelníku, a je současným a dvojnásobným šampiónem v těžké váze. V roce 2019 byl zařazen jako bojovník číslo jedna v UFC libře za libru.

V průběhu své kariéry překonal Jon mnoho rekordů. Od roku 2020 nebyl nikdy vyřazen a vždy vyhrává zápasy, které jdou k soudcům. Jeho jediná ztráta přišla, když byl kontroverzně diskvalifikován proti Mattovi Hamillovi. Zatímco Jon Jones zažil během své kariéry profesionálního bojovníka spoustu světlých okamžiků, kontroverzní okamžiky jeho reputaci nadále brzdí. Po řadě právních problémů a neúspěšných drogových testech se Jones začal považovat za poněkud nechutnou postavu ve sportu smíšených bojových umění.

Časný život: Jonathan Dwight Jones se narodil 19. července 1987 v Rochesteru v New Yorku. Vyrůstal po boku tří sourozenců otcem, který byl farářem. Všichni jeho bratři se stali profesionálními fotbalovými hráči a jeho otec nepodporoval Jonovo rozhodnutí stát se profesionálním bojovníkem. Během svého působení na střední škole se Jon Jones stal aktivním členem středoškolského zápasnického týmu a stal se státním šampiónem.

Svou dnes již slavnou přezdívku si vysloužil po vstupu do školního fotbalového týmu. Kvůli hubené postavě mu jeho fotbalový trenér říkal „kosti“ a jméno se zaseklo. Po absolvování střední školy Jones navštěvoval Iowa Central Community College, ale rychle se vzdal kariéry v MMA.

Kariéra: První boj Jon Jonese v UFC proběhl v roce 2008. Ke kontroverzi došlo v roce 2009, kdy byl Jones diskvalifikován za použití úderů loktem dolů proti Mattovi Hamillovi. Dana White a různí další pozorovatelé uvedli, že rozhodnutí mělo být pro Jonese ztrátou „bez soutěže“. V roce 2011 porazil Mauricio 'Shogun' Rua a ve věku 24 let se stal nejmladším šampiónem UFC. V roce 2012 kontroverzně odmítl bojovat s Chaelem Sonnenem, který na poslední chvíli zasáhl a nahradil zraněného Dana Hendersona. Výsledkem bylo, že UFC 145 bylo zrušeno a White kritizoval Jonese za to, že způsobil všem zúčastněným ztrátu vážných peněz.

Po klasickém zápase proti Alexandru Gustaffsonovi měl Jones bojovat s Danielem Cormierem, ale kvůli neúspěšnému testu na drogy byl suspendován. Jones se nakonec vrátil, aby porazil Daniela Cormiera, ale byl zbaven svého vítězství a znovu pozastaven po dalším porušení testů na drogy. Nakonec se vrátil do UFC v roce 2018 a pokračoval v vynikající formě.

Potvrzení značky: Jon Jones byl prvním bojovníkem MMA, který byl mezinárodně sponzorován společností Nike. Jones má nyní vlastní řadu bot a další sponzorskou dohodu s Gatorade. Jednou byl sponzorován společnostmi Reebok a MuscleTech, ačkoli značka přerušila vztahy s Jonem po incidentu typu hit-and-run v roce 2015.

(Foto Steve Marcus / Getty Images)

Vztahy: Dlouholetou přítelkyní a snoubenkou Jon Jonesa je Jessie Moses. Spolu mají tři dcery. V některých rozhovorech se Jones zmiňoval o čtvrtém dítěti, které měl před svým vztahem s Mojžíšem.

Kritika stylu boje: Jones byl mnohokrát kritizován za to, že strkal lidi do očí. Při mnoha příležitostech se zdá, že Jon záměrně strčil své soupeře do očí tím, že natáhl otevřenou ruku ven, aby zablokoval příchozí údery. Zdá se, že zpomalené záběry naznačují, že pohyby jsou záměrné, ačkoli Jones a další pozorovatelé tvrdili, že jde o čistě instinktivní, reakční reflex. Nicméně Dana Whiteová se zmínila o událostech, které se týkaly Jona, a přestože ho neobvinil z provinění, prezident UFC řekl, že „to musí přestat“.

Incident Daniela Cormiera: Během pódiového upadnutí se Jon Jones naklonil a dotkl se čela Daniela Cormiera, což vyvolalo krátkou rvačku, která vyústila v strčení a údery. Oba bojovníci byli rychle odděleni, ale Jones dostal od Nevadské atletické komise pokutu 50 000 dolarů. Byl také odsouzen na 40 hodin veřejně prospěšných prací.

Legální problémy: V roce 2012 byl Jon obviněn z DUI poté, co narazil do sloupu. V roce 2015 Jones uprchl z místa dopravní kolize a poté, co rozsvítil červené světlo, opustil své pronajaté auto. Výsledná srážka měla za následek zranění těhotné ženy. Ačkoli byl původně hledán k výslechu a mohl být obviněn z prostého přestupku, obvinění proti stíhači UFC byla povýšena na těžké zločiny související s úmyslným opuštěním místa nehody. Později se vzdal policii a byl propuštěn na kauci. V důsledku incidentu byl zbaven titulu UFC. Nakonec byl odsouzen na 18 měsíců pod dohledem.

V roce 2019 byl Jones obviněn z baterie, údajně napadl servírku a dotkl se jí bez jejího svolení. V roce 2020 policie zaslechla výstřely a zjistila, že Jon byl opilý znovu za volantem automobilu. Objevili také zbraň v jeho držení. Byl obviněn ze zhoršení DWI a nedbalosti z používání střelné zbraně. V důsledku toho byl odsouzen ke čtyřem dnům domácího vězení.

Kontroverze týkající se testování drog: V roce 2015 Jon ‚Bones 'Jones prošel prvním testem na drogy. Pozitivně však testoval pouze kokain, což znamenalo, že mohl technicky ještě soutěžit v UFC 182, pokud by se následné výsledky vrátily čisté - což se stalo. V roce 2016 však Jones pozitivně testoval léky zvyšující výkon, včetně antiestrogenové látky a inhibitoru aromatázy. Obě látky jsou pro bojovníky UFC zakázány a Jonovi bylo uděleno roční pozastavení - i když panel rozhodl, že drogy vzal neúmyslně.

V roce 2017 bylo dosaženo stejného závěru, když Jones pozitivně testoval anabolické steroidy. Stále však byl zbaven svého předchozího vítězství proti Cormieru a jeho titulu v UFC. Kromě toho dostal 15měsíční pozastavení. V roce 2018 se Jones znovu vrátil do UFC - jen aby znovu testoval stopové množství anabolických steroidů. Bylo zjištěno, že se jednalo o stopová množství, která jsou stále přítomna v testu z roku 2017, a proti stíhači nebyla přijata žádná disciplinární opatření.

Nemovitost: V roce 2017 bylo oznámeno, že Jon Jones prodával svůj dům v Ithace za uvedenou cenu 750 000 $. Původně koupil nemovitost o rozloze 4400 čtverečních stop v roce 2011 během tréninku v této oblasti a rychle se stal zbytečným výdajem, když se přestěhoval do jiných tréninkových míst.

Jon Bones Jones Čistá hodnota

Jon Jones

Čistá hodnota: 3 miliony dolarů
Datum narození: 19. července 1987 (33 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,93 m)
Profese: Mixed Martial Artist
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse