JoJo Siwa Čistá hodnota

Kolik stojí JoJo Siwa Worth?

Čistá hodnota JoJo Siwa: 14 milionů $

Čistá hodnota JoJo Siwa: JoJo Siwa je americká tanečnice, zpěvačka, herečka, modelka a osobnost televizní reality show, která má čistou hodnotu 14 milionů dolarů. Poté, co se Siwa proslavila v show Abby's Ultimate Dance Competition, začala se Siwa objevovat v „Dance Moms“. Přestože jí reality TV určitě pomohla dostat na mapu, JoJo skutečný úspěch přišel poté, co se prosadila na YouTube. Mnoho z jejích videí má stovky milionů zhlédnutí a od roku 2020 má téměř 12 milionů předplatitelů. Byla jmenována jednou z nejvlivnějších osob na světě.

Joelle Joanie Siwa se narodila 19. května 2003 v Omaha v Nebrasce. Poté, co se na YouTube proslavil hudebními videoklipy jako „Boomerang“ a „I Can Make U Dance“, začal JoJo vystupovat v arénách po turné v roce 2018. Toto turné zpočátku prošlo 52 městy ve Spojených státech a Kanadě a později byla rozšířena o města ve Velké Británii a Austrálii.

Prodej motýlků JoJo Siwa: Slyšeli jsme od mnoha fanoušků JoJo, že její čistá hodnota musí být výrazně vyšší než náš současný odhad, protože údajně prodala 40 milionů mašlí. Ačkoli toto číslo nebylo nezávisle ověřeno ani uvedeno v obchodním deníku, nepochybně vydělává z prodeje produktů pěkný cent. Ale i to 40milimetrové číslo bylo správné, nemusí to nutně znamenat, že samotná JoJo vydělává na tržbách „stovky milionů“ dolarů.

V případě produktové řady celebrit dostane společnost celeb často výplatu až po dosažení určitého milníku prodeje poté, co budou vráceny výrobní a marketingové náklady. Pokud JoJo skutečně prodalo 40 milionů stužek, je zřejmé, že tohoto milníku již bylo dosaženo a překonáno. To znamená, že skutečně vydělává určité procento ze zisku.

Pomocí průměrné průměrné ceny zboží prodaného na úkor 9 $ konzervativně odhadujeme, že každý prodej vygeneruje čistý zisk 2,5 $. Na základě podobných dohod o schválení celebrit, které jsme viděli, by měl JoJo štěstí, že po vrácení nákladů získá 20% ze zisku. To je 0,54 $ za prodej bez daně. Pokud JoJo skutečně prodala 40 milionů mašlí, měla pravděpodobně prodat 10 milionů, aby vrátila počáteční náklady. To by jí ponechalo celkový zisk před zdaněním 16 milionů dolarů. Říkejte tomu 8 milionů dolarů po zdanění.

(Foto: Jon Kopaloff / Getty Images)

Na základě těchto výpočtů je jasné, že JoJo ve skutečnosti vydělává vážnou částku hotovosti pouze z prodeje produktů. Mějte také na paměti, že jakékoli číslo čistého jmění, které vidíte na našem webu, je po zdanění. Aby tedy někdo měl čistou hodnotu 14 milionů dolarů, musel by vydělat 25-30 milionů dolarů před zdaněním a různými jinými poplatky. Pokud si JoJo udrží svou současnou úroveň popularity, naprosto předpokládáme den, kdy bude mít hodnotu 50–100 milionů $.

Nemovitost: V únoru 2020 JoJo zaplatil 3,5 milionu $ za dům na předměstí LA v Tarzaně v Kalifornii. V té době jí bylo 16 let, i když měla více peněz, než většina lidí vydělá za celý život. Nová vlastnost Siwy byla rychle odhalena na jejím kanálu YouTube a její věrní fanoušci dostali velkolepé turné.

Rezidence ve středomořském stylu s obytným prostorem 6000 čtverečních stop nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu JoJo. Mramorové podlahy, krby, gurmánská kuchyně, francouzské dveře a mnoho dalších vnitřních prvků zajišťují, že tento mladý YouTuber bude žít pohodlně po celá léta. Venku je bazén a sportovní hřiště.

JoJo Siwa Čistá hodnota
Čistá hodnota: 14 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse