JoJo Čistá hodnota

Kolik stojí JoJo Worth?

Čistá hodnota JoJo: 7 milionů $

JoJo Net Worth: JoJo je americká R & B / popová písničkářka a herečka, která má čistou hodnotu 7 milionů dolarů. JoJo získala své čisté jmění jako umělec nahrávky s nahrávkami Blackground a Interscope. Její první singl, který byl vydán, když jí bylo 14, bylo kvalifikovaným zlatem a dosáhl čísla 12 v žebříčcích Billboard.

Narodila se Joanna Noëlle Blagden Levesque 20. prosince 1990 v Brattleboro ve Vermontu. JoJo nejprve upoutal pozornost diváků v televizním pořadu America's Most Talented Kids. V pořadu si ji všiml hudební producent Vincent Herbert, který jí nabídl konkurz na Blackground Records. Podepsala štítek a v roce 1994 vydala své debutové album.

Na jevišti známé jako Joanna Levesque nebo jednoduše JoJo se za třináct let stala nejmladší sólovou umělkyní, která měla ve Spojených státech singl č. 1 a první singl alba „Leave (Get Out)“. Singl přistál na 12. místě na vývěsní tabuli Hot 100 a byl certifikován zlatem RIAA. Dalším úspěchem bylo její druhé album The High Road (2006), které bylo nakonec certifikováno platinou. Kromě své práce v hudbě a skutečnosti, že pracuje na svém třetím albu, zahájila JoJo také hereckou kariéru. Jakmile debutovala v americkém sitcomu The Bernie Mac Show v roce 2002, následovala vystoupení v American Dreams (2004), Romeo! (2006), stejně jako její velkoplošná obrazovka, ve filmech Aquamarine (2006), její filmový debut a RV (2006) po boku Robina Williamse.

JoJo Čistá hodnota

Jojo

Čistá hodnota: 7 milionů $
Datum narození: 20.prosince 1990 (30 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Zpěvák, herec, písničkář
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse