Čistá hodnota Johnny Knoxville

Kolik stojí Johnny Knoxville Worth?

Čistá hodnota Johnny Knoxville: 75 milionů $

Čistá hodnota Johnny Knoxville: Johnny Knoxville je americký herec, filmový producent, scenárista, komik a kaskadér, který má čistou hodnotu 75 milionů dolarů. On je nejlépe známý pro bytí spolutvůrcem a hvězdou reality show MTV Blbec .

Počáteční život a kariérní začátky: Profesionálně a populárně známý pod uměleckým jménem Johnny Knoxville. Narodil se jako Philip John Clapp v Knoxville v Tennessee 11. března 1971. Jeho otec Philip byl prodavačem automobilů a pneumatik a jeho matka Lemoyne byla učitelkou nedělní školy. Má dva starší sestry. Knoxville připisuje svému bratranci, písničkáři Rogerovi Alanovi Wadeovi, že mu dal hereckou chybu poté, co mu Wade dal kopii Jacka Kerouaca Na cestě . V roce 1989 absolvoval střední školu South-Doyle High School v Knoxville a poté se přestěhoval do Kalifornie, aby zde pokračoval v herecké kariéře.

Jeho nejranější herecká zaměstnání se skládala hlavně z reklam a vystoupení jako komparzu. Nelze získat hlavní roli a dostat se do „velké přestávky“. Začal prezentovat své vlastní nápady na články do časopisů, aby vytvořil své vlastní příležitosti. Jeho nápad vyzkoušet si sebeobranu na sobě upoutal pozornost skateboardingového časopisu s Jeffem Tremainem Velký bratr , a byla mu nabídnuta příležitost natáčet kaskadérské kousky pro ty, kteří se objevili v Velký bratr je Číslo dvě video. Knoxville, Tremaine, Sean Cliver a Dave Carnie vyrobili pilota pomocí záběrů z Velký bratr spolu se záběry z videí CKY Bama Margery. Tremainův přítel, filmový režisér Spike Jonze, jim pomohl posadit seriál do různých sítí. Byla uzavřena dohoda s MTV, která měla ráda pilota a uzavřela dohodu s podnikatelem, a show Blbec byl narozen. Přehlídka byla velmi kontroverzní kvůli jejímu obsahu, který mnozí považovali za neslušný, nevhodný a povzbuzující k nebezpečnému chování.

Herecká kariéra: Ačkoli Blbec původně vysílaný pouze po tři sezóny na MTV, od října 2000 do února 2002, vytvořil velmi úspěšnou franšízu, která zahrnuje čtyři celovečerní filmy vydané společností Paramount Pictures: Jackass: The Movie (2002), Jackass číslo dvě (2006), Jackass 3D (2010) a Jackass Presents: Bad Grandpa (2013). To také inspirovalo několik spin-off show, které hvězdy různé Blbec členové obsazení, včetně Wildboyz (2003-2006), Ať žije bam (2003-2005), Homewrecker (2005), Bam's Unholy Union (2007) a Dr. Steve-O (2007). Dále videohra Jackass: The Game byl propuštěn v roce 2007, ve kterém Knoxville vystupuje jako sám.

Byl tlumený / Getty Images

Knoxville hlavní role v Blbec franšíza pomohla zvýšit jeho popularitu a přistát mu další herecké role. Některé z filmů, ve kterých byl uveden, zahrnují Muži v černém II (2002), kde hrál dvouhlavého mimozemšťana Walking Tall (2002), který hrál The Rock and Lords of Dogtown (2005). Hrál ve filmech jako (2005), kde hrál hlavní postavu The Dukes of Hazzard (2005), ve kterém hrál po boku Seanna Williama Scotta Ringer (2005) Příroda volá (2012) Poslední vzdor (2013) Film 43 (2013) Elvis a Nixon (2016) a Přeskočit (2016). Byl nominován na americkou komediální cenu, několik cen MTV a Teen Choice Awards.

Pracoval také na několika projektech jako herec hlasu, včetně vyjádření Leonarda ve filmu Želvy Ninja (2014) vystupování jako on sám Rodinný typ a hlas Johnnyho Krilla, nadšence extrémních sportů, v epizodě karikatury z roku 2012 Spongebob v kalhotách .

Produkční kredity: Mimo herectví je Knoxville plodným producentem. Spoluvlastní produkční společnost Dickhouse Productions s Jeffem Tremainem a Spikem Jonzem (z Blbec franšíza). Další projekty mimo EU Blbec franšíza, kterou Dickhouse vytvořil, zahrnuje Zrození velkého vzduchu (2010), dokument pro ESPN o Matovi Hoffmanovi a Divoká a nádherná bílá ze Západní Virginie (2010). Knoxville založila v květnu 2014 novou produkční společnost Hello Junior spolu s výkonným producentem Jackass Derekem Fredou. Hello Junior pokračoval v podpisu dvouleté exkluzivní dohody se společností Paramount Pictures.

Osobní život: Knoxville se oženil s Melanie Lynn Catesovou 15. května 1995 a společně mají dceru Madison, která se narodila v roce 1996. Pár se rozvedl v červenci 2006, přičemž Knoxville podala žádost o rozvod v červenci 2007, jejich rozvod byl dokončen v červenci 2009. z Cates, Knoxville začal chodit s Naomi Nelson. Knoxville a Nelson společně přivítali syna v prosinci 2009. Vzali se v září 2010 a v říjnu 2011 přivítali dceru.

Čistá hodnota Johnny Knoxville

Johnny Knoxville

Čistá hodnota: 75 milionů $
Datum narození: 11.03.1971 (50 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Herec, komik, televizní producent, scenárista, kaskadér, filmový producent, hlasový herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Johnnyho Knoxvilla

  • Walking Tall 5 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse