Čistá hodnota Johnny Galecki

Kolik stojí Johnny Galecki Worth?

Čistá hodnota Johnny Galecki: 100 milionů $

Plat Johnnyho Galeckého

1 milion $ za epizodu

Čistá hodnota a plat Johnnyho Galeckiho: Johnny Galecki je americký herec narozený v Belgii, který má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Nejlépe známý pro svou roli v nesmírně populárním sitcomu, Teorie velkého třesku Galecki upoutal pozornost globálního publika. Díky své slávě a úspěchu byl neuvěřitelně bohatý. V roce 2018 byl druhým nejlépe placeným hercem na světě se ziskem 25 milionů $ v tomto jediném roce. Johnny Galecki také vlastní významné majetkové podíly, včetně 360 akrů půdy v Santa Margarita v Kalifornii.

Časný život: Galecki se narodil ve vojenské rodině 30. dubna 1975. Jeho otec byl členem amerického letectva a jeho rodina byla v době jeho narození umístěna v Belgii. Jeho matka v té době pracovala jako hypoteční poradce a jeho otec někdy kromě vojenských povinností pracoval také jako učitel rehabilitace. Galecki je nejstarší ze tří dětí a má bratra a sestru. Netrvalo dlouho a rodina se přestěhovala do Oak Parku v Illinois, kde Johnny vyrostl.

Galecki vysvětlil, že během svého dětství měl vždy silnou představivost. Měl ve zvyku vymýšlet dlouhé, fantastické příběhy a příběhy. Tato kreativní řada byla často v rozporu s jeho rodinou, která ráda udržovala věci relativně přísné. To platilo zejména pro Galeckiho matku, která mu často říkala, aby byl zticha nebo prostě úplně opustil místnost. Johnny Galecki byl vychován v milující a podporující rodině.

Rané role: Galecki se zapojil do hraní v sedmi letech a účastnil se divadelní komunity v Chicagu. Ve věku 12 let si rezervoval svou první televizní roli v Vražda nařízena . To znamenalo začátek působivé a plodné kariéry. O dva roky později dostal teenager roli ve svém prvním filmu - Vánoční prázdniny národní hanopis , ve kterém hrál Rusty Griswold. V 15 letech získal významnou roli v komediální show s názvem Americký snílek . Během příštího roku si rezervoval díly na výstavách jako Květ a Billy . Během tohoto období pracoval Galecki po boku herců, se kterými by opět spolupracoval jako dospělý herec.

Úspěch hlavního proudu: Zásadní průlom přišel pro Johnnyho Galeckiho, když byl uveden v úspěšné show Roseanne . Ačkoli jeho vzhled měl být původně krátký, od roku 1992 se stal řádným členem obsazení. Tato role pomohla dát Galecki na mapu a fanouškům Roseanne ocenil jeho přítomnost. Nadále se objevil v Roseanne až do roku 1997, kdy show skončila.

Po Roseanne, Johnny obrátil pozornost zpět k filmu. Herec ukázal svůj rozsah s rolí v vím, co jsi dělal minulé léto , ikonický hororový film. Rovněž získal role v komediích jako Odskočit a Opak sexu . Na konci 90. let a na začátku roku 2000 se Galecki nadále objevoval v řadě vysoce postavených filmů, například Fazole a Vanilkové nebe .

V roce 2007 se Galecki vrátil ke svým kořenům působivým divadelním představením. Herec hrál prostitutku ve hře Broadway Malý pes se zasmál a díky tomu získal široké uznání kritiky.

Teorie velkého třesku : Pokud jde o finanční úspěch a slávu, show Teorie velkého třesku odnesl Johnnyho Galeckého na úplně jinou úroveň. V roce 2007 byl herec obsazen jako Leonard Hofstadter, ačkoli mu byla původně nabídnuta role Sheldona Coopera. Dlouholetá a nesmírně úspěšná show také obsadila Kaley Cuoco a Jim Parsons do hlavních rolí. Tito jedinci by v důsledku projektu neuvěřitelně zbohatli.

Příjmy velkého třesku: Galeckiho výdělky se v průběhu let stabilně zvyšovaly Teorie velkého třesku . Během první sezóny si herec vydělal 60 000 dolarů za epizodu, i když se tato čísla postupem času zvyšovala. V sezóně dva vydělával 250 000 $ za epizodu - trend, který bude pokračovat až do sezóny čtyři. Mzdy herců se opět zvýšily z období 5 na 7 a dosáhly 350 000 $ za epizodu. Tento exponenciální růst pokračoval, dokud série neskončila v roce 2019. Uvádí se, že Galecki vydělal 900 000 $ za epizodu roku Teorie velkého třesku v letech 2007 až 2019. Kromě toho se obsazení podařilo vyjednat dohodu, která je opravňuje k 1 procentu backendového kapitálu show. To znamená, že herci, včetně Galeckiho, vydělají miliony dolarů na bezpočet dalších let.

Účinkující styl: Galecki často hraje hloupé nebo umělecké postavy - často s měkkou stránkou. V těchto rolích vynikal od doby, kdy jako dítě začal svou hereckou kariéru. To znamená, že herec ukázal svůj působivý rozsah více než jednou. Několikrát hrál homosexuální postavy a ve hře vystupoval úplně nahý Malý pes se zasmál .

Osobní život: Ve věku 16 let zemřel otec Johnny Galecki při autonehodě. Dva roky chodil s představitelkou Kaley Cuoco, když byli uvnitř Teorie velkého třesku spolu. Navzdory rozchodu je dvojice údajně v dobrém vztahu. V roce 2017 byla velká část Galeckiho majetku zničena při velkém požáru v Calfornii. Jeho vlastnosti v Santa Margarita představovaly rozsáhlé vinice. V roce 2018 začal herec chodit s Alainou Meyerovou a o rok později měli spolu syna.

Ocenění: V roce 1994 získal Galecki cenu Young Artist Award za „nejlepšího komika pro mládež“ jako výsledek svého vystoupení v Roseanne . V roce 2008 také získal cenu TV Land. V roce 2012 získal cenu Satellite Award pro nejlepšího herce v seriálu, komedii nebo muzikálu.

Čistá hodnota Johnny Galecki

Johnny Galecki

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 1 milion $ za epizodu
Datum narození: 1975-04-30
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse