Čistá hodnota John Legend

Kolik stojí John Legend Worth?

Čistá hodnota John Legend: 75 milionů $

Čistá hodnota John Legend : John Legend je americký písničkář, producent, herec a filantrop. V době psaní tohoto článku je čistá hodnota Johna Legenda 75 milionů dolarů. Jedná se o kombinovanou čistou hodnotu se svou ženou od roku 2013, supermodelkou Chrissy Teigen. John je zodpovědný za převážnou většinu bohatství páru, ačkoli Chrissy od roku 2018 každoročně vydělala nejméně 10 milionů dolarů ročně na modelování, podpoře a televizních projektech.

Časný život: John Roger Stephens se narodil 28. prosince 1978 ve Springfieldu ve státě Ohio. Jeho rodiče, Phyllis a Ronald, měli čtyři děti. Jeho matka byla švadlena, která zpívala a byla ředitelkou církevního sboru. Jeho otec pracoval v továrně International Harvester a byl bubeníkem. Jeho babička byla varhaníkem kostela. Ve čtyřech začal John vystupovat s církevním sborem. Byl domácí. Na klavír se naučil hrát, když mu bylo sedm. Legenda přeskočila dva stupně ve škole kvůli své akademické zdatnosti. Ve 12 letech se zapsal na Springfield North High School a v 16 promoval jako salutatorian své třídy. Legenda byla přijata na Harvard, Morehouse, University of Pennsylvania a Georgetown. Navštěvoval UPenn.

Legend byl hudebním ředitelem Pennovy spoluvytvářeného jazzu a popu a cappella skupiny The Counterparts během vysoké školy. Skupinová nahrávka písně Joan Osbourne „One of Us“ byla vybrána pro kompilační CD Best of Collegiate z roku 1988 a Cappella. Legenda se setkala s Lauryn Hill na vysoké škole a najala ho, aby hrál na klavír v písni „Everything is Everything“ z jejího ikonického alba „The Miseducation of Lauryn Hill“.

Legend absolvoval magna cum laude s bakalářským titulem v afroamerické literatuře na University of Pennsylvania v roce 1999.

Kariéra: Po vysoké škole pracoval Legend jako konzultant pro management, zatímco začal psát, produkovat a nahrávat vlastní hudbu. Vydal své vlastní demo v roce 2000 a 'Live at Jimmy's Uptown' v roce 2001, které sám vydal a prodával na svých koncertech. Brzy začal posílat své demo do nahrávacích společností. V roce 2001 byla Legenda představena Kanye Westovi, který byl tehdy hip-hopovým umělcem. West si najal Legendu, aby zpíval jeho písničky. West také podepsal Legend pod jeho značkou.

Legenda si zvolila své umělecké jméno z nápadu, který mu řekl básník a skladatel J Ivy. Ivy v podstatě říkala, že hudba Legend zněla stará škola jako jedna z Legend. Začal tedy volat Johnovi Legendovi. Stejně tak i Západ. Legenda nakonec přijala jméno i sama.

Legendové debutové album „Get Lifted“ vyšlo na labelu GOOD Music společnosti Kanye West v prosinci 2004. Album debutovalo na sedmém místě amerických hitparád. Skupina „Get Lifted“ získala cenu Grammy za nejlepší album R & B v roce 2006. Legend byl navíc nominován za nejlepší mužský pěvecký výkon R & B a nejlepšího nového umělce. Čtyři nezadaní byli propuštěni z alba. Legenda c-napsala píseň Janet Jackson „I Want You“, která byla nominována na cenu na 47. výročních cenách Grammy v roce 2005. Během několika dalších let se Legend objevila na řadě alb pro další skupiny a hudebníky, včetně Mary J. Blige, Jay-Z, The Black Eyed Peas a Stephen Colbert, mezi ostatními.

Legend také pracoval s Michaelem Jacksonem na připravovaném albu před jeho smrtí. Když Jackson zemřel, byla napsána pouze jedna píseň.

V únoru 2006, Legend provedl během pregame show na Super Bowl XL v Detroitu, Michigan, stejně jako na NBA All-Star Game v Houstonu v Texasu.

V létě roku 2006 provedla společnost Legend píseň s názvem „Je to dobré, když zpíváte píseň“ s Hoots the Owl na „Sesame Street“.

Ian Gavan / Getty Images

„Ještě jednou,“ druhé album Legend, vyšlo na podzim roku 2006. Album se stalo hitem číslo tři v hitparádách a debutovalo v hitparádách R & B / Hip-Hop. Za píseň „Heaven“ získal cenu Grammy za nejlepší mužský hlasový výkon R & B. Získal také cenu Grammy za spolupráci na písni „Family Affair“. V říjnu 2008 vydal své třetí album Evolver. Singl „Green Light“, který obsahuje Outkast's Andre 3000. Píseň měla nejvyšší hodnocení v žebříčcích písní od jeho písně „Ordinary People“.

V roce 2010 vydala společnost Legend and the Roots společné album „Wake Up!“ V roce 2011 získala společnost Legend tři hudební ceny Grammy: Nejlepší píseň R & B za „Shine“ a také za nejlepší tradiční vokální výkon R & B za „Hang On In There“ a Nejlepší R & B album.

V roce 2013 vydal Legend své album „Love in the Future“, které se dostalo na druhé místo v USA a Velké Británii. Třetí singl z alba „All of Me“ se stal mezinárodním hitem. Píseň je věnována jeho manželce Chrissy Teigen. Píseň předvedl na 56. výročních cenách Grammy. V roce 2014 byla skladba „All of Me“ třetí nejprodávanější skladbou v USA a Velké Británii.

Jeho album „Darkness and Light“ vyšlo v roce 2016. V roce 2018 vydal album „A Legendary Christmas“.

21. května 2019 byl Legend vítězným trenérem hry The Voice se svou umělkyní Maelyn Jarmon.

V roce 2020 vystoupila Legend na speciálním benefičním koncertu Quarantunes.

V červenci 2020 provedla společnost Legend s Androu Dayovou píseň Whitney Houston „Greatest Love of All“ ve sbírce prezidentské kampaně Joe Bidena.

Osobní život: Legenda s modelem Chrissy Teigen v roce 2006, kdy hrála ve videoklipu k jeho písni „Stereo“. Zasnoubili se v prosinci 2011 a vzali se 14. září 2013 ve Villa Pizzo v italském Comu. Pár měl dceru Lunu v dubnu 2016 a syna Milese v květnu 2018. Obě děti byly počaty pomocí oplodnění in vitro.

V listopadu 2019 byla společnost Legend pojmenována PeoplejeSexiest Man Alive.

Při vystoupení na podcastu Dax Shepherd „Armchair Expert“ v létě 2020 Legend přiznal, že v minulosti podváděl své přítelkyně, zejména ve svých 20 letech. Legenda hovořila o tom, že je o dva roky mladší než jeho spolužáci na střední a vysoké škole, a že tak nedostává velkou pozornost žen. Když to udělal, napil to a choval se nezodpovědně. Rychle dodal, že se to všechno změnilo, když potkal Chrissy Teigen. Jeho manželka, expertka na twitteru na Twitteru, si vzala návnadu a tweetovala: „Zvláště ... další sh * t jsou 10. a 30. roky, takže raději mluvím o desítkách, idiote.“ Legenda a Teigen se setkali, když mu bylo 28.

Legenda byla jednou z řady osobností, které se v sociálních médiích vzdaly pocty ikoně zesnulých občanských práv Johnu Lewisovi, když zemřel v červenci 2020. Na twitteru uvedl: „Děkuji, Johne Lewise, že jste bojovníkem za spravedlnost. Děkujeme, že jste nás tak milovali, že jste věnovali svůj život a riskovali ho, abyste nás přiblížili ke svobodě. Když truchlíme a vzpomínáme na jeho neuvěřitelný život, znovu se zasvětíme jeho pokračování. “

Nemovitost: V dubnu 2020 Legend a Teigen koupili moderní moderní dům v západním Hollywoodu v Kalifornii za 5,1 milionu dolarů - nedaleko od jejich současného domu v Beverly Hills, který koupili za 14,1 milionu dolarů v roce 2016. Jejich portfolio nemovitostí zahrnuje také dva přístřešky v New Yorku . Jeden koupili v květnu 2018 za něco přes 9 milionů dolarů a druhý v dubnu za 8 milionů dolarů.

V září 2020 zaplatili John a Chrissy 17,5 milionu $ za následující sídlo v Beverly Hills:

Čistá hodnota John Legend

John Legend

Čistá hodnota: 75 milionů $
Datum narození: 28.12.1978 (42 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 9 v (1,753 m)
Profese: Zpěvák, hudebník, písničkář, hráč na klávesy, multiinstrumentalista, herec, filmový producent, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse