Čistá hodnota Johna Cena

Kolik stojí John Cena?

Čistá hodnota Johna Cena: 60 milionů $

Čistá hodnota Johna Cena: John Cena je americký profesionální zápasník, kulturista, rapper a herec, který má čistou hodnotu 60 milionů dolarů. John Cena se poprvé proslavil jako profesionální zápasník WWE. Od té doby přešel na herce a televizního moderátora ze seznamu A. Je také současným hostitelem Jste chytřejší než pátý srovnávač? na Nickelodeon a hrál v různých filmech.

Časný život : John Felix Anthony Cena Jr. se narodil 23. dubna 1977 ve West Newbury v Massachusetts. Cena je jedním z pěti chlapců (Stephen, John, Dan, Matt a Sean) Johna a Carol Cena. Vystudoval soukromou přípravnou internátní školu Cushing Academy a zapsal se na Springfield College v Massachusetts, kde působil ve fotbalovém týmu. Vystudoval vysokou školu v roce 1998 s fyziologií cvičení. Cena se věnoval kariéře v kulturistice a pracoval jako řidič limuzíny, aby se uživil.

Kariéra : V roce 1999 se Cena zapsala do kalifornské akademie Ultimate Pro-Wrestling (UPW) se sídlem v Kalifornii. V dubnu 2000 byl šampiónem těžké váhy UPW. Cena debutoval na WWF v říjnu 2000 v zápase SmackDown, který prohrál. WWF dal Cena další šanci na nahrávání SmackDown v lednu 2001, tentokrát Cena vyhrála a podepsala vývojovou smlouvu s WWF. Cena byl přidělen divizi WWF v Ohio Valley Wrestling. V roce 2001 si Cena čtyřikrát vyzkoušela hlavní soupisku WWF. To pokračovalo až do roku 2002. Stal se oblíbeným fanouškem rapu a smetí. V roce 2004 Cena vyhrála mistrovství WWE. V příštích 10 letech se Cena stala tváří WWE. V době psaní tohoto článku Cena pětkrát uzavřela franšízovou událost WWE WrestleMania. Je 16násobným mistrem světa, pětinásobným mistrem USA a čtyřnásobným mistrem světa ve značkových týmech.

Cena byla pojmenována jako největší profesionální zápasník všech dob vrstevníky Kurt Angle a John 'Bradshaw' Layfield, stejně jako osobnost veteránského průmyslu Paul Heyman.

Čistá hodnota Johna Cena

Jamie McCarthy / Getty Images pro JCPenney

Herecká kariéra : John se začal věnovat herecké kariéře téměř okamžitě po podepsání smlouvy s WWE. V roce 2000 se objevil ve filmu Ready to Rumble. V roce 2006 si zahrál ve filmu The Marine `` který vydělal 30 milionů dolarů na rozpočet 15 milionů dolarů. V dalším desetiletí pokračoval ve filmech. Do roku 2018 z něj vyrostla kasovní hvězda. Mezi další pozoruhodné filmy patří filmy Trainwreck z roku 2015, Daddy's Home 2 z roku 2017, Blockers z roku 2018 a Playing with Fire z roku 2019. V roce 2020 vyjádřil ledního medvěda Yoshiho ve filmu „Dolittle“.

Osobní život : John byl ženatý s Elizabeth Huberdeauovou od roku 2009 do roku 2012. Později téhož roku začal chodit s hvězdou WWE Nikki Bellou. Navrhl Nikki na WrestleMania 33 v roce 2017. Bohužel jejich vztah skončil o rok později, měsíc před plánovanou svatbou.

Cena mnohokrát řekl, že nechce mít děti, protože nechce být nepřítomným rodičem, zatímco on je zaměřen na svou kariéru a podstoupil vasektomii.

John Cena sbírá vzácná a na zakázku vyrobená auta. Vlastní více než 20 automobilů - vše od vintage Oldsmobile Cutlass Rallye 350 až po Rolls Royce Phantom z roku 2006.

Cena udělila více než 500 přání dětem s život ohrožujícími chorobami prostřednictvím Nadace Make-A-Wish, což je nejvíce v historii Make-A-Wish.

Od konce roku 2011 do WrestleMania XXVIII nosila Cena černé tričko „Rise Above Hate“ propagující kampaň WWE „Be a Star“ proti šikaně. V září a říjnu 2012 nosila Cena růžovou a černou frázi „Rise Above Cancer“ ve spolupráci se Susan G. Komen pro The Cure jako součást měsíce povědomí o rakovině prsu.

V listopadu 2016 se Cena objevila v oznámení veřejné služby „We Are America“ sponzorovaném Radou pro reklamu v rámci kampaně „Láska nemá štítky“.

Nemovitost: John žije v soukromé uzavřené komunitě přírodní rezervace v Land O 'Lakes na Floridě, zhruba 20 mil severně od Tampy. V lednu 2005 zaplatil za dům o rozloze 3 704 čtverečních stop 525 000 dolarů. Dům od svého zakoupení prošel několika rekonstrukcemi.

Cena také vlastní dům v oblasti Mission Hills v San Diegu. Dům v koloniálním stylu má bazén s nekonečným okrajem, vířivku, plnou venkovní kuchyň a krb v altánu s útulným venkovním posezením na zahradě.

Čistá hodnota Johna Cena

John Cena

Čistá hodnota: 60 milionů $
Datum narození: 23.04.1977 (43 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Zápasník, zpěvák, herec, rapper, hudebník, kulturista
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse