Jimmy Donaldson aka MrBeast Net Worth

Kolik stojí MrBeast Worth?

Čistá hodnota MrBeast: 16 milionů dolarů

MrBeast Net Worth: MrBeast, také známý jako Jimmy Donaldson, je americká hvězda na YouTube, která má čistou hodnotu 16 milionů dolarů. Je známý svými kaskadérskými kousky na YouTube, které rozdávají velké částky peněz přátelům nebo charitě. Je považován za průkopníka filantropických kaskadérských videí na YouTube. Je také jedním z nejlépe placených youtuberů na planetě. V roce 2020 vydělal 24 milionů dolarů na svém kanálu YouTube, prodeji zboží a sponzorství se značkami jako Microsoft a Electric Arts.

Jimmy údajně investuje většinu svých výdělků z videa zpět do produkce videa. Nyní utratí až 300 000 $ za výrobu jednoho videa, což je o něco více než 10 000 $ před několika lety. Jeho kousky mají tendenci mít filantropický úhel, jako je dávání peněz cizím lidem nebo přijetí celého úkrytu záchranných psů.

Časný život a kariérní začátky : Jimmy Donaldson se narodil 7. května 1998 v Greenville v Severní Karolíně, kde navštěvoval Greenville Christian Academy, kterou ukončil v roce 2016.

Začal zveřejňovat videa na YouTube, když mu bylo 12 let pod uživatelským jménem „MrBeast6000“. Krátce navštěvoval vysokou školu, ale přestal se věnovat kariéře YouTube na plný úvazek.

Úspěch : Jimmy poprvé získal širokou popularitu po vydání videa „počítajícího do 100 000“ v roce 2017. Ve videu strávil celý den počítáním do 100 000. Video by se dalo přehrát více než 21 milionůkrát.

Následoval video, kde jich bylo 200 000. Mezi další populární úspěchy patří čtení slovníku, čtení scénáře „Včelí film“, šíření po celé Americe, stotisíckrát „Logan Paul“ a sledování hrozného hudebního videa Jake Paula „Je to každý den, Bro“, které se opakuje po dobu 10 hodin.

Dnes jeho účty na YouTube mají více než 60 milionů kombinovaných předplatitelů a vygenerovali více než 9 miliard zhlédnutí videa. Většina průměrných videí je sledována více než 20 milionůkrát. Má 12 milionů sledujících na Instagramu, 9 milionů sledujících na Twitteru a 13 milionů sledujících na TikToku.

Je spojován s PewDiePie a koupil billboardy a rozhlasové reklamy, které mu pomohly získat více předplatitelů než řada T. Byl nominován na Vlogger roku na Shorty Awards 2019. Získal cenu Breakout Creator. Byl nominován na cenu Kids Kids Choice Award 2020 za oblíbenou společenskou hvězdu pro muže. Získal ocenění YouTuber roku 2020. Byl také Stvořitelem roku 2020 na Streamy Awards.

Jen za jediný týden v červenci 2020 získal MrBeast 400 000 nových předplatitelů a měl více než 80 milionů zhlédnutí videa. Díky úspěchu se během tohoto období stal 20. nejoblíbenější osobností na YouTube.

Beast Burger : V prosinci 2020 zahájil Jimmy ve spolupráci s více než 300 restauracemi po celých Spojených státech „Beast Burger“. Den po vydání aplikace MrBeast Burger v obchodě Apple se rychle stala nejoblíbenější bezplatnou aplikací číslo 1 na platformě.

Charita : V průběhu let MrBeast daroval nebo vyzvedl desítky milionů dolarů různým charitativním organizacím. Jeho kaskadérská videa darovala předměty do přístřešků pro bezdomovce, do programu Veterans Army Wounded Warrior, dětské výzkumné nemocnice Saint Jude a místního útulku pro zvířata v Los Angeles. Například video z prosince 2018 věnovalo oblečení a další předměty do útulků pro bezdomovce 100 000 dolarů.

V říjnu 2019 Jimmy uzavřel partnerství s inženýrem NASA a YouTuberem Markem Roberem a vytvořil nadaci nazvanou #TeamTrees. Cílem bylo získat v příštích třech měsících 20 milionů dolarů ve prospěch Nadace Arbor Day Foundation. Organizace by zasadila jeden strom za každý získaný dolar. Desítky uživatelů YouTube se spojili, aby propagovali věc. Do 24 hodin od spuštění #TeamTrees získal 4 miliony dolarů. V prosinci získali více než 20 milionů dolarů. V době psaní tohoto článku získali severně 22 milionů dolarů.

Jimmy Donaldson aka MrBeast Net Worth
Čistá hodnota: 16 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse