Kameny „Jersey Shore“ přebírají hotel Lake Las Vegas

Paul Pauly D Delvecchio, vlevo, a Vinny Guadagnino hrají v Jersey Shore Family Vacati ...Paul Pauly D Delvecchio, vlevo, a Vinny Guadagnino hrají v rodinné dovolené Jersey Shore. (MTV)

Clark County prakticky praská bublinami televizní produkce.

nejlepší vánoční osvětlení v las vegas

První ostrov lásky CBS převzal The Cromwell pro svou druhou sezónu.

V této sezóně ABC’s Shark Tank, vysílané ve 20 hodin Pátky, byly dány vlastní milion čtverečních stop u Benátčana.Nyní je Hilton Lake Las Vegas v popředí zájmu nového přívěsu pro rodinnou dovolenou MTV Jersey Shore.

Pronajal jsem si celý hotel, říká Paul Pauly D Delvecchio o Hiltonu v novém přívěsu na spinoff Jersey Shore. Hotel sloužil jako umístění v karanténě pro nadcházející čtvrtou sezónu show.

kolik stojí mel brooks

Druhá sezóna rodinné dovolené Jersey Shore, která byla vysílána v roce 2018, začala prodlouženým pobytem v Las Vegas. Double Shot at Love s DJ Pauly D & Vinny, ve kterém hrál Delvecchioův spoluvlastník Vinny Guadagnino, vysílaný letos v létě z různých míst v Las Vegas.

Kromě Delvecchia a Guadagnina hrají hvězdy Jersey Shore: Family Vacation Deena Nicole Cortese, Jenni JWOWW Farley, Ronnie Ortiz-Magro, Angelina Pivarnick a Mike The Situation Sorrentino.

Nová sezóna má premiéru ve 20 hodin. 19. listopadu.

jaké je čisté jmění steva tylera

TheJournal je ve vlastnictví rodiny předsedy a generálního ředitele Las Vegas Sands Sheldona Adelsona. Las Vegas Sands provozuje The Venetian.