Jerry Stiller Čistá hodnota

Kolik stojí Jerry Stiller Worth?

Čistá hodnota Jerryho Stillera: 14 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Jerryho Stillera: Jerry Stiller byl americký komik a herec, který měl v době své smrti čistou hodnotu 14 milionů dolarů. I když byl klasicky vycvičeným a uznávaným divadelním hercem, divákům byl nejlépe známý svou prací na sitcomech Král královen a Seinfeld a filmech jako Zoolander. Jerry měl za sebou víceletou zábavní kariéru od 60. let.

Časný život Gerald Isaac Stiller se narodil 8. června 1927 v Brooklynu v New Yorku. Byl prvním ze čtyř dětí narozených polským přistěhovalcům. Jeho otec byl taxikář. Ještě na střední škole začal hrát v místním divadle. Sloužil ve druhé světové válce a poté používal G.I. Bill po svém návratu studovat divadlo na Syrakuské univerzitě.

V roce 1953 se setkal s kolegou bojujícím hercem Anne Meara v kanceláři agenta. Anne právě zažila strašlivou interakci s agentem a Jerry ji požádal o kávu. Od té doby byli spolu. Byla irská římská katolička. Byl to východoevropský Žid. Následující rok se vzali.

Na začátku 60. let Stiller a Meara začali vystupovat jako komediální duo kolem nočních klubů v New Yorku. Nakonec přistáli na Přehlídce Eda Sullivana a byli tak velkým hitem, že se objevili desítky.

Stiller a Meara byli poctěni společnou hvězdou na hollywoodském chodníku slávy.

Úspěch : Ti dva spolu pracovali po celá desetiletí, ale také se věnovali svým vlastním sólovým projektům. Oba se objevili v krátkotrvajícím sitcomu The Paul Lynde Show na počátku 70. let, zatímco Stiller se o to pokusil sám v komedii o vdovci a jeho dvou synech Joe and Sons. V roce 1977 se pár pokusil o vlastní show s publikovaným Take Five s Stillerem a Mearou. Na začátku 80. let se oba objevili také na Archie Bunker's Place, spin-off z úspěšné série All in the Family. Také v 80. letech se Jerry objevil v sérii reklamních spotů Capital One Bank, které se proslavily v televizi i v rádiu. Na konci 90. let se Stiller objevil v televizních reklamách Nike jako duch zesnulého trenéra Green Bay Packers Vince Lombardiho.

Dnes je Jerry Stiller nejlépe známý pro hraní otcovských rolí Franka Costanzy v televizních seriálech Seinfeld a Arthur Spooner ve filmu Král královen.

Ve skutečnosti se na Seinfeldu objevil až v páté sezóně, ale dokázal zanechat obrovský dojem. V letech 1993 až 1998 se Jerry objevil v 26 epizodách Seinfelda. Jeho role měla nesmírný kulturní dopad a vytvořila fráze, jako například „Stop Short“ nebo dokonce nový svátek, Festivus.

V letech 1998 až 2007 se Jerry objevil v 195 epizodách Krále královen.

Stiller napsal předmluvu ke knize Festivus: The Holiday for the Rest of Us vydané Allenem Salkinem, vydané 26. října 2005. Stillerovy monografie, Married to Laughter: A Love Story Featuring Anne Meara, vydalo nakladatelství Simon & Schuster.

Osobní život : Jerry a Anne se vzali od roku 1954 do své smrti v roce 2015. Jsou rodiči herce Ben Stiller (s nímž Jerry hrál ve filmech Zoolander, Heavyweights, Hot Pursuit a The Heartbreak Kid) a herečka Amy Stiller.

Jerry Stiller Čistá hodnota

Jerry Stiller

Čistá hodnota: 14 milionů $
Datum narození: 8. června 1927 - 11. května 2020 (92 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,651 m)
Profese: Komik, herec, televizní producent, hlasový herec, autor
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse