Jerry Springer Čistá hodnota

Kolik stojí Jerry Springer?

Čistá hodnota Jerry Springer: 60 milionů $

Plat Jerryho Springera

8 milionů $

Čistá hodnota a plat Jerry Springer: Jerry Springer je anglický americký televizní moderátor, který má čistou hodnotu 60 milionů dolarů. Bezpochyby je Jerry Springer nejvíce uznáván jako hostitel bulvární talk show „The Jerry Springer Show“, která začala jako politický komentářový program v roce 1991, ale v polovině 90. let se zaměřila na bulvární zprávy, aby získala lepší hodnocení.

Časný život: Narodil se Gerald Norman Springer 13. února 1944 v Highgate v Londýně v Anglii. Ve skutečnosti se narodil ve stanici londýnského metra v Highgate, když se lidé skrývali před německým bombardováním během druhé světové války. Jeho rodiče pocházeli z Německa a uprchli před nacisty. Je tragické, že několik členů Jerryho rodiny nakonec zemřelo v koncentračních táborech, včetně jeho babičky z matčiny strany. Jeho rodina emigrovala do New Yorku v lednu 1949 a usadila se v Queensu. Jerry navštěvoval střední školu Forest Hills. Vysokoškolský titul získal na Tulane University, poté v letech 1965 a 1968 na Northwestern University. Zatímco Springer byl vysokoškolským studentem na Tulane University, pracoval pro rozhlasovou stanici WTUL New Orleans FM, univerzitní rozhlasovou stanici.

Kariéra: Po vysoké škole získal Springer práci v právnické firmě v Ohiu. Poté nastartoval kariéru v politice. Chvíli pracoval jako poradce pro kampaň Roberta Kennedyho. Po vraždě Kennedyho pokračoval Jerry v advokacii v Cincinnati, kde byl zvolen do městské rady v roce 1973. Mezitím zahájil vysílání, hlavně jako politický komentátor a moderátor zpráv. Jerry úspěšně kandidoval na 56. starostu města Cincinnati a nakonec sloužil v letech 1977-1978. V roce 1982 kandidoval na guvernéra Ohia, ale nezískal nominaci své strany.

Zatímco byl starostou Cincinnati, uváděl komentáře s názvem „Springerovo memorandum“ na rozhlasové stanici WEBN-FM. Popularita těchto komentářů zahájila Springerovu vysílací kariéru. Pobočka NBC v Cincinnati ve WLWT najala Springera jako politického reportéra. Když Springer přišel na palubu, šlo o nejméně hodnocený zpravodajský program v Cincinnati. O dva roky později byl Springer nejoblíbenější kotvou zpráv ve městě. Po dobu pěti let byl i nadále nejoblíbenější kotvou. Za svou práci získal 10 místních Emmy.

(Foto: Kevin Winter / Getty Images)

30. září 1991 měla premiéru show „Jerry Springer Show“. Přehlídka byla vyvinuta tak, aby připomínala „The Phil Donahue Show“. Přehlídka začala jako politická talk show s hosty, jako jsou Jesse Jackson a Oliver North. Poté, v roce 1994, Springer a jeho nový producent změnili formát přehlídky na lacinější bulvární témata při hledání lepšího hodnocení. Hosté byli obvykle konfrontováni s manželem nebo členem rodiny s přiznáním, které vedlo ke skriptovanému násilí a křiku na jevišti. Tento vzorec fungoval a do roku 1998 „The Jerry Springer Show“ překonal „Oprah Winfrey Show“ v řadě měst.

Springer nahradil Regise Philbina jako hostitele filmu „America's Got Talent“ pro druhou a třetí sezónu populární show. Když odešel, stal se Nick Cannon hostitelem ‚AGT 'na příštích osm sezón.

Springer je výkonným producentem „The Steve Wilkos Show“, kterou pořádá Steve Wilkos, bývalý chicagský policista a dlouholetý šéf bezpečnosti v Springerově talk show. V době psaní tohoto článku se během 13 sezón odehrálo 2 000 epizod seriálu The Steve Wilkos Show.

Springerova talk show je také populární ve Velké Británii, což vedlo vysílací síť ITV k tomu, aby se Springer přiblížil k vyplnění jako co-hostitel pořadu „This Morning with Judy Finnigan“ v březnu 1999. Vyplnil jej znovu v roce 2000. Také vytvořil 12 epizod britské verze jeho show, produkované ITV. Natáčel film „Jerry Springer UK“ ve stejném studiu jako jeho americká show. Springer měl také seriál ITV s názvem „Springer“, který v květnu a červnu 2000 vysílal ve Velké Británii pět epizod. Přehlídku si později převzala britská Chanel 5 a přejmenovala ji na „Late Night with Jerry Springer“. V letech 2000 a 2001 proběhly dvě sezóny celkem 16 epizod.

Springer se také věnoval americkým prezidentským volbám v roce 2016 pro „Good Morning Britain“ ITV.

Poslední nová epizoda seriálu The Jerry Springer Show byla vysílána 26. července 2018. Přehlídka trvala 28 let. Byl nahráván v Chicagu v letech 1991 až 2009 a ve Stamfordu v Connecticutu v letech 2009 až 2018. Opakování začalo okamžitě v síti CW, která si zachovává práva na nové epizody „The Jerry Springer Show“.

9. září 2019 měla premiéru show v soudní síni „Judge Jerry“. To bylo obnoveno pro druhou sezónu na začátku února 2020. „Judge Jerry“ je distribuován NBC Universal a je natáčen ve Stamfordu v Connecticutu.

Osobní život: Springer si vzal Micki Velton v roce 1973 a měl jednu dceru, Katie Springer (narozený 1976). Rozvedli se v roce 1994. Springer má tendenci udržovat svůj osobní život v soukromí.

Je fanouškem New York Yankees a občas navštěvuje jejich domácí zápasy.

Jeho diváci na „The Jerry Springer Show“ během jeho show skandovali „Jerry, Jerry“. Tato praxe pokračovala u „soudce Jerryho“.

V roce 1995 Springer nahrál album „Dr. Talk 'for Fiddle Fish Records, který se většinou skládal z obalů country hudby.

V roce 2006 se Springer objevil na filmu „Dancing with the Stars“. Byl partnerem s Kym Johnsonem na třetí sezóně populární show. Údajně chtěl v pořadu soutěžit, aby se naučil tančit na svatbě své dcery Katie. Byl vyřazen v sedmém týdnu soutěže.

16. května 2008 přednesl Springer přednášku na Northwestern University School of Law. Obdržel potlesk ve stoje asi od poloviny publika a recenze jeho projevu byly obecně pozitivní. Později uvedl, že jeho řeč byla o „etických úsudcích, které musíme všichni činit v jakémkoli podnikání, do kterého se pustíme“.

V roce 2009 Jerry Springer opustil Chicago, kde nahrával svou show od roku 1991, do Stamfordu v Connecticutu.

Springer dojížděl ze svého domova v Sarasotě na Floridě do Connecticutu, aby každé pondělí a úterý natáčel epizody „Soudce Jerryho“. Nahrával také týdenní podcast v jiném studiu v Kentucky. Cestuje po USA na podporu demokratických kandidátů na politické funkce.

Nejdůležitější údaje o platu: Na vrcholu své show činil roční plat Jerryho Springera 8 milionů dolarů.

Nemovitost: Jerry Springer vlastní dům se čtyřmi ložnicemi a pěti koupelnami na Bird Key na Floridě poblíž Sarasoty. Hodnota domu je něco málo přes 2 miliony dolarů.

Jerry Springer Čistá hodnota

Jerry skočí

Čistá hodnota: 60 milionů $
Plat: 8 milionů $
Datum narození: 13. února 1944 (77 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft (1,83 m)
Profese: Moderátor talk show, zpěvák, politik, moderátor, herec, hostitel herní show, filmový producent, osobnost televize, televizní producent, novinář
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Jerryho Springera

  • Jerry Springer Show 3 500 000 $ ročně
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse