Jennifer Williams Čistá hodnota

Kolik stojí Jennifer Williams Worth?

Čistá hodnota Jennifer Williamsové: 25 milionů dolarů

Čistá hodnota Jennifer Williams : Jennifer Williams je americká osobnost televizní reality a realitní makléřka, která má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Jennifer Williams získala toto bohatství prodejem luxusních nemovitostí v New Jersey, založením ženského fitness studia a sňatkem s hráčem NBA, Eric Williams . Ona je pravděpodobně nejlépe známá pro to, že je uvedena na VH1 'Basketball Wives' pro první čtyři sezóny přehlídky.

Časný život: Williams se narodil v South Orange v New Jersey 17. září 1974. Jennifer byla vychována jako jedináček a absolvovala Columbia High School. Poté navštěvovala University of Maryland a vystudovala politologii. Cestovala po světě a v roce 2000 se setkala se svým budoucím manželem hráčem NBA Ericem Williamsem a oba se vzali v roce 2007.

Kariéra: Williams měl v úmyslu stát se právníkem a dokonce se připojil k právnické firmě, než se rozhodla, že kariérní cesta není pro ni. V roce 2005 získala licenci na nemovitosti a prodávala špičkové nemovitosti v oblasti New Jersey. Je majitelkou společnosti Flirty Girl Fitness. Také spustila linku na lesk na rty s názvem Lucid Cosmetics. Williams pokračoval v otevření online módního butiku s názvem Classy Girl Wardrobe.

Jennifer spoluzaložila projekt Save the World, jehož cílem je pomoci v boji proti chorobám a ukončit hlad ve světě, stejně jako zastavit používání fosilních paliv a podpořit přechod na obnovitelné zdroje energie. Williams podporuje mnoho dalších charitativních organizací.

Žila v Bostonu, San Antoniu, Miami Beach a Torontu. Williams je velmi populární a aktivní na sociálních médiích, přičemž její účet Instagram má téměř 1 milion sledujících a více než 650 000 sledujících na Twitteru.

„Basketbalové manželky“: „Basketball Wives“ je televizní seriál reality show, který měl premiéru na VHI v dubnu 2010. Zaznamenává životy skupiny žen, které jsou romanticky spjaty s těmi v profesionálním basketbalovém průmyslu. Jennifer Williamsová hrála hlavní roli v seriálu po dobu prvních čtyř sezón, přičemž její rozvod s Ericem byl hlavní oblouk v první sezóně, spolu s jejím slavným sporem s Evelyn Lozadou. Přehlídku opustila po sezóně čtyři a zaměřila se na rebranding, televizní vystoupení, rozšíření svého podnikání a řešení ztráty své matky na rakovinu v prosinci 2015. Měla stint po boku Karama Browna z filmu „Queer Eye“ The Next: 15 'je improvizovaná show, která odhalila hlavně realitu reality TV. Jennifer hostovala v šesté sezóně filmu „Basketball Wives“, kde si s Evelyn dali za sebou hovězí maso a nalíčili se. Jennifer se tak otevřely dveře k návratu do seriálu jako hlavní člen obsazení. Objevila se v sezóně 7 v roce 2018 a jako hlavní hvězda se objevila v sezóně 8 v roce 2019.

Za basketbalové manželky dostala zaplaceno 300 000 $ za sezónu a dále vydělává dalších 40 000 $ za každou shledanou show.

Osobní život: Jennifer a Eric jsou nyní rozvedení a nedávno hledala 30 milionů dolarů v urovnání z rozvodu. V roce 2010 podali žádost o rozvod a pokojně šli každý svou cestou. Říká se, že odešla s rozvodem za 30 milionů dolarů. Poté, co se prach usadil, začala Jennifer chodit s Cisco Rosado ze společnosti CMG Entertainment. Dvojice spolu chodila až do svého rozchodu v roce 2014. Po dvou předchozích neúspěšných vztazích se Williams setkal s Timem Normanem, hvězdou OWN filmu „Welcome to Sweetie Pie“. Nakonec podala na Tima obvinění z domácího násilí. Pokračoval, aby ji pronásledoval. Případ se dostal k soudu a Tim dostal 150 stop omezující příkaz, který nemůže porušit, nebo bude čelit vězení.

Jennifer Williams Čistá hodnota

Jennifer Williams

Čistá hodnota: 25 milionů $
Datum narození: 17. září 1974 (46 let)
Rod: ženský
Profese: Osobnost televize
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse