Jeff Lewis Čistá hodnota

Kolik stojí Jeff Lewis Worth?

Čistá hodnota Jeffa Lewise: 16 milionů dolarů

Čistá hodnota Jeffa Lewise: Jeff Lewis je americká televizní hvězda reality show, realitní developer a návrhář interiérů s čistým jměním 16 milionů dolarů. Lewis je nejvíce známý jako hvězda seriálu Bravo Flipping Out, který byl poprvé vysílán v roce 2007 a jeho finální epizoda pokračovala v 11 sezónách v listopadu 2018. Po absolvování vysoké školy začal Jeff svou profesionální kariéru v reálném životě nemovitosti a začal kupovat nemovitosti, renovovat je a prodávat za účelem zisku. Jeho podnikání vzkvétalo a následně založil vlastní designérskou firmu Jeff Lewis Design, která vyrábí linku pro bytové vybavení prodávanou na QVC.

Časný život: Jeff Lewis se narodil Jeffrey Thomas Lewis 24. března 1970 v Orange County v Kalifornii. Jeho matka Catherine zemřela na rakovinu, když měl Jeff 18 let, a byl na něj velmi ovlivněn jeho otcem Tomem, kterého popsal jako „velmi pracovitého, velmi chytrého a přizpůsobivého“. Lewis navštěvoval střední školu Mater Dei, kterou ukončil v roce 1988. Vystudoval pre-law a politické vědy, nejprve na University of Southern California, později na Chapman University.

Kariéra: Po absolutoriu v roce 1993 začal Jeff pracovat jako licencovaný prodejce nemovitostí pro realitního makléře a začal obracet domy. V roce 2007 získal vlastní show „Flipping Out“ na kanálu Bravo, která sledovala každodenní aktivity jeho obchodní a designové firmy zaměřené na spekulace s nemovitostmi. Přehlídka odvysílala 108 epizod v průběhu 11 sezón a v roce 2014 získala nominaci na Primetime Emmy za program Vynikající nestrukturovaná realita. V roce 2012 Bravo udělil Lewisovi spin-off „Interiérovou terapii s Jeffem Lewisem“, která probíhala dvě sezóny. Jeff uvedl Jeff Lewis Design v roce 2009 a v následujícím roce ho „House Beautiful“ požádal, aby navrhl časopis „Kitchen of the Year“. Vytvořil také řadu mozaikových dlaždic a dlaždic z přírodního kamene, Jeff Lewis Tile, které se budou prodávat v The Home Depot. V roce 2017 začal Lewis hostovat rozhlasovou show „Jeff Lewis Live“ v rádiu Andy na SiriusXM. Začalo to jako týdenní show, ale později to bylo rozšířeno na čtyři dny v týdnu.

(Foto: Frazer Harrison / Getty Images)

Osobní život: Jeff byl ve vztahu s Gage Edwardem, jeho obchodním manažerem, deset let. 25. října 2016 přivítali dceru Monroe Christine Lewisovou prostřednictvím zástupkyně Alexandry Trentové. Lewis a Edward se rozešli v lednu 2019 a v únoru 2020 Gage podal žalobu, v níž žádal o stejnou sdílenou péči o Monroe a povolení ke změně její jméno pro Monroe Christine Edward Lewis. Také žaloval Jeffa za 125 000 $, což je částka, kterou si podle něj Lewis v roce 2016 půjčil a nikdy mu to nevrátil. Lewis zahájil vztah se Scottem Andersonem v březnu 2019 a v září 2020 oznámil, že již nejsou spolu. V srpnu 2020 podstoupil Lewis operaci krku poté, co mu byla diagnostikována cervikální myelopatie. Jeff žije s obsedantně-kompulzivní poruchou osobnosti od dětství (ačkoli mu byla diagnostikována až ve dvacátých letech) a svůj úspěch připsal svému OCPD, když v časopise „Psychology Today“ řekl: „Můj perfekcionismus odlišuje můj produkt.“

Osobní nemovitosti: V roce 2016 zaplatil Jeff za dům v LA nad Sunset Strip 3,125 milionu $. Není divu, že příští rok nebo dva strávil nesčetné množství peněz rekonstrukcí domu shora dolů. V srpnu 2020 jej uvedl na prodej za 5,8 milionu dolarů. Lewis také vlastní dům na předměstí Sherman Oaks v LA, který koupil od herce Richarda Dreyfussa v roce 2005 za 2 miliony dolarů. Jeff uvedl tento dům na prodej v říjnu 2020 za necelých 5 milionů dolarů a během týdne se prodal za 4,850 milionu dolarů.

Jeff Lewis Čistá hodnota
Čistá hodnota: 16 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse