Jay Cutler Čistá hodnota

Kolik stojí Jay Cutler?

Čistá hodnota Jay Cutlera: 30 milionů dolarů

Jay Cutler plat

22,5 milionu $

Jay Cutler Čistá hodnota a plat: Jay Cutler je americký profesionální fotbalový rozohrávač, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Toto čisté jmění bylo jednou dvojnásobné oproti současné částce, ale věci se změnily poté, co on a Kristin Cavallari v dubnu 2020 oznámili rozchod a čeká na rozvod.

Během své dvanáctileté kariéry v NFL se Cutler etabloval jako nedílná součást týmu Chicago Bears, ačkoli mezi kritiky byl poněkud rozporuplnou postavou. Poté, co původně odešel do důchodu a pracoval jako sportscaster, se Culter vrátil do NFL ještě na jednu sezónu s Miami Dolphins, než ho nakonec v roce 2017 definitivně ukončil poté, co se mu zranění zlepšila.

Časný život: Jay Christopher Cutler se narodil 29. dubna 1983 v Santa Clause v Indianě. Poté, co se Jay zapsal na střední školu v Indianě, se tři roky po sobě stal výchozím rozohrávačem svého školního týmu. Jeho tým si vedl dobře po celý rok a během jeho posledního ročníku prošli celou sezónu bez jediné ztráty. Během tohoto roku také vyhráli státní šampionát 3A.

Během tohoto období také pravidelně hrál jako pojistka, udělal 19 kladkostrojů a prosadil se jako klíčový defenzivní hráč. Kromě svých činů na fotbalovém hřišti Cutler také hrál v basketbalovém týmu a získal vyznamenání, když působil jako shortstop v baseballu. Během svého mládí byl Jay vášnivým fanouškem Chicago Bears - týmu, který ho později podepsal.

Po absolvování střední školy Jay navštěvoval Vanderbilt University v Nashvillu v Tennessee. S 45 starty jako quarterback během své vysokoškolské fotbalové kariéry Culter překonal rekord v quarterbacks v historii školy. On pokračoval ke skóre nejvíce přistání a spěchajících yardů pro každého nováčka v historii školy. Během tohoto období nevynechal ani jednu hru a během svého působení na hřišti neutrpěl žádné zranění.

Jeho poslední sezóna s Vanderbiltem byla jeho nejúspěšnější. Poté, co na svém domácím stadionu nastřílel 42 bodů proti nejlépe postaveným hráčům Florida Gators (nejvíce bodů, které kdy připustili), NFL John Lynch rozběhl se nad tím, čeho se Cutlerovi podařilo dosáhnout, s 'partou budoucích lékařů a právníků.' Během svého působení ve Vanderbiltu Jay také pilně studoval a absolvoval v roce 2005 bakalářský titul v oblasti lidského a organizačního rozvoje.

Kariéra: Jay Cutlerova profesionální kariéra začala v roce 2006 konceptem NFL. Byl fixován jako jeden z nejlepších quarterbacků dostupných během tohoto draftu a byl vybrán jako 11. celkový výběr během prvního kola Denver Broncos. Poté souhlasil se šestiletým kontraktem na 48 milionů dolarů, z toho pouze na bonusech 11 milionů dolarů.

Cutler začínal jako quarterback druhé volby s Broncos, ale jako startér rychle nahradil Jakea Plummera a sezónu zahájil silně 71-yardovým touchdownovým pasem. Po další silné sezóně mnoho pozorovatelů začalo věřit, že Cutler by mohl dosáhnout úrovně quarterbacků jako Peyton Manning a Tom Brady.

Do roku 2009 požádal Cutler Broncos, aby ho vyměnili, a připojil se ke svému oblíbenému dětskému týmu, Chicago Bears. Rychle podepsal dvouletou smlouvu s medvědy v hodnotě 30 milionů dolarů. Jeho první sezóna v Chicagu byla trochu bouřlivá a v roce 2010 utrpěl vážné zranění. Následovala další zranění a výkon medvědů nebyl nikdy úplně přesvědčivý. V roce 2014 však Cutler s týmem podepsal prodloužení smlouvy o sedm let.

V roce 2017 byl Cutler propuštěn medvědy prostřednictvím klauzule o výkupu ve výši 2 milionů dolarů. Ukázalo se, že jeho průměrné výkony a zranění jsou pro Medvědy příliš velké. Krátce nato Jay oznámil, že odchází z fotbalu, aby se stal komentátorem Fox Sports. V srpnu téhož roku však byli Miami Dolphins najednou bez quarterbacka, když se Ryan Tannehill vážně zranil.

Delfíni oslovili Cutlera, který se zoufalým týmem podepsal roční smlouvu na 10 milionů dolarů. Přes otřesy mozku, popraskaná žebra a další obtíže hrál Jay během své poslední sezóny celkem dobře - zvláště když se mu během vítězství proti Patriots podařilo ukrást reflektor Tomu Bradymu. Po skončení sezóny 2017 Cutler definitivně odešel do důchodu.

(Foto: Elsa / Getty Images)

Vztahy: V roce 2010 Jay navázal vztah s Kristin Cavallari, televizní hvězdou reality show, která se proslavila účinkováním v seriálu Laguna Beach: The Real Orange County. O rok později se pár zasnoubil. Později v roce 2011 Jay a Kristin zrušili zasnoubení - jen aby se po několika měsících dali zase dohromady.

Nakonec se vzali v roce 2013. V průběhu jejich vztahu měli spolu tři děti. V roce 2020 pár oznámil, že je v procesu rozvodu. Cavalli vysvětlila, že ona a Cutler se ‚rozrostli '.

Plat a smlouvy: V sezóně 2014--2015 byl Jay Cutler nejlépe placeným rozohrávačem celé ligy s platem 22,5 milionu dolarů. Během svého působení v medvědi Jay Cutler vydělal 54 milionů dolarů na celkových výplatách mezd. Během tohoto období byl jeho tým 12-23 ve hrách, které hrál. Během celé své kariéry v NFL vydělal Jay pouze na platu kolem 120 milionů dolarů.

Nemovitost: V roce 2014 zaplatili Kristin a Jay 4,25 milionu dolarů za sídlo o rozloze 11 000 metrů čtverečních v Lake Forest ve státě Illinois. Tento dům prodali v roce 2017 za 3,6 milionu $, přičemž akceptovali ztrátu téměř 600 000 $. V roce 2012 Cutler a jeho manželka zaplatili 5,3 milionu dolarů za sídlo o rozloze 20 000 čtverečních stop, které se nacházelo na 8,6 akrech v Nashville v Tennessee. Původně uvedli tento dům na prodej v červnu 2019 za 7,9 milionu dolarů. Pár poté snížil cenu na 5,75 milionu dolarů, než v květnu 2020 cenu dále snížil na 4,95 milionu dolarů.

V červenci 2020 se dvojici konečně podařilo tento dům prodat, i když utrpěli další obrovskou ztrátu. Nakonec odešli s pouhými 3,7 miliony dolarů. To je obrovský snížení ceny oproti původní ceně za kótování na 7,9 milionu dolarů v roce 2019. Je však třeba poznamenat, že se již rozpadly, když tyto obchody probíhaly. Vzhledem k blížícímu se rozvodu je pravděpodobné, že se pár jednoduše pokoušel zlikvidovat svá aktiva, aby je bylo možné rozdělit rovnoměrně.

Po prodeji předchozího domu se různí pozorovatelé začali zajímat, kam ten pár půjde. Jejich otázky však byly brzy zodpovězeny později v roce 2018, kdy Cutler a Cavallari koupili v oblasti Nashvillu „hobby farmu“ o rozloze 4,2 mil. Rozešli se nedlouho poté a není jasné, zda někdy měli nebo neměli šanci žít ve svém novém sídle o rozloze 10 000 čtverečních stop společně.

Jay Cutler Čistá hodnota

Jay Cutler

Čistá hodnota: 30 milionů $
Plat: 22,5 milionu $
Datum narození: 29.04.1983 (37 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,91 m)
Profese: Hráč amerického fotbalu, sportovec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Jay Cutler Výdělky

Kliknutím rozbalíte
  • Chicago Bears (2009-10) 22 044 090 $
  • Denver Broncos (2008-09) $ 6,497,500
  • Denver Broncos (2007-08) 8 253 020 $
  • Denver Broncos (2006-07) 1 550 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse