Jason Earles Čistá hodnota

Kolik stojí Jason Earles Worth?

Jason Earles Čistá hodnota: 8 milionů dolarů

Jason Earles Čistá hodnota: Jason Earles je americký herec, který má čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Jason Earles je komik a herec známý především svou rolí Jacksona Stewarta v populární Disney show Hannah Montana. Jeho další pozoruhodná role je jako Sensei Rudy v Kickin It. Jason se narodil v San Diegu v Kalifornii a později se s rodinou přestěhoval do Oregonu. V roce 2000 pak navštěvoval střední školu Glencoe High School a Rock Mountain College. Jeho filmová kariéra začala jeho podivným postavou Briana Millera v seriálu Still Standing, který probíhal v letech 2002-2006. Objevil se také ve filmu Národní poklad a hrál předka postavy Nicholase Cagea. Objevil se také v American Pie: Band Camp jako Ernie Kaplowitz. On také dělal dvě hostující vystoupení na Disney show, Phil of the Future. Dvakrát se také zúčastnil her Disney Channel, přičemž poprvé byl v modrém týmu a podruhé v červeném týmu. On také hostil Disney Channel zpívat mísu-athon. Hostil zejména silvestrovský speciál.

Jeho dosud nejpozoruhodnější rolí je role staršího bratra Miley Stewart (hrála Miley Cyrus ) v show Hannah Montana. Svou roli si udržel po celou dobu show, která trvala od roku 2006 do roku 2011. Bylo mu také 29 let v době, kdy měl hrát 16letou postavu. On také hrál Hunter, v Disney seriálu Aaron Stone. Kromě toho propůjčil svůj hlas postavě Spudniku ve filmu Space Buddies z roku 2009. V současné době pracuje na běžící sérii Kickin It.

Jason Earles Čistá hodnota

Jason Earles

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 26.04.1977 (43 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Herec, komik
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse