Jamie Dornan Čistá hodnota

Kolik stojí Jamie Dornan Worth?

Čistá hodnota Jamieho Dornana: 14 milionů dolarů

Čistá hodnota a plat Jamieho Dornana: Jamie Dornan je irský herec, model a hudebník, který má čistou hodnotu 14 milionů dolarů. Jamie je možná nejlépe známý tím, že hrál roli Christiana Graye ve filmové sérii Fifty Shades of Grey, ačkoli svou kariéru zahájil jako úspěšný mužský model. Poté, co získal uznání za své vystoupení v reklamních kampaních u řady významných značek, byl Jamie jednou zařazen mezi nejoblíbenější mužské modely všech dob.

Svou hereckou kariéru zahájil v roce 2006 významnou rolí v seriálu Once Upon a Time. V příštích několika letech pokračoval v získávání větších a lepších rolí v různých projektech, včetně absurdně ziskové série Fifty Shades. Poté, co se Dornan objevil ve třech filmech Fifty Shades, pokračoval ve filmech jako Anthropoid. Dornan byl nazýván jedním z nejsexi mužů naživu a je také považován za jednoho z největších irských herců moderní doby.

Časný život: Jamie Dornan se narodil v Holywoodu. Ne ... ne že Hollywood. Dornan se narodil v Holywoodu, Severní Irsko, který je v hrabství Down. Ale nebojte se - Jamie dorazil do Hollywoodu v Kalifornii dost brzy. Dornan, vychovávaná po boku dvou starších sester, je sestřenice herečky Greer Garsonové, která byla dvakrát odstraněna. Jamieho matka zemřela na rakovinu, když mu bylo 16.

Navštěvoval Methodist College v Belfastu jako internát. Během těchto let se Jamie připojil k rugbyovému týmu a účastnil se dramatického oddělení. Po absolutoriu Dornan krátce navštěvoval Teesside University, poté odešel a pokračoval v herecké kariéře v Londýně.

Kariéra: Na začátku své kariéry se Jamie připojil ke skupině Sons of Jim a objevil se v reality show s názvem „Model Behavior“. Přehlídka byla modelingová soutěž a Dornan uzavřel smlouvu s Select Model Management, přestože byl ze série vyřazen. Jeho modelingová kariéra začala v roce 2001 a do roku 2003 se věnoval modelování pro značky jako Ambercrombie & Fitch. Jeho úspěšný běh pokračoval a v dalším období pracoval se značkami jako Aquascutum, Hugo Boss a Armani.

Poté, co se stal známým v reklamních kampaních pro Diora Homme a Calvina Kliena, dostal řadu publikací přezdívku „Zlaté torzo“. Následovala řada dalších komerčních rolí se značkami jako Dolce & Gabbana, Zara, Banana Republic, Dior, Calvin Klein a Levi's. Během několika příštích let se stal známým jako jeden z největších mužských modelů v tomto odvětví. Přestože se Jamie ve své kariéře více soustředil na hraní, pokračuje v modelování. V roce 2018 se stal novou tváří řady vůní pro Hugo Boss.

Jamie Dornan poprvé vstoupil do hereckého světa vystoupením v roce 2006 v seriálu „Marie Antoinette“. Následoval filmy jako „Stíny na slunci“ a „Za Rave“. Jamieho skutečný průlom přišel v roce 2011, kdy se připojil k obsazení seriálu ABC Once Upon a Time. Dornan získal proslulou roli Sherriffa Grahama, než se ve finále objevil jako The Huntsman.

Dornan poté ukázal svůj rozsah hraním sériového vraha v irském dramatickém seriálu The Fall. Přehlídka probíhala od roku 2013 do roku 2016 a Dornan za svůj výkon získal řadu ocenění. Během svého působení v seriálu „The Fall“ Jamie také přijal roli ve filmu „Fifty Shades of Grey“. Film měl obrovský úspěch a Dornan si později zopakoval svou roli ve dvou pokračováních filmu Fifty Shades Darker a Fifty Shades Freed. Trilogie „Fifty Shades“ vydělala u pokladny více než 1,3 miliardy dolarů, což z ní činí jednu z komerčně nejúspěšnějších franšíz s hodnocením R všech dob.

V roce 2014 získal Dornan roli Dr. Allana Pascala v „9. životě Louise Draxe“. V roce 2017 se Jamie přidal k obsazení filmu „Moje večeře s Hervem“ po boku Petera Dinklage. V roce 2016 si rezervoval ústřední roli ve filmu Anthropoid.

Padesát odstínů platů: Navzdory monumentálnímu úspěchu původního filmu „Padesát odstínů šedi“ byl Dornan a jeho hvězda Dakota Johnson údajně vyplacena mzda pouhých 250 000 $. Na úkor ohromných výnosů z filmu tento pár očividně znovu vyjednal své smlouvy na šestimístné platy, jakmile byly propuštěny další dva filmy.

V roce 2016 vydala společnost Jamieho Dornana (Where's The Danger Ltd.) zprávu, která podle všeho naznačovala, že herec v tomto roce vydělal na dividendách zhruba 1 184 935 $. To byl zjevně odrazem jeho rostoucí hvězdné síly a jeho znovu sjednaných kontraktů. V roce 2015 bylo oznámeno, že Jamie Dornan vydělá plat 4,5 milionu GBP za svou roli v dalších dvou filmech Padesát odstínů šedi.

Nemovitost: V roce 2018 bylo oznámeno, že Jamie Dornan prodal svůj majetek v Nichols Canyon v Los Angeles za 3,18 milionu dolarů. Dornanova bývalá rezidence se nachází v mekce celebrit v Hollywood Hills a má moderní estetiku s rozlohou 2500 čtverečních stop a 3,5 ložnicemi. Uprostřed sedí prosklené atrium a na dvoře bazén a vířivka.

Dornan původně koupil tento dům 2,5 roku před jeho prodejem a zaplatil za něj 2,85 milionu dolarů. Jamie a jeho žena navíc vlastní dům nedaleko centra Londýna v Cotswalds. Tento dům s 5 ložnicemi koupili v roce 2015 za zhruba 2,3 milionu dolarů a od roku 2020 jej nadále vlastní.

Vztahy: Jamie Dornan je ve vztahu s Amelií Warnerovou od roku 2010. Warner je zpěvačka / herečka a s Dornanem se zasnoubila v roce 2012. Po svatbě v roce 2013 měla dvojice spolu tři děti.

Jamie Dornan Čistá hodnota

Jamie Dornan

Čistá hodnota: 14 milionů $
Datum narození: 1. května 1982 (38 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Zpěvák, model, herec, hudebník
Státní příslušnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse