James Holzhauer se vrací do televize v seriálu The Chase od ABC

Zleva hrají Brad Rutter, James Holzhauer a Ken Jennings v ABCZleva hrají Brad Rutter, James Holzhauer a Ken Jennings ve filmu The Chase od ABC. (Ron Batzdorff/ABC)

Před Jeopardy! tam byl The Chase.

Samozřejmě ne ve velkém schématu věcí, ale v mytologii Jamese Holzhauera.

udělejte si vlastní pizzu las vegas

V roce 2014 Las Vegas sportovní sázkař, který vykvetl do fenoménu známého jako Jeopardy James, vyhrál 58 333 $ na The Chase, remaku Game Show Network populární britské kvízové ​​show. Přichází v plném kruhu jako jedna z hvězd restartu v hlavním vysílacím čase, debutuje ve 21 hodin. Čtvrtek na ABC.kolik vydělá norman reedus za epizodu

Holzhauer se střídá se svým kolegou Jeopardy! legendy Ken Jennings a Brad Rutter každou epizodu jako Chaser, vědomostní mistr, který se snaží zabránit soutěžícím v odchodu s penězi.

V tuhle nabídku práce jsem doufal od té zkušenosti z roku 2014, řekl Holzhauer deníku v listopadu, kdy byla série oznámena. Chaser musí kombinovat dvě mé oblíbené věci: vědomostní chytrost a osobnost profesionální wrestlingové paty.

Zatímco v každé epizodě je pouze jedna ze tří hvězd - Jennings je na prvním místě a Holzhauer si myslel, že se dostane do centra pozornosti příští týden - zbývající dvě jsou pravidelně promítáni o soutěžících v zákulisí Chaser’s Lounge.

Chase je obtížně vysvětlitelná série, ale kombinuje bzučáky Jeopardy! s teatrálností Kdo chce být milionářem? a trochu The Banker z Deal or No Deal.

Také to přidává do Holzhauerovy sbírky přezdívek a pokřtilo ho The High Roller.

kanye west a kim kardashian čisté jmění 2016