Jamové kapely hrnoucí se na Halloween do Las Vegas

Fanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas JournalFanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Fanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Fanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Fanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Hlavní zpěvák Phishe Trey Anastasio vystupuje během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Rozšířená panika slibuje „čerstvé obaly, věci, které jsme nikdy předtím nehráli“ během jejich třínočního stánku v Park Theatre (Andy Tennille). Fanoušci jásají, když Phish předvádí svou první noční píseň během své halloweenské show v MGM Grand Garden Arena v pondělí 31. října 2016 v Las Vegas. Benjamin Hager/Las Vegas Journal Jimmy Herring, kytarista, vlevo, a John Bell, kytarista a zpěvák skupiny Widespread Panic, vystoupí s kapelou na festivalu New Orleans Jazz and Heritage Festival v New Orleans, čtvrtek 4. května 2017. (AP Photo/Gerald Herbert)

Představte si to jako ponoření do oceánu písní s cihlami v kapsách.

Duane Trucks vysvětluje, jaké to bylo hrát dohání hudbu za tři desetiletí.

Před čtyřmi lety začal celoživotní bubeník-byl v tom od svých 3 let-hrát se špičkově testovanou jamovou kapelou Widespread Panic po boku svého tchána, kytaristy Jimmyho Herringa.Devětadvacetiletý Trucks se ponořil do katalogu, který zahrnuje 11 alb z roku 1988.

V jednom bodě zazvonil Herringovi a měl z jeho postupu dobrý pocit.

mona scott-mladá čisté jmění

Zavolal jsem tchánovi a řekl: „Hej, člověče, naučil jsem se asi 65–70 melodií, ve kterých se cítím dobře,“ vzpomíná Trucks. Říkal: „Úžasné, to je asi jeden a půl koncertu, dva koncerty,“ směje se. 'Počkej co? Dobře, takže jsem v polovině, co? “„ Ne. Jste asi ve čtvrtině cesty. “„ Dobře, tohle je vyšší kopec, než jsem si myslel. “

Nákladní vozy od té doby zmenšily tyto výšky a jeho úsilí bude k vidění během halloweenského víkendu, kdy Rozšířená panika se vrací na své druhé po sobě jdoucí třísériové působení v Divadle Park.

Během loňského působení skupina předvedla celkem 61 písní během show, které trvaly téměř čtyři hodiny, aniž by se opakovala melodie.

kolik stojí hank baskett

Halloween je v kapele tradicí, vysvětluje Trucks. Někdy tam bude téma, někdy nebude téma, ale obvykle tam jsou vždy nové obálky, věci, které jsme nikdy předtím nehráli, věci, které jsme hráli jen jednou v jejich více než 30leté historii. Halloween je vždy zábava. Je to práce navíc, ale návratnost je vždy obrovská.

Panika a dýně

Nákladní auta a panická panika nejsou sami. Decamping do Vegas na oslavu Halloweenu se rychle stává každoroční tradicí na scéně jamových kapel obecně.

Letošní slavnosti jsou zatím největší a mají celotýdenní show. Na patách přehlídky Widespread Panic se Phish vrací do scény MGM Grand Garden Arena od halloweenské noci do 3. listopadu.

zak bagans vydání démonického domu

Brooklyn Bowl se také znovu zapojí do akce, s pozdními show po každém phishském koncertu, počínaje Motetem ve středu a poté třínočním stánkem u Disco Biscuits.

Místo bude pokračovat v průběhu dne, s poledním a brunchovým menu s tématem Phish, bowlingovým turnajem 2. listopadu a odpolední show Keller Williams 3. listopadu.

Snažíme se dělat věci, aby to byla festivalová atmosféra, aby to byla scéna, aby se to stalo, říká majitel Brooklyn Bowl Peter Shapiro. Pokud jste fanouškem jamové kapely, můžete mít ve Vegas pořádný týden. Je to opravdu jedinečný běh v této scéně.

Samotné show slibují, že budou stejně jedinečné.

Čerstvé džemy

pouliční psanci velký hlavní čistý majetek

Phishovy halloweenské koncerty jsou náplní legendy jamové scény, kdy si kapela oblékla hudební kostým tím, že během jednoho ze tří setů pokryla celé album jiného aktu.

Jak řekl Trucks, Widespread Panic se také snaží pro tuto příležitost udělat něco jiného.

V loňském roce kapela předvedla set Fear and Loathing in Las Vegas, který zahrnoval některé z oblíbených písní Huntera S. Thompsona.

Skupina stále konceptualizuje, co dělat v tomto kole.

Určitě přemýšlíme, říká Trucks. Obvykle existuje alespoň nějaký náčrt myšlenky, ať už budeme všichni sjednoceni tak, aby naše nastavení pódia a celkové vizuální téma odpovídalo hudebnímu tématu. Někdy to bude zcela oddělené hudební téma od skutečné estetiky.

Je to něco, o čem se někdy mluví měsíce, pokračuje. A někdy je to na poslední chvíli. Pár týdnů předtím, než se rozhodneme: „Ach, co s tím?“ V této kapele je všechno velmi organické. Je to něco jako: ‚Pojďme dělat, co je dobré.‘

A dělat to, co je dobré, je to, co dělá Vegas nejlépe.

Tato komunita miluje průzkum a podněty a je to hudba přátelská k Vegas, říká Shapiro o spojení mezi městem a scénou jam bandu. Šel jsem sem k Mrtvým, léto ‘94, a bylo to happening . Na Stripu byly bubnové kruhy. Světla, barvy - Vegas je cirkus. A tato scéna má ráda cirkusy.

kaštanový 5 Silvestr 2017