Čistá hodnota Jaden Smith

Kolik stojí Jaden Smith Worth?

Čistá hodnota Jaden Smith: 8 milionů dolarů

Čisté jmění a plat Jaden Smith: Jaden Smith je americký herec a zpěvák, který má čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Smith zahájil svou kariéru ve velmi mladém věku a působil v dětských částech naproti svému slavnému otci Will Smithovi Snaha o štěstí , ale díky svému hudebnímu talentu a talentu na mimořádně neobvyklé příspěvky na sociálních médiích se rychle rozrostl do své vlastní značky sólového superhvězdy.

Časný život: Jaden Smith je synem Will Smith a Jada Pinket Smith . Jaden se narodil v Malibu v Kalifornii 8. července 1998. Je starším bratrem zpěvačky Willow Smithové a má dalšího nevlastního sourozence jménem Trey Smith. Navštěvoval New Village Leadership Academy v Calabasasu, poté přešel na domácí vzdělávání, což mu podle jeho slov bránilo v navazování konvenčních přátel. V rozhovorech Smith připisoval tuto izolaci svým vstupem do skateboardingu, koníčku, kterému by se mohl na veřejnosti věnovat často, aniž by byl uznáván jako celebrita.

Herecká kariéra : Jaden debutoval v celovečerním filmu v Snaha o štěstí ve filmu hrál ve filmu syna Williama Smitha. Jaden za tuto roli získal cenu Breakthrough Performance na MTV Movie Awards 2007. Ale o několik let později, on měl jeho první hlavní roli v remaku Karate Kid v roce 2010 spolu se superstar bojových umění Jackie Chan. Poté, o několik let později, si ve filmu z roku 2014 znovu zahrál syna svého otce Po Zemi, sci-fi akční adventura režiséra M. Night Shyamalana. Neuspokojivý výkon pokladny Po Zemi stejně jako poněkud negativní recenze na výkon Jadena ho mohly vést k přestávce v hraní, aby se mohl věnovat hudbě a dalším projektům, ale v roce 2017 se vrátil v původní sérii Netflix The Get Down . Poté, v roce 2018, vzal roli, která upoutala pozornost na jeho časy jako skateboardista v mladistvém dramatu Skate Kitchen. V roce 2019 dokončil práci na dramatu mladých dospělých Život za rok , také hrát Cara Delevingne a Cuba Gooding Jr.

John Sciulli / Getty Images

Hudební kariéra : Jaden zaklepal Justin Bieber v písni „Never Say Never“ a v roce 2012 Smith vydal mixtape s názvem Skvělá kavárna . V roce 2014 vydal navazující mixtape CTV2 a začal pracovat na svém prvním studiovém albu, ale dokončení nahrávky trvalo asi tři roky a v roce 2017 album Kyslík byl vydán. Následující rok vydal Syre: The Electric Album , který přepracoval hudbu ze svého debutového alba ve stylu elektrické kytary ovlivněném Jimi Hendrixem a The Beatles. V létě roku 2019 vydal Smith Ještě pořád, jeho druhé studiové album.

Osobní život: Jaden Smith je již dlouho znám jako idiosynkratická ikona stylu a nakonec ji přeměnil na řadu oblečení nazvanou MSFTSrep. Byl údajně ve vztahu s mladší sestrou Vanessy Hudgensové Stellou. Později vyšly zprávy, že Smith chodil s Kylie Jennerovou. V letech 2012 až 2015 Smith chodil se Sarah Snyderovou, o které se říkalo, že byla inspirací pro mnoho písní Kyslík . Spolu se svými dvěma sourozenci pracoval Jaden jako velvyslanec mládeže v projektu Zambia, který ve spolupráci s Hasbro poskytuje pomoc zambijským dětem osiřelým AIDS. Na přední straně ocenění, jeho hlavní role v Karate Kid získal cenu BET YoungStars Award a nominace na Teen Choice Awards, Kids Choice Awards, MTV Movie Awards a NAACP Image Awards.

Nemovitost : Jaden Smith slavně požádal o emancipaci od svých rodičů ve věku 15 let, s jejich plným souhlasem a s nadějí, že získá svůj vlastní dům od rodinného domu. Ale v rozhovoru s Ellen DeGeneres z roku 2013 po boku jeho otce Willa se Smith zdál nejednoznačný ohledně myšlenky, že se přestěhuje sám:

„To, co lidé nedostanou, je všechno v jeho domě, je zdarma. Takže můžu získat cokoli a všechno v jeho domě, takže tam budu ještě 20, 30 let. [Will Smith] říká, že jakmile budu mít film, který je větší než jeden z jeho filmů, mohu získat svůj vlastní dům. “

Ale v roce 2017 se Jaden i Willow Smith odstěhovali z domu svých rodičů a přestěhovali se do domu za 4 miliony dolarů v Hollywood Hills.

Čistá hodnota Jaden Smith

Jaden Smith

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 8. července 1998 (22 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec, písničkář, tanečník, rapper
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse