Čistá hodnota Jady Pinkett Smithové

Kolik stojí Jada Pinkett Smith?

Čistá hodnota Jady Pinkett Smithové: 50 milionů dolarů

Čisté jmění a plat Jady Pinkett Smithové: Jada Pinkett Smith je americká herečka, producentka, režisérka, zpěvačka, autorka a podnikatelka, která má čistou hodnotu 50 milionů dolarů. I když je třeba poznamenat, že velká část čistého jodova majetku pochází díky jejímu manželství s Willem Smithem, který byl jedním z nejlépe placených herců posledních dvou desetiletí. Jada Pinkett Smith si vydělala své čisté jmění prostřednictvím řady povolání ve filmu, televizi, hudbě, módě a jako spisovatelka dětských knih.

Časný život: Narodila se v Baltimore v Marylandu 18. září 1971 zdravotní sestře Adrienne Bandfield-Jonesové a Rosbol Pinkett Jr., která vedla stavební společnost. Adrienne měla Jadu, když byla ještě na střední škole, a pár se oženil, ale brzy poté opustil Adrienne, aby vychovávala Jadu jen s pomocí své matky, Marion Martin Banfield. Jadaina babička si rychle všimla Jadiny nadání pro předvádění a přihlásila ji na hodiny klavíru a tance. Navštěvovala Baltimore School for the Arts, kde se specializovala na tanec a divadlo. Jada promovala v roce 1989. Zatímco na této škole byla jedním z Jadových spolužáků budoucí rapová hvězda Tupac Shakur. Ti dva se stali celoživotními přáteli až do jeho tragické smrti.

Kariéra: Po přestěhování do Los Angeles na počátku 90. let začala Jada přistávat s řadou malých částí televizních pořadů, jako jsou „True Colors“, „Doogie Howser MD“ a „21 Jump Street“. Brzy získala opakující se roli během 36 epizod sitcomu „Jiný svět“. Její velký filmový zlom nastal v roce 1993 ve společnosti Menace II Society. V roce 1994 účinkovala s Keenen Ivory Wayans ve filmu „A Low Down Dirty Shame“ a její výkon si jí získal velkou pozornost a pozitivní recenze. Téhož roku si zahrála v romantickém dramatu Jason's Lyrics a v roce 1995 hrála trestance v Demon Knight. Roger Ebert ocenil chemii mezi Pinkett Smith a jejím představitelem Allenem Paynem.

Velký průlom Jady nastal v roce 1996, kdy si zahrála s Eddiem Murphym v remaku filmu The Nutty Professor z roku 1996, kde ztvárnila jeho milostný zájem. Za první víkend si film vydělal 25 milionů dolarů, což nakonec přineslo celosvětové více než 274 milionů dolarů, což z něj činí úplný komerční úspěch. Film „The Nutty Professor“ zahájil Jadu, která se nakonec stala velmi úspěšnou a lukrativní kariérou, a to ve filmech jako „Kingdom Come“, portrét ve filmu „Scream 2“ a ve dvou pokračováních mimořádně úspěšné a populární série „The Matrix“. .

V roce 2010 získala cenu „Image Award for Outstanding Actress in a Drama Series“ za film „Hawthorne“, kde hrála jako Christina Hawthorne od roku 2009 do roku 2011. Od roku 2014 hrála jako Fish Mooney v televizním seriálu „Gotham“. Jada Pinkett Smith vyjádřila roli Glorie v animovaném filmu „Madagaskar“. Počínaje rokem 2018 hrála Jada v seriálu Facebook Watch „Red Table Talk“.

Jaký byl plat Jady Pinkett Smithové za epizodu filmu „HawthoRNe“ ? 150 000 $

(Foto Amy Sussman / Getty Images)

Jiné podniky: Pinkett Smith, pod uměleckým jménem Jada Koren, byla také zpěvačkou a skladatelkou metalové skupiny Wicked Wisdom. Vydali debutové album s vlastním názvem v roce 2006. Wicked Wisdom chytil slot jako otvírák hotelu Britney Spears z roku 2004 Onyx Hotel. Otevřeli Spears na osm termínů na jaře 2004, během evropské části turné. Kapela také hrála na Ozzfestu v roce 2005. Ona také vlastní hudební produkční společnost, 100% Women, a oděvní řadu, Maja. V roce 2004 vydala Jada knihu pro děti „Dívky drží tento svět“. Pinkett Smith pracuje také jako mluvčí kosmetické linky Carol's Daughter.

Osobní život: Jada potkala svého budoucího manžela, superstar herce Will Smith , při návštěvě souboru jeho sitcomu z 90. let „The Fresh Prince of Bel-Air“. Jada ucházela o roli přítelkyně jeho postavy Lisy Wilkesové. Role šla místo toho Nia Long, protože Jada byla považována za „příliš krátkou“ na to, aby ji mohla hrát. Will a Jada spolu začali chodit v roce 1995 (poté, co se oddělil od Sheree Fletcherové - Will k tomu zjevně přitahoval Jadu, ale nikdy podle toho nejednal) a vzali se v roce 1997. Dnes mají Will a Jada dvě děti, Jaden Smith a Willow Smith. , z nichž oba vyvinuly úspěšnou kariéru v zábavním průmyslu. Jada je také nevlastní matkou Trey Smith, který je Willovým synem z bývalého manželství.

V červenci 2019 Jada přiznala, že je v romantickém vztahu se zpěvačkou Augustem Alsinou, zatímco ona a Will byli v roce 2016 rozvedeni.

Filantropie: Pinkett Smiths vytvořili v roce 2005 charitativní Will a Jada Smith Family Foundation, která se zaměřuje na podporu mládeže a jejich rodin ve městech. Tato charitativní organizace získala v roce 2006 humanitární cenu Davida Angella. Rodina a nadace v posledních několika letech podporovaly řadu charitativních organizací a charitativních organizací. Přestože Smithové nebyli zapojeni do církve, věnovali 2 000 $ na hollywoodský program vzdělávání a gramotnosti, který je základem scientologie pro domácí vzdělávání.

Nemovitost : V roce 1999 Will a Jada utratili 7,5 milionu dolarů na pořízení ohromujícího pozemku o rozloze 100 akrů v kopcích mezi Malibu a Calabasas v Kalifornii. V příštím roce koupili několik blízkých pozemků, aby spojili 150 akrů souvislé půdy. Objekt má hlavní budovu o rozloze 20 000 metrů čtverečních, několik penzionů, soukromé jezero, jezdecký kruh, jezdecké stezky, stáje, tenisové kurty a mnoho dalšího. Navrhli nemovitost ve stylu Santa Fe poté, co se zamilovali do domu Santa Fe herce Gene Hackmana. Ve skutečnosti najali architekta společnosti Hackman ze Santa Fe pro projekt, jehož zahájení trvalo roky kvůli problémům s životním prostředím a omezením povolení. V roce 2013 tiše uvedli nemovitost na 42 milionů dolarů, nenašli však kupce. Dnes je tato nemovitost sama o sobě pravděpodobně v hodnotě 50–70 milionů $.

V roce 2017 Will a Jada prodali svou 7 akrovou přímořskou směs v Kauai za 12 milionů dolarů. V roce 2015 koupili nemovitost pro více domů za 10 milionů dolarů. V roce 2011 prodali jiný přímořský havajský majetek na 7 akrech za 20 milionů dolarů Ekaterině Rybolovlevové, dceři miliardáře ruského oligarchy Dmitrije Rybolovleva za 20 milionů dolarů.

Vlastní také dům o rozloze 9 000 metrů čtverečních, který se nachází v uzavřené komunitě Hidden Hills v Kalifornii, a lyžařskou chatu o rozloze 9 200 metrů čtverečních v Park City v Utahu.

Čistá hodnota Jady Pinkett Smithové

Jada Pinkett Smith

Čistá hodnota: 50 milionů $
Datum narození: 18. září 1971 (49 let)
Rod: ženský
Výška: 4 ft 11 v (1,52 m)
Profese: Herec, písničkář, autor, obchodník, filmový producent, televizní producent, scenárista, hlasový herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse