Čistá hodnota Jaclyn Smith

Kolik stojí Jaclyn Smith Worth?

Čistá hodnota Jaclyn Smith: 150 milionů $

Čistá hodnota Jaclyn Smith: Jaclyn Smith je americká herečka a podnikatelka, která má čistou hodnotu 150 milionů dolarů. Stala se mezinárodní superhvězdou poté, co hrála v 70. letech show Charlieho andílci, ale od té doby si vytvořila neuvěřitelně lukrativní říši licencí a zboží. Smith v zásadě propagoval koncept celebrit, které vytvářely vlastní řadu produktů. Před revolučním přístupem Jaclyn Smithové k „inkasování“ slávy celebrity obvykle podporovaly stávající produktové řady, místo aby vytvářely vlastní. Pokud jde o její hereckou kariéru, je Jacyln Smith pravděpodobně nejlépe známá pro svou roli v originále Charlieho andílci televizní seriál.

Časný život: Skutečné jméno Jaclyn Smith je Jacquelyn Ellen Smith a narodila se 26. října 1974 v Houstonu v Texasu. Poté, co navštěvovala Trinity University v Texasu, po roce odešla, aby se zapsala na Balanchine School of American Ballet. Brzy následovaly modelingové a komerční role poté, co Jaclyn Smith zjistila, že její vzhled je velmi žádaný.

Kariéra: Smithův velký zlom samozřejmě přišel s vydáním Charlieho úhly v roce 1976. Dostala roli Kelly Garrettové a to, co začalo jako televizní film týdne, se změnilo v jeden z nejznámějších televizních seriálů všech dob. Po třech sezónách byla Jaclyn Smith známá po celém světě a show získala nejvyšší hodnocení. Po celém světě se začaly prodávat různé výrobky, jako jsou balíčky žvýkačky a hračky - často využívající Smithovu podobu. Ze všech „andělů“ byl Smith jedinou postavou, která nebyla nahrazena, dokud seriál neskončil v roce 1981. Nejen to, ale i Jacyln Smith měla ve filmu z roku 2003 portrét. Charlieho andílci: plný plyn.

Během jejího času Charlieho andílci , Smith také vzal roli v různých filmech, jako je Útěk z Bogen County a Nightkill . Rovněž získala nominaci na Zlatý glóbus Charlieho andílci byla zrušena s její rolí v Jacqueline Bouvier Kennedy. Řada dalších filmových rolí následovala během několika příštích let, přičemž jedna z nejpozoruhodnějších byla 1985 Deja vu .

V roce 2000 získala roli v seriálu Okres , objevit se v pořadu na další čtyři roky. Po pětileté nepřítomnosti se vrátila do světa herectví s rolemi v Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti a CSI: Crime Scene Investigation .

Podnikatelské pronásledování: Jaclyn Smith byla v průběhu let aktivní a úspěšnou podnikatelkou, která vydělala na své slávě a významně přispěla ke svému bohatství. Její první vpád do světa podnikání byl v roce 1985, kdy zahájila oděvní linii přes Kmart. Od té doby uvedla na trh různé další produktové řady, většinou prostřednictvím společnosti Kmart. Mezi její produkty patří bytové vybavení, ložní prádlo, koupelnové doplňky a dokonce i paruky.

Údajně generuje více než 100 milionů $ ročně na hrubém obratu prostřednictvím partnerství s Kmart a dalšími maloobchodními prodejnami.

Osobní život: V roce 1968 se Jaclyn Smith provdala za herce kolegy Rogera Davise. O sedm let později manželství skončilo rozvodem. Poté se Smith oženil s Dennisem Coleem, dalším hercem, který se po ní objevil v různých epizodách filmu Charlieho andílci . Pár se oženil v roce 1978, ale vztah nakonec skončil rozvodem znovu v roce 1981. Ten rok se poté provdala za režiséra Tonyho Richmonda. Pár měl spolu dvě děti, než se v roce 1989 rozvedli. V roce 1997 se Jaclyn provdala za chirurga Brada Allena. V roce 2003 byla Jaclyn Smith diagnostikována rakovina prsu. Zotavila se po podstatném boji s nemocí.

Čistá hodnota Jaclyn Smith

Jaclyn Smith

Čistá hodnota: 150 milionů $
Datum narození: 26. října 1945 (75 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Podnikatel, herec, podnikatel, model
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Jaclyn Smithové

  • Charlieho andělé 40 000 $ / týden
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse