Čistá hodnota Ivany Trumpové

Kolik stojí Ivana Trumpová?

Čistá hodnota Ivany Trumpové: 100 milionů dolarů

Čisté jmění Ivana Trump: Ivana Trump je bývalá olympijská atletka, prominentka a módní modelka, která má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Ivana Trumpová je pravděpodobně nejznámější tím, že je vdaná Donald Trump . Vzali se v letech 1977 až 1992 a mají spolu tři děti Donald Trump, Jr. , Ivanka Trumpová a Eric Trump .

Časný život a vztahy: Narodila se Ivana Marie Zelníčková 20. února 1949 v Gottwaldově v Československu (nyní Zlín, Česká republika). Její otec Miloš Zelníček pěstoval její přirozený lyžařský talent a povzbuzoval ji, aby pokračovala ve vzdělávání. Navštěvovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde studovala němčinu a angličtinu a byla v lyžařském týmu. Jako studentka Univerzity Karlovy byla svědkem začátku Pražského jara 1968 i začátku invaze Sovětského svazu do Československa. Ve vzdělávání pokračovala na začátku 70. let a nakonec získala magisterský titul v oboru tělesná výchova.

V roce 1971 se Ivana provdala za rakouského lyžařského instruktora Alfreda Winklmayra. Jeho prostřednictvím získala rakouské občanství a mohla opustit komunistické Československo, aniž by přeběhla, a tak minimalizovala následky svého odchodu na rodinu. V roce 1973 se rozvedla s Winklmayrem a přestěhovala se do Kanady. Její první profesionální angažmá bylo profesionální trénování lyžařských závodníků v kanadském Montréalu. Strávila řadu let jako trenér, než přeřadila rychlost a přešla k modelování. Během 70. let pracovala pro agenturu Audrey Morris, která ji přivedla do New Yorku. Během této doby potkala Donalda Trumpa.

Ivana a Donald se poprvé setkali v roce 1976 a vzali se v roce 1977. Společně se stali prominentními osobnostmi newyorské společnosti v 80. letech. Společně sdílejí tři děti: Donald Trump Jr. (narozen v prosinci 1977), Ivanka Trump (narozen v říjnu 1981) a Eric Trump (narozen v lednu 1984). Ivana také převzala hlavní roli ve společnosti jejího manžela, The Trump Organization, jako viceprezident pro interiérový design. Byla také jmenována prezidentkou Trump Castle Hotel and Casino. V roce 1988 se stala naturalizovanou občankou USA. Pár se nakonec rozvedl v roce 1990.

Od svého vztahu s Donaldem Trumpem má Ivana řadu dalších vztahů. V roce 1995 se provdala za svého třetího manžela Riccarda Mazzucchelliho, ačkoli se brzy poté rozvedli. Poté chodila s Roffredem Gaetanim od roku 1997 až do své smrti v roce 2005. V roce 2008 se Ivana provdala za Rossana Rubicondiho, s nímž se rozvedla v roce 2009, i když v roce 2018 je nadále viděli společně.

Udělte Lamos IV / Getty Images

Vyrovnání rozvodu s Donaldem Trumpem: V průběhu manželství měli Ivana a Donald ČTYŘI předmanželské smlouvy, jak jeho říše rostla. Podle konečné dohody dostala Ivana 25 milionů dolarů v hotovosti plus jejich sídlo v Greenwichi v Connecticutu. Dostala také možnost platby v hotovosti ve výši 22 milionů dolarů za nový dům, pokud byl dům Greenwich prodán před dokončením jejich rozvodu. Nakonec jí byla přidělena roční podpora dítěte ve výši 650 000 USD, dokud všechny tři děti nedosáhly věku 18 let. Po očištění o inflaci měla Ivanova celková platba stejnou částku jako zhruba 100 milionů USD v dnešních dolarech. Donald byl v době rozvodu údajně v hlubokém dluhu a byl nucen zaplatit za urovnání bankovními půjčkami.

Kariéra: Po rozvodu s Donaldem Trumpem v roce 1990 založila Ivana dvě ze svých vlastních společností, Ivana, Inc. a Ivana Haute Couture. Jednalo se zejména o řady oděvů, šperků a kosmetických výrobků prodávaných prostřednictvím televizních nákupních kanálů. V roce 2005 se také podílela na několika neúspěšných realitních projektech, například na plánovaném výškovém bytovém domě Ivana Las Vegas, který nikdy nebyl postaven. V roce 1998 koupila 33% druhého největšího chorvatského deníku.

Ivana má skromnou spisovatelskou kariéru. Napsala knihu pro svépomoc „The Best Is Ye To Come: Coping With Divorce and Enjoying Life Again“ (1995), ve které doporučila rozvedeným „vzít si peněženku do uklízečky“. Vydala také autobiografii s názvem `` Raising Trump`` (2017), která zaznamenává její vlastní dětství a výchovu jejích dětí. Mezi její další aktivity v psaní patří poradenská rubrika pro Globe s názvem „Zeptejte se Ivany“ (1995–2010) a její vlastní časopis o životním stylu „Ivana ve stylu života“, který byl spuštěn v únoru 1999. Kromě toho se věnovala také před kamerou práce. Byla předmětem vlastního speciálu Životní síťová biografie „Intimní portrét: Ivana Trumpová“ (2001), stejně jako moderátorky svého vlastního speciálního televizního speciálu „Ivana Mladý muž“ (2006) na Oxygen Channel.

Čistá hodnota Ivany Trumpové

Ivana Trumpová

Čistá hodnota: 100 milionů $
Datum narození: 20. února 1949 (72 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 11 v (1,82 m)
Profese: Návrhář, modelka, prominent, herec, sportovec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse