Idris Elba Net Worth

Kolik stojí Idris Elba Worth?

Čistá hodnota Idris Elba: 30 milionů $

Čistá hodnota a plat Idris Elba: Idris Elba je britský herec, producent, zpěvák, rapper a DJ, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. V průběhu své kariéry se Idris Elba objevil v řadě televizních seriálů, filmů a divadelních inscenací. Kromě toho je zavedeným hlasovým hercem a režisérem. Idris Elba v průběhu let získal mnoho ocenění a byl nominován na nespočet dalších.

Je také jedním z nejvýnosnějších her ve světě zábavy, protože jeho filmy od roku 2019 kumulativně vygenerovaly téměř 10 miliard dolarů (3,9 miliardy dolarů pochází pouze ze Spojených států). Idris Elba je často zmiňován různými publikacemi ve svých seznamech nejkrásnějších lidí na světě a získal místo na Čas seznam 100 nejvlivnějších lidí na světě.

Časný život: Idrissa Akuna Elba 6. září 1972 v Hackney v Londýně rodičům dědictví Sierra Leonean a Ghana. Idris se brzy začala zajímat o herectví v mladém věku a zároveň si pěstovala vášeň pro hudbu. Nakonec založil vlastní DJ podnikání. Navštěvoval National Youth Music Theatre, zpočátku se věnoval hudební kariéře, než začal konkurz na herecké role ve svých 20 letech.

Herecká kariéra: Idris Elba zahájil svou hereckou kariéru v roce 1994 rolí v britských televizních seriálech jako Crimewatch, Bramwell, Absolutely Fabulous, The Bill, a Rodinné záležitosti . Poté, co se objevil v Ultrafialový a Dangerfield , Elba se rozhodla přestěhovat do New Yorku.

Poté, co ve Spojených státech, se usadil s divadelní roli v inscenaci Troilus a Cressida . Dále přišla vedlejší role v pořadu Zákon a pořádek než Elba přistál v jedné ze svých nejznámějších rolí Drát . Role Russella „Stringera“ Bell od roku 2002 do roku 2004 z něj udělala ve Spojených státech známou postavu.

Po návratu ke svým kořenům Drát , Elba převzala hlavní roli ve filmu Někdy v dubnu , film o rwandské genocidě. Poté si zarezervoval roli v Dámská detektivní agentura č. 1 , který byl natočen v Botswaně. V roce 2009 získal opakující se roli v Kancelář v oblouku šesti epizod, později se objeví také ve finále sezóny. Také v roce 2009 si rezervoval hlavní roli v Luther, psychologická krimi. Později získal Zlatý glóbus za svou práci v pořadu. V roce 2010 se v něm objevil Idris Elba Velký C. . Elba si poté rezervovala hlavní roli Charlieho v komediálním seriálu Netflix Zvedni Charlie , ačkoli to bylo zrušeno po jediné sezóně.

Mimo televizi má Idris na své jméno dlouhý seznam filmových titulků. Jedna z jeho prvních hlavních rolí byla v roce 2007 Daddy's Little Girls, romantická komedie. Další role ve filmech jako o 28 dní později a Tyto Vánoce později následoval ten rok. V roce 2008 se Idris objevil v Plesová noc a Guy Ritchie RocknRolla . V roce 2009 se v něm objevil Idris Elba Nenarozený a masivně úspěšný Posedlý. Si zahrála po boku Beyonce, Posedlý jen za svůj zahajovací víkend dokázal vydělat 29 milionů dolarů a později u pokladny vygeneroval více než 73 milionů dolarů.

(Foto: Stuart C. Wilson / Getty Images)

Idris Elba je také známý tím, že hraje jako vojenské postavy v akčních filmech, například v roce 2010 Dědictví a Poražení . Kromě toho si Elba získala další uznání za roli Heimdall v Thor filmy a další filmy v Marvel Cinematic Universe. Jiné pozoruhodné role přišly s filmy jako např Ghost Rider: Spirit of Vengeance , Prometheus, Pacific Rim, No Good Deed, Beasts of No Nation, Star Trek Beyond, The Dark Tower, Molly's Game, a Kočky .

Idris Elba má také mnoho hlasových her. Rok 2016 byl pro Elbu přelomovým rokem, pokud jde o dabing, protože získal několik hlavních rolí. Ten rok, on vyjádřil charakter Chief Bogo dovnitř Zootopie , Šér Chán dovnitř Kniha Džunglí a dovnitř Mořského lva Fluke Hledá se Dory .

Hudební kariéra: Ačkoli se herectví pro Idrise Elbu rozhodně stalo prioritou, pokračuje v kariéře v hudbě. Idris Elba čerpá ze svých raných zkušeností a má DJd na různých akcích, včetně významných celebritních večírků. Idris Elba byl navíc DJem série BET Rostoucí ikony . V roce 2006 vydal čtyřstopé EP a v roce 2009 vydal šestistopé EP, které obsahovalo singl „Please Be True“. Jako producent Idris Elba spolupracoval s umělci jako Jay-Z, K. Michelle, Mr. Hudson a dalšími. V roce 2018 zahájil vlastní hudební label s názvem 7Wallace.

Jako rapper a hudebník Idris Elba spolupracoval s umělci jako Jay-Z, Pharoahe Monch, Phyno, Loose Tapestries, Skepta, D'banj, Madonna, Macklemore & Ryan Lewis, Wiley, Taylor Swift a Jay Robinson. Elba se často objevuje ve videoklipech pro jiné umělce a někdy je také režíruje.

V roce 2017 Idris Elba údajně ‚rozzuřil 'své sousedy poté, co do svého domu Hackney s 2,5 miliony liber přidal rozsáhlé sklepní studio. V té době plánoval Elba otevřít studio na 15 hodin denně, což mu umožnilo pracovat s řadou umělců. Sousedé si stěžovali, protože předchozí majitel byl pozoruhodně tišší než Elba.

Vztahy: V roce 1999 se Elba oženil se svou první manželkou Hanne 'Kim' Nørgaardovou. Do roku 2003 manželství skončilo rozvodem, ačkoli pár měl během jejich vztahu spolu jedno dítě. Ve vztahu s přítelkyní jménem Naiyana Garth měla Elba další dítě. V roce 2019 se oženil se Somali-Kanaďankou Sabrinou Dhowre.

Idris Elba Net Worth

Idris Elba |

Čistá hodnota: 30 milionů $
Datum narození: 6.9.1972 (48 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,898 m)
Profese: Herec, televizní producent, zpěvák, rapper, diskžokej, filmový producent
Státní příslušnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse