Icebar se otevře v Linq na Las Vegas Strip v listopadu

Icebar v The Linq Promenade bude zahrnovat mražené mojito a frosé podávané ve sklenicích z ...Icebar v The Linq Promenade bude zahrnovat mražené mojito a frosé podávané ve sklenicích vyrobených z ledu. (Icebar)

Právě včas za opravdu bouřlivého počasí oznámil Noel Bowman z Minus5 Ice Experience na The Linq Promenade nový koncept - Icebar. Na odpočinek si ale budete muset počkat do listopadu.

Středobodem Icebaru bude 32stupňový prostor o rozloze 1200 čtverečních stop s více než 100 tunami ručně vyřezávaného ledu včetně pohlcujících soch a parků a kabátů z umělé kožešiny, které hosty zahřejí. K dispozici bude také mapování projekcí na vysoké úrovni, teplý prostor s barem a vstupní halou a terasa s výhledem na fontánu Promenade. Nabídka koktejlů bude zahrnovat mražené mojito a frosé podávané ve sklenicích vyrobených z ledu. Ale také to bude místo vhodné pro rodiny s mocktaily, jako je Jack Frost a Yeti.

Icebar bude v prostoru dříve obsazeném košíčky Sprinkles. Minus5 Ice Experience má pobočky v Mandalay Bay a The Venetian.