Pořad „Miluji 90. léta“ uzavírá produkci Las Vegas Strip

Salt-N-Pepa a Spinderella vystupují na premiéře I Love the 90s-The Vegas Show v Paris Las Vegas 25. října 2018 v Las Vegas. (Denise Truscello/WireImage)Salt-N-Pepa a Spinderella vystupují na premiéře I Love the 90s-The Vegas Show v Paris Las Vegas 25. října 2018 v Las Vegas. (Denise Truscello/WireImage)

Taneční parket se uvolnil na I Love the 90s - The Las Vegas Show, která dnes oznámila, že se zavírá v Pařížském divadle. Produkce, vedená koproducenty a hitmakery a video trailblazery té doby Salt-N-Pepa, je čtvrtým pořadem, který se v divadle za rok uzavře.

kolik vydělává soudce matematika za rok

I tak, koproducent Seth Yudo F UD Factory pokračuje ve financování, aby show zůstala na pódiu. V e-mailu zaslaném jeho společností tanečnímu souboru show Yudof řekl, že pokračuje ve shromažďování financí a investorů, aby show vrátil na pódium. Yudof říká, že se jeho společnost pokusila překonat nespecifikované spory se svými minulými investičními partnery.

Ve prohlášení vydaném ve čtvrtek odpoledne Caesars Entertainment President of Entertainment Jason Gastwirth řekli: Zavázali jsme se zavádět inovativní produkce a ukazovat koncepty, které se našim hostům líbí, ale realita je taková, že některé show fungují a některé nejsou založeny na různých důvodech. Plánujeme pokračovat v této skvělé tradici přinášení čerstvé a nové zábavy do Las Vegas.Produkce původně ztmavla od 6. do 17. prosince, a to kvůli přestávce na program kvůli vyčerpávajícímu turné Salt-N-Pepa (termín používaný v oficiálním prohlášení přehlídky) na podporu Ushera. Přehlídka měla naplánované datum návratu na 17. ledna, ale všechna data byla vyjmuta z plánu.

Přehlídka oznámila, že se vrátí 17. ledna. Svou premiéru oslavila 25. října spolu s Cheryl Salt James a Sandra Pepa Denton a pomocník DJ Spinderella , přehlídka točila takové špičkové retro umělce jako En Vogue, Mark McGrath z Sugar Ray, All-4-One, Rob Base a Kid-N-Play.

Miluji devadesátá léta, která byla velmi zábavná a běžně měla diváky vzhůru a tancovala, a získávala mnohem silnější podporu z úst do úst než kasovní úspěch. Účinné uvádění na trh rotující řady s příchutí 90. let je nejvyšší prioritou, pokud a když se show vrátí.

Pařížské divadlo se svou rozsáhlou kapacitou 1 200 míst a poměrně drahými výrobními náklady zažilo od ledna 2018 zhasnutí kvarteta ambiciózních pořadů: Circus 1903, Inferno, Marilyn-The New Musical, všechny předcházely I Love the 90s through the východy. Nicméně, producent Marilyn Tegan Summer důsledně tvrdil, že se jeho show vrátí do Stripu po několika zpožděních.

Představitelé společnosti Caesars Entertainment dosud nezveřejnili, co se přesune do Pařížského divadla, které bylo také domovem finálového běhu Jersey Boys, který byl uzavřen v září 2016.

Salt-N-Pepa mají ještě letos vystoupit na pódium. Jsou v řadě aktů v Prohlídka MixTape , velmi očekávané hvězdné turné po 80. a 90. letech, kde bude hrát celá řada Nové děti v bloku a představovat Debbie Gibson spolu s Tiffany a Naughty od přírody.

Prohlídka 53 měst se otevírá 2. května a zastaví se v Mandalay Bay Events Center 25. května. Salt-N-Pepa, jejíž název je uveden v produkčním titulu I Love The 90s, bude cestovat do poloviny července. Mezitím je osud I Love The 90s v Las Vegas otevřený. Jak řekl Yudof svému týmu ve svém e-mailu, opravdu doufáme, že přineseme dobré zprávy a budeme moci s vámi všemi velmi brzy znovu spolupracovat.