Hugh Grant Čistá hodnota

Kolik stojí Hugh Grant Worth?

Hugh Grant Čistá hodnota: 150 milionů $

Čisté jmění a plat Hugha Granta: Hugh Grant je britský herec a producent, který má čistou hodnotu 150 milionů dolarů. V 90. letech byl jednou z nejpopulárnějších filmových hvězd a dodnes si užívá úspěšné kariéry. V době psaní tohoto článku vygenerovaly filmy vedené Hughem Grantem celosvětově více než 3 miliardy dolarů. On je známý pro jeho výkony v mnoha filmech, ve kterých často zobrazuje jak beznadějného romantika, tak povrchního, ale tak přitažlivého blbec.

Časný život : Hugh Grant se narodil v Londýně 9. září 1960. Grant vystudoval New College v Oxfordu, kde studoval anglickou literaturu, a choval se čistě pro potěšení. Nikdy ho nenapadlo, že by měl kariéru v zábavním průmyslu. Grant však brzy účinkoval v putovní inscenaci „Večer tříkrálový“ a začal se účastnit Dramatické společnosti na Oxfordské univerzitě.

Než se Grant stal slavným, vyzkoušel si různé povolání, například psaní recenzí knih, psaní rozhlasových reklam a doučování. Nakonec se Grant vrátil k herectví a účinkoval v mnoha hrách v Anglii. Na konci 80. a na počátku 90. let byla Grantovi nabídnuta role v menších filmech, jako je „Bitter Moon“ režiséra Romana Polanského, a intelektuálních filmů jako „The Remains of the Day“.

Úspěch : Jeho velká útěková role, díky které se stal obrovskou hvězdou, přišla ve filmu „Čtyři svatby a pohřeb“. Jednalo se o britský film s nejvyššími tržbami v té době a Grant za svou roli získal Zlatý glóbus. Grant pokračoval v natáčení filmů jako „Mickey Blue Eyes“, „Deník Bridget Jonesové“, „Láska skutečně“, „Notting Hill“ a mnoho dalších. Kritici často chválí Grantovy výkony, nicméně je někdy považován za univerzálního ve své kariéře a neustále se obrací ke stejným vtipům.

Osobní život : Hugh byl během svého života spojován s řadou krásných žen, zejména s Elizabeth Hurley. Grant a Hurley strávili spolu 13 let, než se rozešli v roce 2000. Hugh má dceru a syna se ženou jménem Tinglan Hong. Hugh má tři děti se švédskou televizní producentkou Annou Ebersteinovou. Od tohoto psaní má celkem pět dětí. Hugh a Anna to učinili oficiální svatbou v květnu 2018.

Pozoruhodné platy : Hugh vydělal 100 000 $ za svou roli v roce 1994 ve filmu „Čtyři svatby a pohřeb“, který zahájil jeho kariéru. Na konci 90. let velil 7–10 milionů $ za film. Za „Oznámení o dvou týdnech“ z roku 2002 vydělal 12,5 milionu dolarů. Hugh dnes obvykle vydělává 10 milionů dolarů za hlavní roli, nebo 5 milionů za menší vedlejší roli.

Nemovitost : V průběhu let Hugh vyvinul velké portfolio nemovitostí, které občas čítalo desítky domů. V roce 2000 utratil 3 miliony dolarů za sídlo v bohaté londýnské čtvrti Chelsea. V roce 2011 utratil 3 miliony dolarů v nedalekém sídle pro svou bývalou přítelkyni Tinglan Hong a jejich dvě děti.

V roce 2006 utratil 20 milionů dolarů za sídlo se šesti ložnicemi na náměstí Chelsea Square. O tři roky později tento dům prodal za 32 milionů dolarů.

V roce 2016 Hugh koupil dům pro sebe a Annu Ebersteinovou za 13 milionů dolarů. Vlastní také 700 000 $ rekreační nemovitost v její domovské zemi Švédsku.

V roce 2019 strávil manželský pár 23 milionů dolarů v domě v Chelsea. Stále vlastní dům, který byl zakoupen v roce 2016. Údajně si ho pronajali za 10 000 $ měsíčně.

Hugh Grant Čistá hodnota

Hugh Grant

Čistá hodnota: 150 milionů $
Datum narození: 9.9.1960 (60 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,8 m)
Profese: Herec, filmový producent, hlasový herec
Národnost: Spojené království

Výdělky Hugha Granta

Kliknutím rozbalíte
  • Dva týdny oznámení 12 500 000 $
  • Mickey Blue Eyes 7 500 000 $
  • Notting Hill 7 500 000 $
  • Čtyři svatby a jeden pohřeb 100 000 dolarů
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse