Hot-selling Cirque by měl mít všechny show znovu otevřené do října

Scéna ze show Cirque du SoleilScéna z Cirque du Soleil show 'O' v Bellagio. (Cirque du Soleil) Scéna z Cirque du Soleil show 'O' v Bellagio. (Cirque du Soleil) Scéna z Cirque du Soleil show 'O' v Bellagio. (Cirque du Soleil) Scéna z pořadu Cirque du Soleil „Mystere“ na Ostrově pokladů. (Cirque du Soleil) Scéna z pořadu Cirque du Soleil 'Mystere' na Ostrově pokladů. (Cirque du Soleil) Scéna z pořadu Cirque du Soleil „Mystere“ na Ostrově pokladů. (Cirque du Soleil)

Cirque du Soleil byla tak dlouho temná, že jsme ztratili ze zřetele, jak rychle se společnost může pohybovat.

Mluvíme o zrychleném prodeji lístků společnosti, přinejmenším ve vysoce žádaném postpandemickém klimatu. A také rychlejší než očekávaný návrat společnosti na pódium pro Love, Michael Jackson One a Ka.

O a Mystere, první dvě přehlídky Cirque, které se po COVID-19 vrátí, prodávají své produkty zhruba dvakrát rychleji než před vypnutím. A Blue Man Group, kterou Cirque vlastní, v tom klipu také prodává.Co to znamená, že pokud by se prodával běžný den na 'O' nebo 'Mystere', jen pro diskusi, 500 lístků denně, nyní prodáváme 1 000 lístků denně, řekl v rozhovoru generální ředitel Cirque Daniel Lamarre minulý týden. Do této skupiny bych zařadil Blue Man Group.

penn a teller se nemají rádi

Podle aktualizovaných údajů společnosti Ticketmaster se O at Bellagio od 1. července prodává od 80 do 100 procent po většinu července. Tato show je nejprodávanější ze všech produkcí Cirque Vegas a během celé doby před COVID-19 byla trvale v rozmezí 90 procent.

Otevření 28. června Mystere na Treasure Island také vykazuje silné tržby mezi 70 a 80 procenty, a to až do první poloviny července. Před COVID-19 se nejdelší Cirque show na Stripu pohybovala kolem 60 procent prodaných na show a byla běžně zlevněna, aby dosáhla tohoto čísla.

Lamarre také řekl, že očekává zrychlený návrat Lásky u Mirage a Michaela Jacksona v Mandalay Bay.

Muzeum voskových figurín madame tussauds las vegas

Chystáme se znovu otevřít show pravděpodobně rychlejším tempem, než jsme původně mysleli, řekl Lamarre. Myslím, že MJ a „Love“ otevřeme dříve než později a „Ka“ někdy na podzim.

Lamarre řekl, aby hledal MJ a Love téměř ve stejnou dobu v srpnu. Cirque by se pak podařilo do září přivést zpět na Strip čtyři show. Kais předběžně na cestě k návratu v říjnu.

Asi 1370 zaměstnanců Cirque v Las Vegas přišlo o práci, když společnost v březnu 2020 zavřela celé své 44-show impérium. Asi 120 jich bylo trvale propuštěno, když se Zumanity po 17letém běhu v New Yorku-New Yorku zavřelo.

Na otázku, kolik zbývajících zaměstnanců Cirque se vrátí, Lamarre řekl, řekl bych, že většina z nich ... Myslím, že bychom měli být do konce roku docela blízko tomu, kde jsme byli.

Plánuje opětovné získání 95% zaměstnanců

Lamarre dále říká, že společnost je připravena znovu spojit 95 procent z 3 500 zaměstnanců, kteří byli během COVID propuštěni, včetně těch, kteří se zúčastnili 44 mezinárodních turné společnosti. Obnovení komunity Vegas bylo poměrně bezproblémové, když vezmete v úvahu rovnováhu umělců Cirque, kteří vystupovali po celém světě.

Umělci jsou v lepší kondici, než jsme očekávali, což je skvělé, že můžeme vrátit kvalitu show na úroveň, na jaké byli, řekl Lamarre. Udržovali jsme oficiální spojení s našimi umělci z Las Vegas, protože jsme správně věřili, že Vegas bude prvním trhem, který se otevře, protože tam žijí všichni umělci. Co je ale překvapivé, zjistili jsme, že 95 procent našich mezinárodních zaměstnanců bylo ochotných se vrátit.

Lamarre pokračoval, To nám pomáhá učinit rychlejší rozhodnutí začít znovu otevírat také naše turné.

jaké je čisté jmění lil wayne

Cirque je ve Velké Británii opět v provozu v lednu, kdy znovu otevře Luzii v Royal Albert Hall v Londýně.

Lamarre také řekl provozní ředitel MGM Resorts International Corey Sanders se připojil k představenstvu Cirque a zakročil pro odchod z MGM Resorts, prezidenta zábavy a sportu George Kliavkoff . Bývalý předseda MGM Resorts Jim Murren zůstává jedním ze dvou předsedů Cirque spolu s Gabrielem de Albou z investičního týmu The Catalyst Capital Group.

Věděl jsem Coreyho navždy a Jima znám navždy, řekl Lamarre. Víte, na těchto setkáních se členové rady ptají na situaci ve Vegas a já bych mohl poskytnout svoji verzi, ale mohu se také obrátit na Coreyho a říci: Corey, co si myslíš? protože má také velmi silný pohled na trh.

Návrat O je zachycen pro dokument od společnosti MGM Studios, která kontroluje produkci, úpravy, distribuci a zasílání zpráv o projektu. Vystoupí Lamarre. Jinak říká: Je toho velmi málo, co mohu říct, než právě natáčíme, a čekáme, až se k nám MGM Studios vrátí a řekne nám, kdo budou kupující.

O takový projekt by měl být celosvětový zájem, vzhledem k obrodě společnosti po pandemii, počínaje její vodní podívanou na Stripu.

nejlepší restaurace v las vegas strip 2014

Myslím, že tento dokument by měl mít mezinárodní přitažlivost, řekl Lamarre. To by mělo zajímat streamery a vysílací společnosti po celém světě. Sám Lamarre plánuje strávit dva týdny v Las Vegas, což během svého 25letého působení ve společnosti Cirque nikdy neudělal, což povede k opětovnému otevření Mystere a O.

Miluji to, řekl Lamarre. Budeš mě unavovat, ale chci žít ten příběh, zkoušky, bzučení města. Nemůžu se dočkat, až tam budu.