Zde je to, co potřebujete vědět o vepřové panence Hash House A Go Go

Pohled na přední vchod je zobrazen na místě Henderson Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal)Pohled na přední vchod je zobrazen na místě Henderson Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Pohled na stánek s dekorem na farmě je zobrazen v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Zaměstnanci Hash House A Go Go, Nikolas Caldera, vlevo, Karlena Dasalla a Jasmin Davila, čekají na pozdrav zákazníkům během jejich směny v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. ( Donavon Lockett/Las VegasJournal) V pátek 5. června 2015 je v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu vyvěšena plaketa s oceněním. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Uvnitř je zobrazen dekor s tematikou farmy, který vítá patrony na cestě ke svým stolům v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Pamětní zeď minulých slavných zákazníků je uvedena v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Zákazníci jsou ukázáni sedět u velkého stolu, uvnitř Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Výzdoba s motivem farmy je zobrazena uvnitř umístění Henderson v Hash House A Go Go, zatímco obsluha kráčí směrem do kuchyně pro nové objednávky na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Dekor s motivem farmy je zobrazen visící na zdi v Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Pohled na přední vchod je zobrazen na místě Henderson Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Pohled na přední vchod je zobrazen na místě Henderson Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Logo Hash House A Go Go je zobrazeno na předních dveřích v místě restaurace Henderson na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Pohled na přední vchod je zobrazen na místě Henderson Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Interiér Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Interiér Hash House A Go Go na 555 N. Stephanie St. v Hendersonu v pátek 5. června 2015. (Donavon Lockett/Las VegasJournal) Zdvořilost (Hash House a Go Go/Facebook)

Věci, které dělám pro své čtenáře.

barbara shark tank čistá hodnota 2017

Už je to pár let, co jsem večeřel v Hash House A Go Go, a za tu dobu se malá skupina restaurací rozjela a ubývala a zase voskovala. Přes to všechno stála v kulinářské konverzaci, která se kolem mě unášela, jak velké byly porce, což se bralo jak pozitivně, tak negativně, v závislosti na člověku a jeho náladě.

Obvykle jsem odpověděl, že jsem si myslel, že je to většinou optický klam, že talíře jsou dimenzovány a tvarovány tak, aby části vypadaly větší, než byly, což je efekt podpořený nadměrnými ozdobami, jako je rozmarýnový treelet, který zdobí většinu talířů.A pak jsem šel na nové místo Henderson na ulici Stephanie poblíž nákupního centra Galleria v Sunsetu, a protože smažená vepřová panenka je jednou z nejčastějších žádostí o přejití mého stolu, objednal jsem si Vepřový Benny (15,99 $). A svatý moley, nebo mama mia, nebo oy vey nebo cokoli, co říkají v Iowě, je základem pro pokroucené farmářské jídlo skupiny.

Když to server přede mnou spustil, cítil jsem, jak se mi vytřásly oči. Musela to být celá vepřová panenka, která zabírala téměř každý centimetr talíře, který jsem měřil na 16 1/2 palce dlouhý.

Znovu jsem si docela jistý, že to byla celá vepřová panenka (která má v průměru průměr asi půl kila, půl kila), naklepaná, dokud nebyla poměrně tenká, obalovaná a smažená, dokud nebyla pěkně opečená po okrajích.

Ale počkejte - bylo toho mnohem víc. Začalo to obrovskou hromadou rozdrcených brambor od HHAGG, na které se dala štípaná sušenka, na které byl čerstvý špenát a pár plátků rajčat, a pak vepřové maso. Nahoře bylo několik míchaných vajec, na které byla přelita smetanovou omáčkou (náš server se ujistil, že jsem nečekal Holandsko, ale s tímto jídlem to bylo mnohem lepší), posypané cibulkami a rajčaty a nevím, co ještě.

Snědl jsem možná třetinu, vzal ji domů a dva z nás rozdělili zbytek. Opravdu to stačí pro tři lidi.

Ne všechna jídla v restauraci jsou tak bunyaneská. Míchání se sušenými rajčaty, bazalkou a kozím sýrem (10,99 $) bylo přiměřenější a velmi dobré, žvýkací, koncentrovaná rajčata a zemitý kozí sýr si pěkně hrály s vejci. Ten přišel také se sušenkou, podávaný s domácím jahodovým džemem, který chutnal po jaru.

Milovali jsme atmosféru místa, která s vtipem a rozmarem pokračuje ve farmářském/průmyslovém cítění skupiny. A jídlo nám rozhodně chutnalo.

Ale zdá se, že vepřové maso by mělo přijít s varováním generálního chirurga.

Hash House A Go Go

555 N. Stephanie St. (a další čtyři místa v údolí); 702-898-4646

Esence: Skvělá atmosféra, služby a jídlo - a ano, obrovské porce.