Harry Styles Čistá hodnota

Kolik stojí Harry Styles?

Čistá hodnota Harryho Stylese: 80 milionů $

Čistá hodnota Harryho Stylese: Harry Styles je anglický zpěvák, skladatel a herec, který má čistou hodnotu 80 milionů dolarů. Poprvé se proslavil jako součást boybandu One Direction a po rozpuštění skupiny si užil úspěšnou sólovou kariéru.

Časný život: Harry Edward Styles se narodil 1. února 1994 v Redditch ve Worcestershire v Anglii a vyrůstal v Holmes Chapel v Chesire. Má starší sestru Gemmu. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo sedm. Navštěvoval Holms Chapel Comprehensive School, kde byl vedoucím zpěvákem kapely White Eskimo a vyhrál místní bitvu v soutěži kapel.

Rise to Fame - X Factor a One Direction: V roce 2010 se Styles ucházel o návrh sedmé sezóny britské pěvecké soutěžní show „The X Factor“ na návrh své matky. Zpočátku se v pořadu objevil na sólovém závodníkovi, nepodařilo se mu zapůsobit na soudce a nevybral si kategorii „Boys“. Byl seskupen s dalšími čtyřmi sólovými soutěžícími z jeho věkové skupiny, kteří také neprovedli sestřih, a společně jako skupina místo toho postoupili v soutěži v kategorii „Skupiny“. Tuto skupinu tvořili Styles spolu s Niallem Horanem, Liamem Paynem, Louisem Tomlinsonem a Zaynem Malikem. Pojmenováním „One Direction“ na návrh Styles se skupina těšila široké popularitě ve Velké Británii, přestože obsadila třetí místo v soutěži.

V lednu 2011 podepsal Simon Cowell, výkonný ředitel a soudce „The X Factor“, společnost One Direction společnosti Syco Records na základě smlouvy s údajně 2 miliony liber. Debutové album skupiny „Up All Night“ vyšlo v listopadu 2011 a stalo se první britskou skupinou, která měla své debutové album ve Spojených státech na prvním místě. Jejich druhé album „Take Me Home“ vyšlo v listopadu 2012 s podobným úspěchem. Následovalo jejich třetí album „Midnight Memories“ v listopadu 2013 a „Four“ v listopadu 2014. Byly první skupinou v historii Plakátovací tabule V žebříčku 200 debutují jejich první čtyři alba na prvním místě. Skupina vydala v listopadu 2015 své páté a poslední album „Made in the A.M.“, které představovalo pouze čtyři členy po Malikově odchodu ze skupiny počátkem roku 2015.

Společně jako skupina má One Direction sedm BRIT Awards, sedm American Music Awards, šest Plakátovací tabule Music Awards a čtyři MTV Video Music Awards.

Kariéra sólové hudby: Po přestávce One Direction, která byla oznámena v srpnu 2015 a která byla oficiálně uvedena v lednu 2016, se Styles vydal za svou úspěšnou kariéru jako sólový umělec nahrávky. V květnu 2016 založil vlastní nahrávací společnost Erskine Records a v červnu 2016 podepsal nahrávací smlouvu se společností Columbia Records (stejná značka jako One Direction) jako sólový umělec.

Jeho první sólový singl „Sign of the Times“, který byl vydán 7. dubna 2017, vyvrcholil u čísla jeden na britském žebříčku jednotlivců a číslo čtyři na Plakátovací tabule Žhavá stovka. Videoklip k singlu získal cenu BRIT za britské video roku. Jeho debutové televizní sólové vystoupení bylo na 'The Graham Norton Show' ve Velké Británii a na 'Saturday Night Live' jako hudební host v USA.

Harry Styles Čistá hodnota

(Foto podáním / prostřednictvím Getty Images)

Jeho eponymní debutové sólové album vyšlo v květnu 2017 ke kladným recenzím. Na podporu alba zahájil od září 2017 do července 2018 své první hlavní koncertní turné Harry Styles: Live on Tour se zastávkami v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii. Druhé studiové album Styles 'Fine Line' vyšlo v říjnu 2019, čímž překonalo americké žebříčky a překonalo rekord jako největší prodejní debut anglického mužského umělce v USA. Byl nominován na Brit Awards v roce 2020 za British Male Solo Artist a British Album of the Year Awards.

Styles není jen talentovaný zpěvák a performer, ale také uznávaný skladatel. Byl spoluautorem mnoha písní pro One Direction, včetně hitu „Best Song Ever“. Mezi další písně připsané Styles patří Ariana Grande ‚Just a Little Bit of Your Heart 'a Michael Bublé‚ Someday' (spoluautorka s Meghan Trainor).

Jednat a jiné věci: Kromě hudby zaujal Styles také celou řadu dalších aktivit. Ve filmu debutoval ve válečném filmu Christophera Nolana Dunkirk z roku 2017 na pozitivní odezvu kritiků a porazil více než sto dalších kandidátů na tuto roli. Je výkonným producentem sitcomu CBS „Happy Together“ a je také úspěšným modelem, který se objevil v několika kampaních pro Gucci v roce 2018. Dále hostuje v prosinci 2017 hostování „The Late Late Show with James Corden“ a Prosince 2019, stejně jako hostil ‚Saturday Night Live 'v listopadu 2019.

Osobní život: Od listopadu 2011 do ledna 2012 byl Styles krátce ve vztahu s moderátorkou filmu „The Xtra Factor“ Caroline Flackovou, což vyvolalo kontroverzi kvůli 14letému rozdílu ve věku páru. V roce 2012 také chodil s americkou popovou hvězdou Taylor Swift a od roku 2017 do roku 2018 modelkou Camille Rowe.

Kvůli jeho okázalému obrazu a osobnímu stylu je téma Stylovy sexuality již dlouho předmětem spekulací. Styles k tomu v roce 2017 veřejně prohlásil, že „nepociťuje potřebu označovat [svou] sexualitu nebo se ztotožňovat s jednou sexuální orientací“.

Harry Styles Čistá hodnota

Harry Styles

Čistá hodnota: 80 milionů $
Datum narození: 1. února 1994 (27 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft (1,83 m)
Profese: Hudebník, zpěvák, skladatel
Státní příslušnost: Anglie
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse