Haley Joel Osment Čistá hodnota

Kolik stojí Haley Joel Osment?

Čistá hodnota Haley Joel Osment: 6 milionů dolarů

Haley Joel Osment Čistá hodnota a plat : Haley Joel Osment je americký herec, který má čistou hodnotu 6 milionů dolarů. Haley Joel Osment je nejlépe známý pro své úspěchy jako dětský herec, ačkoli on také dosáhl značných úspěchů jako dospělý. Mimo film se Haley Joel Osment objevil v divadelních produkcích na Broadwayi. Prosadil se také jako talentovaný herec hlasu.

Kariéra: Haley Joel Osment se narodila 10. dubna 1988 v Los Angeles. Jeho sestra Emily Osment později se stal také hercem. Protože se Osment stal dětským hercem v tak mladém věku, je příběh jeho herecké kariéry v podstatě synonymem jeho dětství. Ve čtyřech letech podepsal Osment agent talentů a následně si zarezervoval reklamu na Pizza Hut. Jeho první televizní role v Thunder Alley brzy následoval a v roce 1994 hrál Gumpova syna Forrest Gump. Tato role zahájila jeho filmovou kariéru a brzy následovalo mnoho významných rolí.

Poté, co se objevil ve filmu Smíšené ořechy , Osment navázal na řadu televizních rolí v show jako Jeff Foxworthy Show, Murphy Brown, The Larry Sanders Show, Walker, Texas Ranger, Dotek anděla, Chicago Hope, The Pretender, a Ally McBeal . V roce 1996 si Osment rezervoval stále více ústředních rolí ve filmech jako Falešné jezero a Budu si pamatovat duben .

Ačkoli se Osment rychle etabloval jako jeden z nejtalentovanějších mladých herců v Hollywoodu, stal se skutečnou významnou hvězdou až po vydání filmu Šestý smysl v roce 1999. Byl dokonce nominován na Oscara pro nejlepšího herce ve vedlejší roli a získal řadu dalších ocenění. Šestý smysl se stal kasovním juggernautem a vydělal přes 672 milionů $ s rozpočtem 40 milionů $.

(Foto: Dia Dipasupil / Getty Images)

V dalším období se Osment objevil v trhácích jako např Zaplatit dopředu a Umělá inteligence. Rovněž se prosadil jako herec hlasu, zejména v Kingdom Hearts série videoher, než se objeví po boku Michaela Kanea v Antikvariátní lvi .

Následovala pauza od filmu, když se Osment objevil na Broadwayské produkci Americký buvol . Haley Joel Osment později získal hlavní roli v show Sex Ed . To znamenalo začátek jeho herecké kariéry pro dospělé a on by pokračoval s řadou rolí v minisérii a webových seriálech. V roce 2019 se Osment objevil ve filmu Netflix Extrémně zlý, šokující zlo a odporný .

Hlavní údaje o platu Haley Joel Osment : Haley za svou filmovou roli The Sixth Sense, útěk, vydělal mizerných 150 000 $. Úžasně jeho hvězda Bruce Willis vydělal 14 milionů dolarů předem plus 17% hrubých příjmů. To se nakonec proměnilo ve výplatu 120 milionů dolarů pro pana Willise - jednu z největších jednotlivých výplat všech dob pro hollywoodského herce. Haley poté vydělala 1 milion dolarů na Pay It Forward a 2 miliony USD na A.I: Artificial Intelligence. Celkově Haley během vrcholu své kariéry vydělal kolem 5 milionů dolarů, což je dnes asi 8 milionů dolarů.

Osobní život: Haley Joel Osment je vášnivý golfista, který hraje od sedmi let. V roce 2005 nastoupil do amerického týmu All-Star Cup pod vedením trenéra Marka O'Meary. Osment se rovněž zúčastnil golfového turnaje celebrit Michaela Douglase a přátel. Kromě toho hraje Osment na kytaru a klavír. V současné době žije v New Yorku.

Legální problémy: V roce 2006 Osment neodporoval jízdě pod vlivem alkoholu poté, co narazil do auta. Rovněž přijal přestupek za držení drog. Osment utrpěl během srážky vážná zranění, včetně zlomeného žebra a zlomeniny lopatky. Výsledkem bylo, že herec byl odsouzen na tři roky ve zkušební době, 60 hodin rehabilitace, povinnou účast na schůzkách anonymních alkoholiků a pokutu ve výši 1 500 $.

Haley Joel Osment Čistá hodnota

Haley Joel Osment

Čistá hodnota: 6 milionů $
Datum narození: 10.04.1988 (32 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1626 m)
Profese: Herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Haley Joel Osment

  • A.I. Umělá inteligence 2 000 000 $
  • Zaplaťte dopředu 1 000 000 $
  • Šestý smysl 150 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse